CEWE FOTOKSIĄŻKARodzaje okładek

Zadzwoń do nas!
pn.-pt.: 9:00-22:00,
sob.-niedz.: 10:00-22:00

77 40 63 183

Najczęściej zadawane pytania: Pomocne informacje
Zawsze dobrze poinformowany!
Zdjęcia retro
Pobierz program

CEWE FOTOKSIĄŻKA- Wszystkie okładki w jednym miejscu

Ekoskóra, skręcana śrubami

Ekoskóra, skręcana śrubami

Dzięki tej skórzanej oprawie Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA robi świetne wrażenie nie tylko swoim wyglądem. Ekoskóra jest mocowana stabilnym, klejonym łączeniem, co zapewnia długotrwałe zadowolenie z tak oprawionych zdjęć. Fotoksiążka w takiej oprawie świetnie nadaje się jako prezent urodzinowy, świąteczny lub jako pamiątka ze wspólnych chwil!
Fotozeszyt

Fotozeszyt

Podobnie jak dla miękkiej okładki charakterystyczną cechą tej zszywanej oprawy jest jej elastyczność. Papier okładki ma taką sama gramaturę jak wewnętrzne strony (150 g/m²), które swoim układem przypominają broszurę.
Miękka okładka

Miękka okładka

Zawartość Twojej książki otrzymuje wysokiej jakości oprawę. Elastyczność jak i możliwości projektowe stanowią sedno zastosowania miękkiej okładki. Umieść zdjęcia i teksty tak, jak podpowie Tobie to fantazja. Możliwy jest także opis na grzbiecie..
Twarda okładka

Twarda okładka

Twarda okładka oznacza u nas sztywną, samodzielnie przez Ciebie zaprojektowana, sztywna oprawę. Po zadrukowaniu papieru okładki następuje laminowanie oraz naklejenie go na specjalny karton do okładek. Wnętrze książki i oprawa są następnie starannie i precyzyjnie ze sobą łączone.

Ciesz się brakiem ograniczeń podczas projektowania tej wyjątkowej okładki. Na grzbiecie możesz umieścić nawet dowolny napis.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej