CEWE FOTOKSIĄŻKAWygrane testy

Zadzwoń do nas!
pn.-pt.: 9:00-22:00,
sob.-niedz.: 10:00-22:00

77 40 63 183

Najczęściej zadawane pytania: Pomocne informacje
Zawsze dobrze poinformowany!
Zdjęcia retro
Pobierz program

ZWYCIĘSTWA W TESTACH - POTWIERDZENIE NASZYCH CELÓW

Test 7 fotoksiążek PC Format CEWE FOTOKSIĄŻKA nr 1 w Polsce !

 

 

Redakcja PC Format przeprowadziła test 7 fotoksiążek i serwisów do ich projektowania w wydaniu 06/2014. W teście oceniano: wygodę projektowania, możliwości projektowe programów, jakość wykonania produktu oraz jego cenę i czas realizacji. Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się 1 miejscem w teście.

 

» Wyniki testu w formacie PDF (w nowym oknie)

 


 

Specjalność fotoksiążka- płótno, skóra i bardzo duże rozmiary- test 5 luksusowych fotoksiążek

 

Szlachetne oprawy, specjalny papier, wzmocnione rogi oraz formaty większe niż A3 - drukowane fotoksiążki z własnymi zdjęciami cyfrowymi są dostępne także wersjach przypominających klasyczne albumy.

Lider rynku pośród europejskich producentów znowu odniósł wspaniałe zwycięstwo dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE. Tak więc ulubiona fotoksiążka w Europie - CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrywa również rywalizację wśród fotoksiążek luksusowych!

Czasopismo "DigitalPHOTO" testowało CEWE oraz czterech innych producentów pod względem jakości druku, dalszej obróbki, obsługi, funkcjonalności oprogramowania służącego do projektowania i mianowało CEWE FOTOKSIĄŻKĘ XXL Panorama jak i naszego partnera handlowego - drogerię DIGI-Foto zwycięzcą testu: jakość druku, obróbki, postępowanie i funkcjonalności oprogramowania.

Zespół CEWE i dm Digi-FOTO zaliczył udany start: dostawa w 6 dni, co dla wartościowej książki w oprawie skórzanej jest bardzo dobrym wynikiem. CEWE dostarczyło najlepszej jakości druku spośród wszystkich w teście. Zwłaszcza pod kątem wierności oddawania kolorów jest daleko przed konkurencją . Czyste oddawanie szczegółów i dobra gradacja. Wartości bieli i czerni dobre…
Książka XXL formacie panoramicznym 42 x30 cm wykonana została bardzo dobrze. Czarna okładka ze sztucznej skóry z miękkim wierzchem i skręcanymi śrubami, stronami
Stabilna i sprawia wrażenie trwałej… w sumie we wszystkich kategoriach CEWE zebrało najwięcej punktów i jest zasłużonym zwycięzcą..."

Podsumowanie przez testerów:
"Wielkoformatowe, luksusowe fotoksiążki z oprawą skórzaną lub płócienną już z zewnątrz robią wrażenie łakomego kąska. Również jakość druku i obróbki testowanych kandydatów jest bardzo dobra. Jednak w porównaniu do normalnych fotoksiążek, są to stosunkowo drogie specjały o cenach rzędu 100 euro. Zwycięstwo w teście zdobywa jakością druku oraz dobrymi parametrami obróbki połączonymi z czasem dostawy CEWE Fotoksiążka XXL Panoramiczna."

» Wyniki testu w formacie PDF (w nowym oknie)

 


 

CEWE Fotoksiążka wyróżniona jako "Najlepszy produkt roku"

 

Lider rynkowy europejskiego rynku usług foto ponownie wyróżniony za swe wielokrotnie nagradzane oprogramowanie CEWE Fotoksiążki. Najnowsza wersja 4.6 wyróżniona 27.maja 2010 w ramach największego na świecie testu technologii, sportu i stylu życia
Nagrodą Plus X w kategorii „komfort użytkowania“. Dodatkowo, silne międzynarodowe jury w tym roku powołało kategorię „Najlepszy produkt roku“ – w kategorii Fotoksiążki nagrodzone również oprogramowanie CEWE Fotoksiążki.

Szczególnie przyjazna dla użytkownika jest obok nowego designu i łatwej zmiany formatu funkcja asystenta. Na życzenie selekcjonuje on zdjęcia z wybranych folderów i rozmieszcza je automatycznie, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje użytkownika. Wybiera nawet samodzielnie z dużej liczby zdjęć 2/3 najlepiej pasujące. Prosta i intuicyjna obsługa wysuwała się na pierwszy plan również przy projektowaniu powierzchni. Celem zachowania przejrzystości w trakcie projektowania na pierwszym planie pokazują się te narzędzia, które potrzebne są w danym kroku.

Nagroda Plus X przyznawana w 6-ciu kategoriach przyznana została w roku 2010 po raz siódmy Otrzymano ponad 1000 zgłoszeń z 13 branż.

 

Podsumowanie: dzięki najlepszemu w europie oprogramowaniu, CEWE Fotoksiążka otrzymuje również w 2010 roku wyróżnienie „Najlepszego produktu roku“.

 

» Zobacz informację prasową w formacie PDF(w nowym oknie)

 


 

Saturn wraz z CEWE Fotoksiążką zwycięzcą testu Stiftung Warentest

Logo Stiftung Warentest

 

CEWE Fotoksiążka naszego partnera Saturna, zostałą zgłoszona do testu "Stiftung Warentest" w sierpniu 2009 i została jego zwycięzcą. Aktualny wynik testu fundacji „Stiftung Warentest“ potwierdza po raz kolejny: CEWE Fotoksiążka zapewnia wszystkim fanom fotografii wysokiej jakości wykończenie i wspaniałe oprogramowanie, a zarazem najlepszą jakość z pośród wszystkich producentów fotoksiążek. Jako jedyny z 13 oferentów, Saturn otrzymuje za swoją CEWE Fotoksiążkę 2,3 punkta i ocenę DOBRY.

Fundacja „Stiftung Warentest“ testowała ulubiony format użytkowników, Fotoksiążki A4 z 24-26 stronami.

 

Wniosek: CEWE wraz z swym partnerem ponownie zapunktowała jakością i serwisem.

 

» Kompletny raport

 


 

Samodzielnie wykonana fotoksiążka – CEWE Fotoksiążka zwycięzcą testu

Logo MacWelt - Fotobuch Testsieger"Droga do fotoksiążki jest prosta. Utworzenie fotoksiążki programem projektowym, zamówienie przez internet i po kilku dniach odbiór w skrzynce pocztowej.Wszyscy więksi dostawcy oferują również darmowe oprogramowanie dla MAC. Lubiane są zwłaszcza książki w twardej oprawie..."

"Projektowanie jednym naciśnięciem guzika. Programy projektujące (oprócz DTP- iCalamus), oferują szybką ścieżkę projektowania. Najlepiej funkcjonuje asystent programu CEWE Color, który jako jedyny daje np możliwość rozmieszczenia 77 zdjęć na 32 stronach."

Wniosek: "Korzystnie - Najlepszy pakiet całościowy oferuje CEWE ..." – Z oprogramowaniem CEWE Fotoksiążki.

 

» Tutaj możesz zapoznać się z kompletnym raportem CEWE FOTOKSIĄŻKI (Kod: Fotobuch)

» Tu znajdziesz raport w postaci PDF

 


 

Indywidualna fotoksiążka z ekranu na papier

Logo Emporio

Fotoksiążka powinna być produktem łatwym do zrobienia za pomocą dołączonego oprogramowania Użytkownik musi mieć możliwość użycia layoutów, asystenta projektującego książkę automatycznie, jak i narzędzi umożliwiających samodzielną pracę projektową.

Magazyn testujący ETM testował 11 fotoksiążek. Oprócz oprogramowania testowano proces zamawiania, dostawy i jakość książki.

Wniosek: Szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie projektowe z wieloma możliwościami , dobrą jakością zdjęć i super serwisem.

 

» Tu dostępny jest kompletny raport testowy w formie PDF

 


 

CEWE wygrywa w kategorii „innowacje“"

Logo Plus X Award

Zwracająca uwagę premiera photokina 2008: na ponad 2000m2 zaprezentowano "Hall of Fame" nagrody Plus X ponad 70 innowacyjnymi produktami z obszaru Consume Electronics. "Hall of Fame" Plus X Award obecna jest od roku 2005 auf międzynarodowych targach nadawców w Berlinie ja i po raz pierwszy na domotechnica w Kolonii. Wszystko z punktem informacyjnym dal klientów, mediów, handlu i przemysłu.

Ze względu na swą różnorodność "Hall of Fame" jest największym europejskim testem -, technologii, sportu, i stylu życia, oraz „strefą neutralną“ dla zaawansowanych technologii. Szanowne Jury nagrody Plus X wybiera corocznie najlepsze innowacje produktowe , designu, komfortu użytkowania i technologii, oraz po raz pierwszy w kategorii ergonomii i funkcjonalności.

Pośród zwycięskich produktów CEWE otrzymało z CEWE Fotoksiążką PRO wyróżnienie w kategorii "Innowacje". Wyróżnienie opisywane jest przez odpowiedzialnych za nagrodę Plus X Award następująco:

"Oprogramowanie CEWE Fotoksiążki odróżnia się pozytywnie od innych dostępnych na rynku, gdyż CEWE COLOR łączy profesjonalną wiedzę o projektowaniu książki z intuicyjną obsługą Kreatywny projektant nie jest u ograniczany, jednocześnie ma do dyspozycji ponad 250 gotowych szablonów. „

Podsumowanie jury:

- łatwe i intuicyjne użytkowanie

- Indywidualny desing i użycie 250 szablonów

- oprogramowanie do pobrania za darmo ze strony WWW

 

» Zestawienie zwycięskich produktów Str 1

» Zestawienie zwycięskich produktów Str 2

 


 

Opiniotwórcy – fotoksiążki 7 producentów w teście

Logo Stiftung Warentest

 

 

„ kompletny raport dostępny tutaj“

 

 

 

 

 


 

Kliknięte, nie klejone- fotoksiążki w teście

Logo Internet Magazin

CEWE Fotoksiążka w wydaniu magazynu internetowego z 7.2007 ogłoszona zwycięzcą.

 

"Zwyciężył gigant fotofinishingu, CEWE COLOR. Wykonuje on książki dla swych partnerów jak np : Karstadt, Saturn, Müller i DM. "

 

» Kompletny raport PDF dostępny tutaj

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej