CEWE FOTOKSIĄŻKA- Wszystkie okładki w jednym miejscu

Twarda okładka z uszlachetnieniem

Twarda okładka z uszlachetnieniem

Zastosuj wyjątkowe efekty uszlachetnienia na okładce Twojej CEWE FOTOKSIAŻKI, żeby nadać jej wyjątkowego charakteru i elegancji! Wyróżnij wybrane detale okładki uszlachetnieniem w kolorze złotym lub srebrnym, albo uwypuklij je lakierem UV.
Uszlachetnienie twardej okładki dostępne jest dla CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej, Dużej Panoramy oraz XL.
Twarda okładka

Twarda okładka

Twarda okładka oznacza u nas sztywną, samodzielnie przez Ciebie zaprojektowana, sztywna oprawę. Po zadrukowaniu papieru okładki następuje laminowanie oraz naklejenie go na specjalny karton do okładek. Wnętrze książki i oprawa są następnie starannie i precyzyjnie ze sobą łączone.

Ciesz się brakiem ograniczeń podczas projektowania tej wyjątkowej okładki. Na grzbiecie możesz umieścić nawet dowolny napis.

Miękka okładka

Miękka okładka

Zawartość Twojej książki otrzymuje wysokiej jakości oprawę. Elastyczność jak i możliwości projektowe stanowią sedno zastosowania miękkiej okładki. Umieść zdjęcia i teksty tak, jak podpowie Tobie to fantazja. Możliwy jest także opis na grzbiecie..
Fotozeszyt

Fotozeszyt

Podobnie jak dla miękkiej okładki charakterystyczną cechą tej zszywanej oprawy jest jej elastyczność. Papier okładki ma taką sama gramaturę jak wewnętrzne strony (150 g/m²), które swoim układem przypominają broszurę.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej