CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Etui bio

Jaką fotografię chciałabyś widzieć kilkanaście razy dziennie? Z pewnością masz taką! Zdjęcie szczęśliwego partnera w barwnym miasteczku nad Zatoką Neapolitańską, fotografię swoich dzieci, które przytulają się do Waszego czworonoga albo zdjęcie swojego puchatego kotka. Stwórz dla siebie etui ze zdjęciem, które oprócz bycia eko, ma jeszcze jedną ogromną zaletę - będzie przypominało Ci codziennie najpiękniejszą chwilę uwiecznioną na zdjęciu!

  • elastyczne i amortyzujące
  • obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi
  • dostępne kolory: czarny, biały
159,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Ochrona:

Ochrona narożników i krawędzi oraz elementów sterujących

Ochrona wyświetlacza dzięki podniesionej krawędzi

Metoda druku:

Technika druku bezpośredniego

Obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi

Waga:

lekki

Grubość:

cienki

Rozmiar:

W zależności od modelu

Etui bio - kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju!

Etui bio wykonano z PLA (poliaktydu), który produkuje się w 100% z surowców odnawialnych, takich jak kukurydza czy trzcina cukrowa. Etui biopochodne jest zatem dobrą alternatywą dla tych wykonanych z konwencjonalnego plastiku, które do tej pory były wytwarzane z surowców kopalnych, takich jak ropa naftowa.

W warunkach przemysłowych etui ulega biodegradacji zgodnie z normą DIN 13432. Materiał rozkłada się na wodę, CO2 i biomasę w określonym czasie i w określonych warunkach środowiskowych. Ze względu na to, że nie wszystkie zakłady utylizacji są zaprojektowane tak, aby móc rozłożyć PLA, jak dotąd właściwą drogą utylizacji są odpady resztkowe.

Liczymy na to, że obecny rozwój w dziedzinie alternatywnych tworzyw sztucznych doprowadzi w przyszłości do dalszych rozwiązań w zakresie utylizacji i recyklingu biotworzyw.