Zyskaj rabat -20% na FOTOPREZENTY z kodem DZIENMAMY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Huawei slider Huawei slider

Etui na smartfony Huawei

Najlepsza ochrona dla Twojego telefonu

Przegląd dostępnych modeli telefonu marki Huawei

Wybierz odpowiedni model

Indywidualne i osobiste. Twoje nowe etui chroniące smartfon Huawei

Wybierz spośród różnych materiałów i wykończeń

Etui ze zdjęciem na Twój Huawei

Etui na smartfona to przede wszystkim ochrona, ale także ciekawy design. Pokazanie Twoich pasji, miejsc które lubisz, Twojego ukochanej osoby, uroczej fotografii pupila. Wybierając Etui na smrtfona Huawei warto wybrać najwyższą jakość CEWE. Zaprojektowanie tego gadżetu zajmie Ci chwilę, tworzenie jest bardzo intuicyjne, szybkie i przyjemne. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Wybór zdjęcia lub zdjęć które chcesz umieścić na etui to pierwszy krok. Później wystarczy, że wybierzesz materiał oraz model Twojego smartfona Huawei. Dostępne są: etui silikonowe, praktyczne etui z boczną klapką, drewniane i twarde etui. Ponadto masz kilka opcji kolorystycznych dla niektórych produktów.

Wyjątkowa ochrona Twojego Huawei P20

Wyjątkowa ochrona dla niezwykłego smartfona. Model telefonu Huawei P20 jest wyposażony w podwójny aparat, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zdjęć na bardziej profesjonalnym poziomie. Przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi fotografii.

Możesz wybrać do niego specjalne etui, dzięki któremu Twój smartfon będzie zawsze bezpieczny i sprosta Twoim potrzebom. Możesz postawić na smukłe etui do kieszeni Twoich spodni lub pełną ochronę w postaci etui, które chroni wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości.

Huawei Mate 20: Zaprojektuj etui na smartfona z CEWE

Smartfon Huawei Mate 20 charakteryzuje się jeszcze lepszymi możliwościami technicznymi pod kątem wykonywania zdjęć. Został wyposażony w trzy obiektywy Leica. Etui na smartfona Huawei zostały zaprojektowane w taki sposób, by uwzględnić wszystkie wycięcia na obiektywy aparatu, przyciski sterujące. Wszystko po to, by użytkowanie było jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze. Możesz jednocześnie chronić Twój smartfon i bez ograniczeń korzystać ze wszystkich jego funkcji.

Jeśli chcesz, aby imponujący kolor obudowy Twilight był zawsze widoczny, możesz zdecydować się na przezroczyste silikonowe etui: niczego nie porysuje, a konstrukcja telefonu pozostaje praktycznie niezmieniona.