Zadzwoń do nas!
pn.-pt.: 9:00-22:00,
sob.-niedz.: 10:00-22:00

77 40 63 183

Najczęściej zadawane pytania: Pomocne informacje
Zawsze dobrze poinformowany!
Zdjęcia retro
Pobierz program
Kalendarze Adwentowe

Kalendarz adwentowy

z Twoimi zdjęciami

od 29,99 zł*

Fotokalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy to nieodłączny element oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Kto nie pamięta, jak cudownie było móc przez te 24 dni budzić i sięgać po wyczekiwaną czekoladkę. Spraw, by ten niepowtarzalny czas w roku był jeszcze bardziej magiczny za sprawą fotokalendarza adwentowego!

Kalendarz pełen wspomnień i słodkości

Fotokalendarz adwentowy jest spersonalizowanym pomysłem na prezent, wypełnionym najwyższej jakości czekoladą. Wystarczy, że wybierzesz zdjęcie, które stanie się tytułową grafiką fotokalendarza, a my zadbamy o najlepszą jakość wydruku i wypełnienie każdego okienka wyśmienitą czekoladką. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów adwentowych kalendarzy:

  • kalendarz adwentowy z wysokiej jakości czekoladowymi produktami marki Kinder z dużym, nadrukowanym zdjęciem,
  • kalendarz adwentowy Premium z wysokiej jakości zdjęciami nadrukowanym na całą powierzchnię kalendarza i wypełniony wyśmienitymi czekoladkami Ferrero,
  • fotograficzny kalendarz adwentowy z nadrukowanym zdjęciem na dużej powierzchni i z wybranymi, osobistymi zdjęciami znajdującymi się pod poszczególnymi drzwiczkami,
  • czekoladowy kalendarz adwentowy z wysokiej jakości zdjęciem nadrukowanym na całej powierzchni i 24 czekoladowymi kulkami na każdy dzień Adwentu.

Zróżnicowanie poszczególnych wariantów fotokalendarzy pozwala na idealne dopasowanie kalendarza do charakteru osoby, którą zamierzamy nim obdarować.

Kreator fotokalendarza adwentowego

Stworzenie własnego fotokalendarza jest niezwykle proste! Wystarczy zdecydować się na jeden z dostępnych wariantów kalendarza, a następnie wybrać zdjęcie lub zdjęcia, które mają zostać na nim nadrukowane. Kreator daje również mozliwość dodawania dowolnego tekstu, a nawet rysowania! Po wykonaniu tych czynności, fotokalendarz jest gotowy do druku. Pozostaje tylko czekać aż stworzony fotokalendarz będzie gotowy do odbioru.

Spraw, by każdy z 24 dni oczekiwania na Boże Narodzenie stał się wyjątkowy i poczuj magiczną atmosferę zbliżających się Świąt z własnym fotokalendarzem adwentowym!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej