Wandkalender
KALENDARZ ŚCIENNY A5 PANORAMA

KALENDARZ ŚCIENNY A5 PANORAMA

Towarzysz na cały rok!

Kalendarz ścienny A5 panoramiczny w praktycznym, małym formacie zachwyci z Twoimi zdjęciami. Projekt wykonasz używając licznych opcji, które przygotowało dla Ciebie CEWE. Całość wydrukujesz na wysokiej jakości papierze do druku cyfrowego.

39,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A4

KALENDARZ ŚCIENNY A4

Będzie towarzyszyć Tobie przez cały rok!

Stwórz swoje unikatowe dzieło w postaci indywidualnego kalendarza w formacie A4. Twoje piękne zdjęcia będą główną ozdobą tego kalendarza i ciekawą dekoracją mieszkania.

od 59,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A3

KALENDARZ ŚCIENNY A3

Twoje najpiękniejsze chwile w XXL

Oba warianty  tego kalendarza (pionowy lub poziomy) na pewno staną się wielką atrakcją w biurze lub mieszkaniu. Nie zapomnisz ważnych dat, zyskasz ciekawą dekorację lub wręczysz komuś taki ciekawy prezent. 

od 79,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A2

KALENDARZ ŚCIENNY A2

Dla wielkich zdjęć

Proponujemy kalendarz w  formacie A2 i ciekawe miejsce na Twoje najpiękniejsze fotografie. Sięgnij po jeden z naszych szablonów, umieść zdjęcia i stwórz wyjątkowy prezent lub własny gadżet do mieszkania.

od 199,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A3

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A3

Praktyczny i indywidualny

Trzy miesiące ogarnięte jednym spojrzeniem. Funkcjonalna dekoracja, która przypomni ważne daty i ozdobi mieszkanie. Kalendarz zapewnia przegląd sytuacji w dłuższym okresie czasu i będzie doskonałym prezentem lub własnym gadżetem.

od 79,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

Świetny towarzysz na każdy dzień

Świetny towarzysz na każdy dzień. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz 3-miesięczny, w którym umieścisz własne, niepowtarzalne zdjęcia, na pewno nastawi Cię pozytywnie każdego dnia i nie pozwoli zapomnieć o żadnej ważnej dacie. 

od 129,99 zł*
KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY

KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY

Zadowolenie do kwadratu

Taki kalendarz ze zdjęciami będzie Cię dobrze motywował każdego dnia. Możesz tu zastosować ciekawe, przygotowane przez nas szablony i połączyć całość ze swoimi fotografiami w wyjątkową formę kwadratowego kalendarza na ścianę - na prezent lub dla siebie.

od 69,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY KWADRATOWY XXL

KALENDARZ ŚCIENNY KWADRATOWY XXL

Radość w kwadracie

Niesamowity kalendarz z Twoimi zdjęciami w rozmiarze 45x45 cm. Dekoracja przyciągająca uwagę, która może zaczynać się od dowolnego miesiąca. Wydruk dostępny również na papierze matowym Premium o gramaturze 260 g/m².

od 119,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY XXL PANORAMA

KALENDARZ ŚCIENNY XXL PANORAMA

Dla wielkich zdjęć

Szczególne miejsce na krajobrazy lub ekspresyjne portrety. Tak, to Twoje unikalne zdjęcia w formie kalendarza. Użyj swoich fotografii i naszych szablonów, zaprojektuj najlepszy kalendarz oraz spraw, aby pomagał Ci pozytywnie nastrajać się każdego dnia.

od 109,99 zł*

Fotokalendarze ścienne - dlaczego warto je mieć?

Kalendarz jest czymś przydatnym, wręcz tradycyjnym. Papierowej wersji wiszącej na ścianie nie pokonają żadne aplikacje na smartfon czy przypomnienia na komputerze. Po prostu lubimy zajrzeć sobie do takiego kalendarza. Odliczamy dni do urlopu. Sprawdzamy kto ma imieniny, czyje urodziny się zbliżają. Zastanawiamy się w okolicach jakiego święta wziąć urlop, aby maksymalnie go wydłużyć - wszyscy lubimy długie weekendy. Kalendarz, a fotokalendarz to jednak dwie inne rzeczy. Fotokalendarz możesz stworzyć sam, a główną rolę zagrają w nim Twoje zdjęcia, które w odpowiednim szablonie będą najlepszą dekoracją ścienną Twojego mieszkania.

 

CEWE FOTOKALENDARZE - przyjemna i łatwa kreatywność

Teoretycznie wszystkie kalendarze mogłyby wyglądać tak samo. Okładka, 12 zdjęć na każdy miesiąc i cyfry oznaczające dni (i nazwy miesięcy oczywiście). Jednak nasze CEWE FOTOKALENDARZE to sposób na unikatową ozdobę ściany. Prócz wyjątkowych zdjęć, które mogą być naprawdę dowolne, zdecydujesz też o szablonie, w którym się znajdą i o formacie fotokalendarza. Może być to Panorama XXL lub A5, Prostokąt A4 i A3 czy np. kwadratowe A2.

 

Po co czekać? Przecież możesz go mieć już teraz

Taki fotokalendarz na ścianę może zdobić Twoje mieszkanie, ale też idealnie nadaje się na prezent  - nie tylko w styczniu czy pod koniec roku. Dlaczego? Podczas, gdy inne kalendarze zaczynają się w styczniu i kończą w grudniu, to u nas możesz zaprojektować fotokalendarz od dowolnego miesiąca początkowego (np. projektujesz go w marcu, a zaczyna się od maja czy lipca. Tworzysz we wrześniu, a on np. jest ważny od grudnia - oczywiście zawsze na kolejne 12 miesięcy). Spraw więc sobie estetyczną i przydatną ozdobę ściany i dostosuj ją do swojego pomysłu - niech codzienność zyska niecodzienny urok.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej