Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83

Systemy mocowań

Gwarantowane bezpieczne mocowanie
Mocowanie do ram drewnianych

Do naszych drewnianych ram używamy metalowych mocowań, które są bezpiecznie przytwierdzone do dwóch tylnych rogów produktu za pomocą trzech śrub.

Mocowanie do ram metalowych

Do naszych metalowych ram oferujemy wysokiej jakości i bezpieczny uchwyt ścienny. Twoja rama będzię idealnie usztywniona poprzez metalowe kliny w rogach.

Mocowanie do ram plakatów laminowanych

Używamy zintegrowanego uchwytu ściennego do naszych laminowanych plakatów w drewnianej ramie. Jest zainstalowany w ramie za pomocą nawiercania.

Mocowanie do ram z tworzywa sztucznego

Oferujemy dwie zawieszki montowane z tyłu dla naszych plastikowych ram. Gotowe, tylne zawieszenie upraszcza montaż.

Fotoobrazy od CEWE w ramie

Indywidualny projekt w pięknej ramie

Twoje zdjęcia jako Fotoobraz i elegancka rama to idealne połączenie

Na pewno masz takie zdjęcie, które zawsze wywołuje przyjemne wspomnienie, piękne chwile i radość. Warto utrwalić je w wyjątkowy sposób na samodzielnie zaprojektowym CEWE Fotoobrazie. To świetna dekoracja do Twojego domu lub idealny pomysł na prezent. Na pewno sprawisz bliskiej osobie dużo radości, takim spersonalizowanym upominkiem.Fotoobraz w ramie możesz stworzyć szybko, łatwo i przyjemnie. Wystarczy kilka kliknięć i możesz zmieniać wystrój w Twoim domu.

Dodaj elegancji Twoim zdjęciom i wybierz idealną ramę

Możesz wzbogacić Twój Fotoobraz i dodać mu jeszcze więcej elegancji i stylu. Wystarczy, że dobierzesz do niego odpowiednią ramę. Oferujemy szeroki wybór kolorów i rodzajów obrmowania, tak by dopasować je do charakteru zdjęcia oraz stylu, w jakim urządzony jest Twój dom. A Następujące typy ram dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych:

  • Ramy do galerii (8 formatów)
  • Ramy plastikowe (8 formatów)
  • Ramy do plakatów laminowanych (4 formaty)
  • Rama fugowana z cieniem (5 formatów)

Szybkie, łatwe i przyjemne projektowanie Twojego Fotoobrazu z ramą w kilku krokach

Projektowanie Fotoobrazów jest niezwykle proste i przyjemne. W czasie wspominania wszystkich pięknych chwil, możesz wybrać jedno lub kilka fotografii, które wywołują uśmiech na Twojej twarzy i stworzyć fotoobraz w ramie za pomocą kilku kliknieć. Wystarczy, że po decyzji, na jakie zdjęcie stawiasz, wybierzesz format, materiał, na jakim chcesz wydrukować Twoje zdjęcie. rzekonaj się, jakie to proste i jak świetnie spędza się czas wracając do wspomnień: W następnym kroku możesz wybrać, czy chcesz wykorzystać jeden kadr lub stworzyć fotoobraz z maksymalnie 27 zdjęć. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wymieniać zdjęcia, a fotografię można ozdobić za pomocą ulubionego cytatu lub clipartu. Tło można również zaprojektować we wszystkich możliwych kolorach. Później wybierz odpowiednia ramę do obrazu i umieść całość w koszyku. Teraz możesz cieszyć się Twoim osobistym fotoobrazem.