CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamawiaj wygodnie online z darmową dostawą już od 99 zł.

Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Ciekawy sposób na uwiecznienie Twoich zdjęć! Szkło nada Twoim zdjęciom blasku z efektem głębi.

Elegancka oprawa zdjęcia sprawia, że fotografia nabiera wyjątkowej głębi. Idealny prezent lub dekoracja w domowym biurze.

  • Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm
  • W zestawie podpórka wykonana ze szkła akrylowego
  • Możliwość dodawania tekstu w czasie projektowania
od 29,00 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

Szczegóły produktu

Materiał:

Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm

Rozmiary:

10 x 15 x 0,5 cm

13 x 18 x 0,5 cm

Zalecana minimalna rozdzielczość:

10 x 15 cm: 0,3 Mpx

13 x 18 cm: 0,5 Mpx

Radosne chwile utrwalone na fotografiach jako zdjęcia za szkłem

Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie, komfortowo i przede wszystkim jest to miejsce pełne szczęśliwych chwil i pięknych momentów. Możemy pokazać to za pomocą dekoracji. Często decydujemy się ozdobić ścianę zdjęciami. A co powiesz na to, by zdecydować się na wyjątkowo piękny sposób prezentacji fotografii jako zdjęcia za szkłem akrylowym? Materiał ten dodaje kadrom zachwycającej głębi. Efekt ten świetnie łączy się z rodzinnymi fotografiami i ślubnymi kadrami.

Zdjęcia za szkłem akrylowym CEWE – stylowa dekoracja i piękny prezent

Szkło akrylowe sprawia, że zdjęcia staje się prawdziwa, nowoczesną dekoracją, która będzie współgrała z wieloma stylami dekoracji wnętrz – skandynawskiego, industrialnego, boho i wielu innych. Ten rodzaj oprawy zdjęć wyróżnia się efektem głębi, który uzyskiwany jest dzięki szklanej tafli. Dodatkowo materiał ten zapewnia fotografiom bezpieczeństwo. Chroni przed kurzem i zżółknięciem. To wyjątkowa dekoracja do Twojego domu. Możesz wybrać jeden z ulubionych fotografii z wakacji lub kadr z rodzicami, czy dziećmi. To również wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wspólne zdjęcie za szkłem akrylowym to piękne połączenie wspomnień i emocji. Idealny z okazji urodzin, parapetówki, czy z okazji dnia przyjaźni.

Zdjęcie za szkłem akrylowym – moc możliwości

Stworzenie zdjęcia za szkłem akrylowym jest bardzo łatwe. Możesz zrobić to w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat lub w kreatorze online. Do wyboru oferujemy dwa rozmiary: format 10 x 15 cm jest idealny do umieszczenia obrazu za szkłem akrylowym na biurku lub na półce. Większy format 13 x 18 cm nadaje się do dekoracji ścian. Każde zamówione zdjęcie za szkłem akrylowym jest dostarczane z dopasowaną, stabilną podstawą.