CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Sprawdź terminy z gwarancją przedświątecznej dostawy, aby zdążyć z prezentem na Święta

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Zdjęcie na szkle Zdjęcie na szkle Glas_Foto

Zdjęcie na szkle

Wyjątkowa dekoracja z Twoim zdjęciem

Wasze szczęśliwe chwile w eleganckiej oprawie. Możesz wyeksponować zdjęcia w piękny sposób.

  • Nadruk bezpośredni na 19-milimetrowym szkle
  • Format: 8 x 10,5 cm
  • Stojące, szklane zdjęcie
od 99,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

Szczegóły produktu

Formaty:

8 x 10,5 x 1,9 cm

Materiał:

Szkło

Zalecana rozdzielczość:

740 x 490 pikseli

Twój dom z osobistymi elementami dekoracyjnymi

Jak miło spędzać czas w domu, którego wnętrze jest pełne wspaniałych i bezcennych chwil, utrwalonych na zdjęciach. Warto postawić na spersonalizowany sposób dekoracji mieszkania.. Ci, którzy lubią prostą elegancję, pokochają zdjęcie na szkle. Możesz szybko i łatwo stworzyć ten fotoprodukt z CEWE. Wystarczy, że wybierzesz Twoje ulubione zdjęcie. Ciekawym sposobem na dodanie wnętrzu charakteru jest również wydrukowanie kilku fotografii na szkle. Warto zastosować pewne kryterium dobory kadrów. Może będzie to temat lub kolor?

Zdjęcie na szkle to niezapomniane wrażenia

Drukowanie zdjęć na szkle to ciekawy sposób na wyróżnienie ulubionych fotografii. Materiał ten wydobywa z kadrów niezwykły efekt głębi. Technika druku zdjęcia bezpośrednio na szklanej płycie zapewnia wyjątkowo wysoką jakość. Dzięki grubości szkła ok. 19 mm uzyskujesz efekt trójwymiarowości, który w szczególnie imponujący sposób wydobywa kolorystykę zdjęcia. Fotografia stanowi samodzielny element i dlatego można ją umieścić w dowolnym miejscu - na przykład na biurku.

Doskonały pomysł na indywidualny prezent

Zdjęcie wydrukowane na szkle może stać się bardzo osobistym i pełnym emocji prezentem. Moż podarujesz go przyjaciółce z okazji urodzin, żonie na kolejną rocznicę lub rodzicom z okazji świąt? Świetnym pomysłem jest wydrukowanie zdjęć, na których jesteście razem. Dzięki temu upominkowi będziecie zawsze razem. Taka fotografia może stać się ozdobą biurka w pracy lub domu. Ciekawym pomysłem jest również postawienie na zdjęcia natury lub panoramy ulubionego miasta.

Utwórz zdjęcie na szkle i zamów w CEWE

Ten wyjątkowy fotoprodukt CEWE – zdjęcia na szkle charakteryzuje się wymiarami - 8 x 10,5 cm. Możesz szybko i łatwo stworzyć je w kreatorze online lub programie projektowym CEWE Fotoświat. Twój projekt możesz wzbogacić między innymi o różne cliparty z wielu różnych dziedzin tematycznych. Na życzenie zdjęcie może być również opatrzone własnym tekstem lub elementami graficznymi. Ważną funkcją programu projektowego jest ocena rozdzielczości zdjęcia. Dzięki temu masz gwarancję, że produkt, który zamawiasz będzie przygotowany w najwyższej jakości.