CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamawiaj wygodnie online z darmową dostawą już od 99 zł.

Info
Obsługa klienta
+48 77 406-31-83
Fotopuzzle Fotopuzzle Fotopuzzle Fotopuzzle

Fotopuzzle

Spersonalizowane puzzle z Twoim zdjęciem

Puzzle ze zdjęciem to zabawa dla całej rodziny, która przypomina o najpiękniejszych chwilach

  • Wykonane, dzięki precyzyjnej technice wytłaczania
  • Stworzone z wykorzystanie trwałego materiału
  • Produkt utrwala znakomitą jakość kolorów
od 39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

Szczegóły produktu

Format:

112 części (20 x 30 cm)

266 części (30 x 45 cm)

Materiał:

Zdjęcie naklejone na karton

Zalecana rozdzielczość:

1574 x 2362 pikseli (20 x 30) 2362 x 3543 pikseli (30 x 45)

Uwaga!

Ryzyko uduszenia się małymi częściami, które mogą zostać połknięte

Piękna pamiątka – puzzle z Twoim zdjęciem

Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Warto utrwalać te urocze momenty razem takie jak – wyjście do parku, wycieczka rowerowa, lepienie bałwana zimą i wiele innych cudownych chwil. Co powiesz na to, by zaprojektować własne puzzle ze zdjęciem z jednym z tych szczęśliwych wspomnień. Pomyśl, jak wiele radości sprawi Wam wieczór razem, który spędzicie układając puzzle z jednym z Waszych ulubionych wspomnień. Fotopuzzle to nie tylko produkt, ale także wyjątkowy sposób, by zbliżyć się do siebie i świetnie się bawić. To również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Dlaczego warto stworzyć fotopuzzle CEWE?

Puzzle ze zdjęciem CEWE to przede wszystkim najwyższa jakość. Każdy element charakteryzuje się trwałością i estetyką. Puzzle zapakowane są w eleganckie pudełko, dzięki któremu możesz być pewny, że nie zgubisz żadnej części układanki. A jeśli chciałbyś podarować puzzle jako spersonalizowany prezent dla bliskich osoby to możesz wykorzystać to opakowanie i upominek gotowy.

Zamów wysokiej jakości fotopuzzle z Twoimi zdjęciami w CEWE

W CEWE zamówisz puzzle ze zdjęciem w szybki i łatwy sposób. Możesz to zrobić online lub w programie projektowym CEWE Fotoświat. Pierwszym krokiem jest wybór zdjęcia lu kilku fotografii, które chcesz na nich umieścić. Możesz użyć na przykład kolażu zdjęć i stworzyć ciekawą opowieść na puzzlach. Następnie decydujesz o tym z ilu elementów ma składać się Twój zestaw.

Aby mieć jeszcze więcej zabawy z puzzlami, oferujemy puzzle Ravensburger z 500, 1000 lub 1500 elementami. W CEWE możesz również doskonalić Twoje projekty, wykorzystując cliparty. Oferujemy wiele elementów graficznych dopasowanych tematycznie, a także możliwość wpisania własnego tekstu. Wskazówka: w czasie projektowania puzzli możesz również użyć własnego rysunku lub obrazka namalowanego przez dziecko. Wystarczy je zeskanować i umieścić na powierzchni układanki.