CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zaplanuj swój rok także w lutym! Stwórz fotokalendarz już teraz! >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Magiczny kubek Magiczny kubek Magiczny kubek

Kubek magiczny

Ten kubek zawiera wyjątkową niespodziankę

Lubisz niespodzianki? Ten kubek pozwala zaskoczyć bliskich i skryć fotografię, która ukaże się dopiero pod wpływem gorącego napoju.

 • Wykonany z wysokogatunkowej ceramiki z powłoką termiczną
 • Format 9,5 x 8 cm
 • Różne rodzaje szablonów projektowych
od 54,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

 • Biała ceramika z czarną powłoką termiczną

 • Można myć w zmywarce

Wymiary:

 • Wysokość: 8 cm
 • Średnica: 8 cm

Pojemność:

ok. 330ml

Obszar zadruku:

 • Kubek magiczny: 8x9,6 cm

 • Panoramiczny kubek magiczny: 8x19 cm

Zalecenie:

 • Zalecane mycie ręczne

Szablony:

 • Szeroki wybór różnych propozycji szablonów

Magiczna chwila z wyjątkowym kubkiem

Lubisz prezenty niespodzianki? A może chcesz przekazać wiadomość w nietypowy sposób? Postaw na kreatywny upominek i stwórz go w CEWE. Warto stworzyć magiczny kubek, który pod wpływem ciepłej herbaty lub kawy zmienia swoją czarną powłokę i prezentuje nam wybrane przez Ciebie zdjęcie. Pomyśl, jak świetnie będzie przekazać Twojej Mamie, że czeka na nią nowa rola – zostanie Babcią. Możesz dać jej w prezencie kubek magiczny, który skrywa w sobie Twoje zdjęcie z USG i napisem Będziesz Babcią. Z CEWE bardzo łatwo można zaprojektować Twój osobisty magiczny kubek. Wystarczy zdjęcie o minimalnej rozdzielczości 756 x 630 pikseli i trochę czasu, który spędzisz w kreatywny sposób.

Zrób samodzielnie magiczny kubek: tak to działa

Jeśli zdecydowałeś się już, jakie zdjęcie wybierzeszdo projektu Twojego magiczne kubka? Świetnie! Teraz wystarczy wybrać rodzaj kubka, możesz określić, czy obraz jest wyraźnie widoczny po jednej stronie kubka, czy rozciąga się na całej powierzchni naczynia. Później czeka na Ciebie lreatywna zabawa z projektowaniem: - Możesz dodać do projektu jeden z wielu pięknych szablonów - Po wybraniu szablonu wstawiamy zdjęcie - Jeśli chcesz możesz dodać ozdoby: tło, cliparty, tekstem. - Pod koniec projektowania, wystarczy sprawdź projekt w podglądzie. - Ostatni krok to zamówienie kubka.

Zalety magicznego kubka z CEWE

Magiczny kubek CEWE to przede wszystkim spersonalizowany prezent lub kreatywny pomysł na zrobienie bliskim niespodzianki. - Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki i można go myć w zmywarce - Ponadczasowy design z czarną powłoką termiczną - Liczne szablony projektowe - Szerokie możliwości projektowania

To idealny prezent na każdą okazję, a element zaskoczenia, jaki pojawia się po zaparzeniu ulubionego napoju na pewno wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.