Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Hexxas: kombinacja zdjęć zwierząt z Afryki.

Fototrendy i inspiracje

Modne wnętrze

Cztery pomysły, jak stworzyć aranżację z hexxas

Obecnie bardzo modne w aranżacji wnętrz są kolaże złożone z wielu pojedynczych zdjęć. Dzięki hexxas możesz przenieść ten trend do własnego domu, a później dowolnie go rozbudowywać. Poznaj nasze cztery pomysły na projekt tych ciekawych fotoobrazów, zainspiruj się i uwolnij kreatywność. Sprawdź także nasz wyjątkowy produkt, jakim jest fotoksiążka!

Aktualne międzynarodowe trendy dekoratorskie pokazują: mniej znaczy więcej. Coraz więcej osób zamiast bogatych mebli stawia na minimalistyczny styl w aranżacji wnętrza. Białe ściany, proste meble tworzą neutralną atmosferę. W takim wnętrzu można pokazać swoją indywidualność, hobby dzięki dodatkom taki jak zdjęcia. Ciekawym skupiającym uwagę pomysłem w tego typu wnętrzach jest również włączenie do dekoracji elementów geometrycznych, w szczególności formaty heksagonalne prezentują się niezwykle intrygująco.

Do tego trendu idealnie pasują hexxas: Płytki ze zdjęciami w nowoczesnym sześciokątnym formacie, które można elastycznie łączyć i układać w celu stworzenia stylowej dekoracji. Możliwości jest naprawdę wiele. Co powiesz o tym, aby stworzyć nowoczesne drzewo genealogiczne? Albo galerię ze zdjęciami przyjaciół na ścianie?

Wypróbowaliśmy różne pomysły - i zebraliśmy dla Ciebie nasze najlepsze wskazówki dotyczące hexxas.

Rodzinne zdjęcia pełne miłości - stwórz nowoczesne drzewo genealogiczne

Kreatywne drzewo genealogiczne z fotoobrazami hexxas od CEWE
Drzewo genealogiczne w nowoczesnym stylu z nowymi hexxasami

Cała rodzina razem, dzięki hexxas. Wykorzystując sześciokątne płytki połączysz wszystkich członków rodziny, od najmłodszych do najstarszych. Ułóż je w dowolnym miejscu na ścianie, na przykład nad sofą. Galeria przodków będzie wyglądała jeszcze bardziej interesująco, jeśli uformujesz ją w kształt drzewa. Możesz zacząć od pradziadków na dole jako pień i pozwól kolażowi rozchodzić się ku górze jak wierzchołkowi drzewa. Praktyczna zaleta: jeśli Twoja rodzina się powiększy, możesz łatwo dodać jedną lub więcej płytek do drzewa genealogicznego.

A propos: ten pomysł z hexxas doskonale nadaje się również do krótkiego fragmentu historii rodziny - na małej wysokości w pokoju dziecięcym. W ten sposób dzieci w ciekawy sposób poznają wszystkich członków rodziny. Hexxas nadają się również jako obrazki do szatni lub tabliczki na drzwi: dzięki elastycznemu mocowaniu za pomocą rzepów można je przymocować prawie wszędzie.

Best Friends Forever: księga przyjaciół na ścianę

Przed Facebookiem był ...? Oczywiście pamiętnik. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu prawie każde dziecko go miało. Wspomnienia o przyjaciołach utrwalało się właśnie w notatniku, który zawsze nosiłeś przy sobie.

Hexxas: nowoczesna księga przyjaciół na ścianie.
Dzięki hexxas możesz umieścić księgę znajomych na ścianie

Dzięki hexxas możesz utrwalić i zaprezentować najpiękniejsze wspomnienia z Tobą i Twoimi przyjaciółmi. Możesz wykorzystać fotografie zrobione na festiwalu, na wakacjach, na przyjęciu w ogrodzie, zdjęcia z weekendu lub fotografie, na których zachowaliście wspomnienia sprzed 20 lat. W Twoim osobistym kolażu z modnych płytek hexxas jest miejsce na najpiękniejsze chwile w gronie przyjaciół.

Nasza wskazówka: pozwól swoim znajomym podpisać pozdrowienia na kafelkach przy następnej wizycie! Nawiasem mówiąc, jest to również świetny pomysł na prezent na rocznicę lub ślub. Każdy przynosi kafelek z kilkoma miłymi słowami - a wszyscy goście układają kolaż kawałek po kawałku. Gdy tylko ponownie doświadczycie razem czegoś niezwykłego, po prostu dodaj więcej hexxas do kolażu.

Wielka sztuka z kafelkami: utwórz nowoczesne dzieło sztuki

Ci, którzy lubią kreatywność, mogą zaprojektować niezwykły fotoobraz za pomocą hexxas: każda pojedyncza płytka o sześciokątnym kształcie wnosi coś nowego i ciekawego. Idealne do artystycznej zabawy z formatami!

Hexxas można doskonale łączyć z modnymi materiałami, takimi jak korek
Hexxas można doskonale łączyć z modnymi materiałami, takimi jak korek

A może chciałbyś nadać swojemu mieszkaniu artystycznego sznytu? Świetny efekt możesz uzyskać wykorzystując hexxas. Wybierz prostą metodę utrzymania tej samej tonacji kolorystycznej - dobierz fotografie w podobnej gamie kolorystycznej lub wzorze. Wybierz Twoje ulubione kolory lub te, które pasują do Twojego wnętrza. Ponadto możesz edytować fotografie z użyciem odpowiedniego gradientu kolorów, aby poszczególne płytki stały się ekscytującym dziełem sztuki.

Fotografie to nie jedyna opcja, zaprojektuj także kolorowe sześciokąty z powiedzeniami, grafikami lub innymi elementami. Wykaż się kreatywnością - maluj, rysuj, skanuj i twórz wyjątkowe aranżacje według własnego gustu.

Dla globtroterów: zaprezentuj zdjęcia z podróży w niezwykły sposób

Każda podróż, każda wycieczka niesie ze sobą wiele wspomnień, ekscytacji, radosnych chwil. hexxas są idealne, aby spojrzeć na odwiedzone miejsca z nowej, ciekawej perspektywy. Sześciokątny format nadaje zdjęciom z wakacji fascynującej ekspresji.

Zdjęcia z podróży w nurcie miejskiej dżungli z fotoobrazami hexxas
Twoje zdjęcia z podróży w modnym trendzie "Urban Jungle"

Malownicze kanały Amsterdamu, panorama Nowego Jorku, złote świątynie w takim małym miejscu w Tajlandii, które odkryłeś przez przypadek. Gdziekolwiek byłeś, każde wyjątkowe wrażenie nie tylko dopełnia Twój obraz świata, ale także uzupełnia Twój kolaż w domu. Miejska galeria z Twoimi najpiękniejszymi fotografiami jako hexxas - każda płytka sama w sobie jest wyjątkową pamiątką z podróży, a ich kreatywne połączenie sprawia, że Twój dom zyskuje ciekawą aranżację pełną wspomnień i emocji związanych z podróżowaniem.

Niezwykłe wakacje - takie jak daleka wycieczka do Azji lub safari w Afryce dostarczają wielu przeżyć. Oprócz wyjątkowych wspomnień wracamy również z ciekawymi zdjęciami. Twoja fotografia tworzy prawdziwy efekt wow, jeśli rozmieszczasz ją na różnych hexxach. Wystarczy jedno kliknięcie myszą, aby nasze oprogramowanie rozmieściło obraz na kilku kafelkach. Wskazówka: umieść też mapę odwiedzanego kraju na kafelku!

hexxas z obrazami Afryki
Efektowna grafika na ścianie - dzięki temu Twoje zdjęcia z podróży będą pięknie wyeksponowane.

Więcej inspiracji i informacji na temat hexxas można znaleźć na naszej stronie. Czy poczułeś przypływ kreatywności? Nie wahaj się napisać do nas, jak projektujesz Twoje hexxasy. Możesz też zamieścić Twoje zdjęcia na Facebooku lub Instagramie pod hashtagiem #hexxas i zainspirować innych Twoim pomysłem.


Data publikacji: 26.08.2020 r.

Zapisz się do newslettera
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.