Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Przyjemne grillowanie z rodziną i przyjaciółmi

Promienie słońca na zmianę z ciepły wiatrem muskają Cię po twarzy. Cisza, spokój, a do tego Ty i natura. To wyjątkowo piękne letnie chwile. To dobry moment, by zorganizować grilla. Szczypta poczucia humoru, łyżeczka pięknej pogody, szklanka dobrego towarzystwa to idealny przepis, by cieszyć się wakacyjnym dniem i rozpalić grilla. Mamy jednak zagwozdkę - co wrzucimy na ruszt? Może żeberka à la Piotrek? Albo domowej roboty pieczoną kiełbasę w stylu Tomka? Każdy z naszych przyjaciół ma swoje popisowe danie, na które wszyscy pozostali czekają z niecierpliwością. Warto zebrać je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Wasz podręcznik grillowania. Każda zgrana ekipa powinna taki mieć. Możesz połączyć tam zdjęcia potraw, przepisy, jak i zdjęcia, które pokazują, jak świetnie się razem bawicie. To świetny pomysł na prezent, dla kogoś z Waszej paczki, prawda? Może powinna dostać go osoba, która najczęściej zaprasza na grilla? Pokażemy Ci, jak za pomocą kilku kliknięć możesz stworzyć najlepszy przewodnik po grillowaniu, który pobudzi apetyt podczas przeglądania.

Prezent w postaci fotoksiążki, który wspólnie stworzycie

Dwie ręce pracują z moździerzem. Obok znajduje się otwarta fotoksiążka z przepisami.
Każde danie w książce kucharskiej to popisowe potrawy Twoich bliskich - w ten sposób fotoksiążka nabiera osobistego charakteru.

Idea tego specjalnego rodzaju książki kucharskiej jest bardzo prosta: zbierasz razem Twoich najlepszych przyjaciół, a każdy przygotowuje swój własny specjał na grilla. Jeśli nie nadeszła Twoja kolej na przygotowanie potrawy, możesz zanotować składniki i za pomocą aparatu zrobić zdjęcia gotowego dania oraz etapów jego przygotowania. Wskazówki, jak najlepiej sfotografować jedzenie, można znaleźć [tutaj] (https://blog.cewe-community.com/www_cewe_pl_blog/jak-robic-dobre-zdjecia-potraw-w-domowych-warunkach/). Możesz zrobić to w grupie znajomych lub wykonać samodzielnie. Z zebranego materiału powstaje wyjątkowa książka kucharska, która przy okazji idealnie nadaje się również na prezent.

Mistrzowie grillowania w centrum uwagi

Książka kucharska leży otwarta na stole. Po lewej stronie znajdują się zdjęcia potraw, po prawej lista składników i tekst z opisem przygotowania.
Szczegółowe zdjęcia, zrozumiały tekst i kreatywna nazwa to składniki podwójnej strony w książce z przepisami na grilla.

Aby było jasne, kto prezentuje dany przepis, możesz wstawić małe zdjęcie mistrza grillowania nad tekstami. W programie CEWE Fotoświat znajdziesz wybór ramek i masek jako opcji projektowania obrazu. Powyższy przykład przedstawia okrągłą maskę, do której można przeciągnąć zdjęcie, a następnie zdefiniować odpowiednie kadrowanie. Na lewej połowie podwójnej strony możesz wstawić zdjęcia z przygotowywania potrawy i gotowego dania - albo jako kolaż różnych zdjęć, lub jeśli jakość obrazu jest dobra, jako fotografię na całą stronę. ** Wskazówka: ** pozwól przepisom mówić samym za siebie. Dania wyglądają tak, że aż ślinka cieknie. Warto wyeksponować te kadry. Podobnie jak w klasycznej książce kucharskiej, lista składników i instrukcje przygotowania znajdują się na jednej stronie.

Apetyczne strony

Książka kucharska leży otwarta na stole i wyświetla poglądową stronę.
Zdjęcia na stronach podglądu doskonale sprawdzają się do pobudzania apetytu.

Oprócz klasycznych stron z przepisami zaprojektuj dodatkowe strony poglądowe. Ten pomysł jest szczególnie dobry, jeśli opracowałeś kilka przepisów. Dzięki tym elementom pobudzającym apetyt na pierwszym planie jest jedno danie. Dlatego do układu strony wystarczy jedno duże zdjęcie. Umieszczasz to ręcznie w bezpłatnym programie projektowym, a następnie powiększasz tak, aby zajmowało około trzech czwartych podwójnej strony. Nasza wskazówka: w programie znajdziesz różne rustykalne tła, na przykład motywy drewna lub kamienia. Są one odpowiednie jako ramy dla krótkiego tekstu wprowadzającego, który może poruszać się tematycznie wokół określonego składnika potrawy. Możliwe tematy poglądowe to rodzaje mięsa lub warzyw oraz specjalne rodzaje potraw.

Zaprojektuj okładkę fotoksiążki dla fanów grillowania

Mistrz grillowania przyprawia stek, obok niego własnoręcznie zrobiona książka kucharska.
Kreatywny, indywidualny tytuł sprawia, że ​​Twoja książka kucharska jest wyjątkowa.

To samo dotyczy grillowania. Na pewno słyszałeś o tym, że dania je się również oczami! Dlatego zaprojektuj okładkę fotoksiążki, która już na pierwszy rzut oka sprawi, że aż pocieknie ślinka. Aby uzyskać minimalistyczny wygląd, użyj ciemnego tła (w kolorze czarnym lub łupkowym) na środku, którego można umieścić kwadratowy obrazek z grillowanym mięsem. Białe linie powyżej i poniżej kierują wzrok na fotografię i tworzą letni klimat. Doskonale uzupełnia to kanciasta czcionka tytułu pisana dużymi literami.

Pomysły na okładki do osobistej książki kucharskiej z potrawami na grilla

Możesz wykazać się kreatywnością, nadając tytuł Twojej fotoksiążce. Oto kilka pomysłów dla Ciebie:

  • Klasyk: połącz imię przyjaciela z dodatkiem "w ogniu" lub "jest gorący" (na przykład: "Marek jest gorący").
  • Dla fanów motta: "Rozcierać, smażyć, jeść, powtórz" - w oparciu o popularne i z wariacjami hasło "Jedz, śpij, (xyz), powtórz"
  • W stylu książki kucharskiej: "Nasze największe hity na grilla", "Kuchnia na świeżym powietrzu", "Ruszt i dym", "Ogień i płomień", "Grillowanie z najlepszymi", "Perfekcyjne grillowanie".

Po prostu pobaw się różnymi terminami związanymi z grillowaniem.

Oczywiście na grillu nie zawsze musi pojawić się mięso. Często spotykasz się ze znajomymi, aby spisać przepis na sałatkę i przekazać go dalej - a potem o nim zapominasz? Wszystkie te zdrowe przysmaki można znaleźć w "zielonej" książce z przepisami na pyszne sałatki i warzywne dania z grilla.

Niezależnie od tego, czy jest to rustykalna książka, czy też zbiór lekkich warzywnych specjałów i sałatek na grilla - z niecierpliwością czekamy na to, jak zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i mamy nadzieję, że spodoba Ci się projektowanie, jedzenie, obdarowywanie i grillowanie.

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.