Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
CEWE Fotokalendarz z czterema czarno-białymi zdjęciami.

Z łatwością projektuj fotokalendarze z gotowymi szablonami

Z CEWE Fotokalendarzem będziesz czuć radość każdego miesiąca. Dzięki niemu nie skupiasz się na terminach, ale na bardzo osobistych zdjęciach i przeżyciach. Nasze gotowe układy są bardzo pomocne w równomiernym rozmieszczeniu zdjęć w fotokalendarzu. Pozwala to na precyzyjne ułożenie zdjęć i stworzenie spójnego całościowego obrazu - wystarczy wypełnić pola zdjęciowe fotografiami. Pokażemy Ci tutaj, które opcje są dostępne w naszym bezpłatnym programie do projektowania.

Najlepsze zdjęcia potrzebują przestrzeni

CEWE Fotokalendarz ze zdjęciem czarno-białym.
Wyjątkowe zdjęcia zasługują na duży format.

Masz zachwycajace zdjęcie, które nie wyglądałoby tak dobrze w połączeniu z innymi zdjęciami? Wtedy zalecamy pojedynczy układ. W tym wariancie zdjęcie zajmuje ponad połowę kartki kalendarza i dzięki temu jest idealnie wyeksponowane. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wyjątkowych portretów i zdjęć rodzinnych.

Gra formatami

CEWE Fotokalendarze z dwoma czarno-białymi zdjęciami.
Dwa zdjęcia są idealne do opowiedzenia Waszej historii

Dzięki dwuczęściowemu układowi możesz zwrócić uwagę na ważne daty lub okazje. Dzięki tej aranżacji zdjęć łączysz dwa ważne dla Ciebie zdjęcia. Na przykład, co powiesz o zdjęciu członka rodziny, który ma urodziny w tym miesiącu? Szczególnie fajnie jest połączenie zdjęcia z okresu dzieciństwa z fotografią przedstawiającą tę osobę tak, jak wygląda obecnie.

Pamiętaj o pięknych chwilach

CEWE Fotokalendarze z czterema czarno-białymi zdjęciami.
Kilka wspólnych zdjęć przypomina te niezapomniane chwile.

Masz dużo zdjęć z niezapomnianego wydarzenia, na przykład ślubu? Dzięki czteroczęściowemu układowi możesz umieścić kilka zdjęć na jednej kartce fotokalendarza. Jeśli fotografie są np. wspomnieniami z ostatniej letniej imprezy, najlepiej pokazać je w miesiącach od czerwca do sierpnia.

Więcej niż tylko zdjęcia

Szukasz kreatywnego pomysłu na projekt? Chcesz uwiecznić Twoje wspaniałe wspomnienia? Zainspiruj się naszymi kreatywnymi wskazówkami i uwolnij wyobraźnię.