Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Kobieta trzyma w ramionach wiele fotoksiążek

FOTOTRENDY I INSPIRACJE

Nowoczesna dekoracja z podwójnymi ramkami

Rozpocznij kolejny projekt wpisujący się w nurt recyklingu i nadaj Twoim zdjęciom nowego wyglądu dzięki kombinacji podwójnych ramek.

Indywidualne, pomysłowe i nowoczesne. Wiosenny design z ciekawym rozmieszczeniem ram wprowadza wizualną dynamikę do Twojej aranżacji wnętrza. Wydrukuj swoje ulubione chwili w formie zdjęć kwadratowych lub zdjęć Fine Art i spraw, aby Twoja dekoracja nabrała jeszcze bardziej oryginalnego i osobistego charakteru. A co najważniejsze? W przypadku tego rodzaju aranżacji ściennych możesz wykorzystać wszystkie kadry, które przypominają Ci o Twoich ulubionych chwilach, wspaniałych miejscach odwiedzonych z najbliższymi czy ukochanych zwierzakach. Możesz również odnowić stare ramki i dołożyć swoją cegiełkę do rozszerzania idei recyklingu. Zasada jest taka: im więcej różnych materiałów, rozmiarów i fotografii, tym lepiej.

Mieszanka materiałów i najpiękniejszych fotografii

Narożnik ze stołem. Obok półki z roślinkami wisi kilka różnie oprawionych zdjęć.
Udana mieszanka materiałów ze złota, metalu i drewna.

Zdjęcie wakacyjne, krajobraz, portret rodzinny czy artystyczna grafika. W tej aranżacji ściennej można znaleźć wszystkie Twoje ulubione kadry. Nowoczesny, harmonijny wygląd zapewniają również naturalne materiały, takie jak drewno, zielone rośliny oraz złote dodatki.

Wskazówka: wybierz odcienie od jasnego turkusu do ciemnego brązu i dodaj uzupełniające, słoneczne akcenty w kolorze pomarańczowym, złotym i ochry. To połączenie przypomina morze, słońce i plażę - a jednocześnie jest szczególnie przyjemnym elementem, który buduje ciepłą atmosferę we wnętrzu.

Umiejętnie rozmieszczaj zdjęcia

Dwie dłonie zawieszają obraz na ścianie. Ponadto kilka zdjęć jest już ułożonych w kolaż.
Zdjęcia umieszczane są pojedynczo na ścianie.

Podwójne obramowanie niektórych fotografii sprawia, że ​​bardziej koncentrujesz na nich swoją uwagę. W ten sposób możesz uporządkować Twoje ulubione zdjęcia. W tym celu wystarczy zdjąć tył oraz szybę dużych ram, w których umieścisz mniejsze kadry w oprawach. Szczególnie pięknie wygląda to wtedy, gdy fotografie pasują do siebie tematycznie, kolorystycznie lub w inny artystyczny sposób. Dzięki temu tworzą małe grupy wspomnień.

Wskazówka: zanim zaczniesz używać młotka i gwoździa, ułóż wszystkie ramki, zdjęcia i elementy na podłodze mniej więcej tak, jak chcesz je później zawiesić. Alternatywnie - skorzystaj z samoprzylepnych rzepów na ścianę, aby uniknąć trwałych śladów na ścianie.

Tworzenie grup zdjęć

Wiele obrazów wisi na ścianie w różnych ramkach.
Warto eksperymentować z układem zdjęć w ramach. Spróbuj umieścić je z lewej lub prawej strony, czy przy górnej lub dolnej krawędzi. Nietypowa pozycja zdjęć dodaje designerskiego charakteru.

Warto tworzyć takie grupy, jeśli chcesz umieścić na ścianie większy kolaż. Szczególnie pięknie wyglądają bloki z kadrami, które pasują do siebie - kolorystycznie, koncepcyjnie, tematycznie, itd. Na pierwszy rzut oka rezultatem jest celowo "niechlujny" obraz, który przy bliższym przyjrzeniu się jest jednak uporządkowany i harmonijny.

Wskazówka: ściana ze zdjęciami stanie się jeszcze bardziej ekscytująca, jeśli nie umieścisz pojedynczych zdjęć na środku, jednak postawisz na nietypowe rozlokowanie fotografii w rogu ramki, bliżej krawędzi.

Recykling: nowy wygląd starych ram

Dwie ręce trzymają ramkę i pokrywają ją złotym sprayem. Na stole poniżej znajduje się kolejna ramka i różne zdjęcia.
Upiększ stare ramki złotym sprayem.

Czy nadal masz w piwnicy ramy do zdjęć, które nie pasują już do aranżacji wnętrza w Twoim domu? Idealnie! Możesz je zmienić w mgnieniu oka i tym samym dołączyć do modnego trendu recyklingu. Po prostu pomaluj niektóre ramki, na przykład złotym sprayem, i pozwól im dobrze wyschnąć przed zawieszeniem. Możesz również użyć ulubionego koloru lub odcienia, który pasuje do Twojego wnętrza. Całość świetnie będzie wyglądać także, jeśli użyjesz nowych ramek. Aby uzyskać nowoczesny wygląd, zalecamy stosowanie bardziej wyraźnych kształtów.

Wskazówka: farba w sprayu najlepiej przylega do drewna.

Udekoruj swoją ścianę projektem wpisującym się w nurt recyklingu i zwróć uwagę na Twoje ulubione zdjęcia. To dekoracja jedyna w swoim rodzaju, która pięknie podkreśli Twój dom czy mieszkanie.


Data publikacji: 22.03.2021 r.