Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Na zdobionym kredensie znajdują się różne świąteczne fotokartki, każda zaprojektowana w wyjątkowy sposób.

Kreatywne wskazówki

Filtry fotograficzne, czcionki i szablony - pomysły na projekty kartek świątecznych

Wyjątkowe życzenia na Święta pokazują, że Twoi bliscy są dla Ciebie naprawdę ważni. Warto poświęcić trochę czasu na stworzenie wyjątkowych Fotokartek, które wywołają radość i wzruszenie. W naszym bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat masz do dyspozycji weiele ciekawych funkcji, dzięki którym Twoje zdjęcia mogą stać się zarówno świątecznymi, jak i niezwykłymi przyciągającymi wzrok. Wybieraj spośród różnych masek i kształtów, baw się czcionkami lub używaj wzorów graficznych. Zobaczysz: Istnieją różne alternatywy dla tradycyjnych kartek.

Wskazówka dotycząca projektowanie numer 1: zdjęcie w wyrazie

Nowoczesna czcionka dodaje emocjonalności Twojej osobistej wiadomości. Możesz na zdjęciu użyć czcionki „Just Lovely” w 120 punktach dla słowa „merry” i czcionki „Moonshot Regular” dla dodania „and a happy new year” „W rozmiarze 12 pkt. „XMAS” składa się z pojedynczych masek. Aby to zrobić, wybierz litery w menu „Maski i kształty” i umieść cztery ulubione zdjęcia wewnątrz maski. Aby uzyskać elegancki czarno-biały wygląd, wystarczy dwukrotnie kliknąć odpowiednią literę i wybrać opcję „Czarno-biały” w punkcie menu „Efekty koloru”.

Na karcie widnieje napis „Merry XMAS”. „XMAS” składa się z czterech czarno-białych zdjęć przedstawiających rodzinę.
Połączenie odręcznych napisów i ulubionych zdjęć w formie listu nadaje Twojej kartce świątecznej nowoczesnego designu.

Wskazówka dotycząca projektowania numer 2: Mini kolaż z kolorowymi akcentami

W naszym programie masz możliwość połączenia Twoich ukochanych zdjęć i ulubionych kolorów. Najpierw ułóż fotografie na fotokartce i upewnij się, że są one lekko przesunięte względem siebie. Następnie wypełnij powstałe białe przestrzenie polem koloru, wybierając je w „Cliparts” i „Ramki”.

Chcesz zmienić kolor? Wystarczy kilknąć dwukrotnie na pole. Teraz możesz dodać również czcionkę. Po prostu dodaj pole tekstowe, umieść słowa w polu koloru i obróć pole tekstowe o około 10 stopni, aby czcionka była pochylona. W naszym przykładzie użyliśmy czcionki „Festivo LC” w rozmiarze 30 pt.

Dwa zdjęcia rodziny, portret trójki osób i zdjęcie ze śniegiem, a do tego napis „Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku”.
Dwa zdjęcia są ułożone w klasyczny sposób, jednak szczególnie dynamiczny efekt udało się uzyskać dzięki skośnej czcionce. Ta świąteczna kartka przyciąga wzrok.

Wskazówka dotycząca projektowania numer 3: Jedno zdjęcie, trzy części

Chcesz, aby Twoja Fotokartka składała się z jednego zdjęcia i jednocześnie była zaprojektowana w ciekawy sposób? Może spróbujesz wykonać następujące czynności: umieść swoje zdjęcie na wybranej Fotokartce. W tym przypadku zalecamy składane kartki, ponieważ tworzą one wygląd galerii. Wybierz fotografię, którą łatwo podzielić.

Teraz kliknij na „Cliparts” i wybierz białą linię pod kształtami. Dwukrotnym kliknięciem możesz zdefiniować jego szerokość. Następnie zduplikuj linię, klikając prawym przyciskiem myszy element, a następnie ułóż dwa kliparty tak, aby Twoje zdjęcie zostało podzielone na trzy równe części.

Teraz możesz umieścić życzenia świąteczne pod zdjęciem. W naszym przykładzie użyliśmy czcionki „Andale Mono” w rozmiarze 11 pt i oddzieliliśmy litery spacją.

Fotokartka na Święta z zimowym zdjęciem, które jest podzielone na trzy boxy z obrazkami. Rodzice wybrali się na sanki z dzieckiem.
Złudzenie optyczne - na pierwszy rzut oka wygląda na to, że ta fotokartka świąteczna składa się z trzech zdjęć. Efekt powstaje za pomocą kilku kliknięć.

Wskazówka dotycząca projektowania numer 4: postaw na kształt diamentu

Wzór graficzny oparty na kształcie diamentów? To brzmi ciekawie. Aby włączyć swoje zdjęcia do tego wzoru graficznego, wybierz diament pod "Maskami i ramkami", rozciągnij go nieco wyżej, trzymając lewy przycisk myszy, a następnie powiel element trzy razy, klikając prawym przyciskiem myszy.

Możesz teraz umieszczać zdjęcia bezpośrednio w nim za pomocą „przeciągnij i upuść”. Pamiętaj, aby dostosować sekcję obrazu, jeśli to konieczne. Następnie dodaj linie między diamentami, aby uzyskać efekt plastra miodu. Aby to zrobić, kliknij linię pod „Cliparts” i przeciągnij ją na swoją kartkę z życzeniami. Kolor jest następnie dostosowywany poprzez dwukrotne dotknięcie elementu.

Teraz duplikuj linię tak często, jak potrzeba, a także twórz różne długości. Upewnij się, że jest miejsce na napis. Na koniec umieść pola tekstowe w obszarach i wprowadź życzenia świąteczne. W naszym przykładzie jako czcionkę wybraliśmy „Andale Mono” w rozmiarze 10 pkt.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się projektowanie kartek świątecznych.

Cztery części ze zdjęciami szczęśliwej pary na fotokartce.
Zachwyca od pierwszego spojrzenia. Diamentowy wzór przypomina zawieszki na choinkę i jest idealny do łączenia wiadomości i obrazów.

Wskazówki i porady dotyczące projektowania Fotokartek z Twoim zdjęciem

Potrzebujesz inspiracji i pomocy przy projektowaniu? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i poradami na temat świątecznej sesji fotograficznej z całą rodziną. Wolisz pracować z gotowymi szablonami? Oferujemy ogromny wybór - wybierz ulubione i po prostu dodaj ulubione fotografie.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne