Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Fotoobraz hexxas wykonany z sześciokątnych płytek przed stołem z wiosennym nakryciem.

Kreatywne wskazówki

Hexxas idealny na każdą porę roku - zmieniaj dekorację sezonowo

Możesz stworzyć sezonowe dekoracje z wykorzystaniem stylowych hexxasów. Łatwo dopasujesz tę aranżacji do danej pory roku.

Dzięki naszym hexxasom możesz stworzyć wyjątkową dekorację, która będzie idealnie komponowała się z daną porą roku. Wiosenne porządki, letni klimat, zmiana dekoracji na Święta, jesienne akcenty w domu - możesz z łatwością dodać elementy pasujące do każdej okazji. Zmiana aranżacji jest łatwa, szybka i przyjemna. W kilku krokach nadasz Twojemu mieszkaniu zupełnie innego charakteru.

Możesz łatwo zaprojektować Twoje hexxasy online. Użyj na przykład zdjęć rodzinnych w neutralnych odcieniach jako podstawy dekoracji ściennej. W ten sposób stworzysz osobisty akcent, który będzie bazą na cały rok. Aby sześciokątne płytki pasowały do pory roku, możesz zaprojektować wymienne hexxasy z sezonowym kadrem - na przykład kwiaty lub natura, która zmienia się wraz z danym sezonem. Pod względem kolorystycznym możesz zorientować się w trendach lub charakterystycznych barwach dla danych miesięcy. Na przykład na wiosnę idealnie sprawdzą się odcienie zieleni, natomiast zimą przy okazji świąt świetnie wygląda biel i czerwień.

Świeży (letni) wiatr

Na ścianie nad stołem wisi formacja hexxasów z rodzinnymi zdjęciami i letnimi motywami.
Zdjęcia cytrusów wydrukowane na hexxas dodają energii w Twoim domu.

Możesz również użyć fotografii pysznych owoców na przykład cytryn, które tworzą letni klimat i nasuwają skojarzenia z cudowną chłodną lemoniadą. A poza tym pięknie wyglądają. Wymieszaj żółty cytrus z odcieniami błękitu lub bieli i stwórz wyjątkową atmosferę. Przy pomocy małych wazoników, poduszek czy obrusu w tych samych kolorach można jeszcze bardziej podkreślić letni klimat.

Ciepła tonacja barw na przytulne (jesienne) dni

Formacja hexxasów ze zdjęciami rodzinnymi i motywami jesiennymi wisi na ścianie nad stołem w jadalni.
Robi się przytulnie: dodaj jesienne fotografii do Twojej aranżacji.

Typowy jesienny dzień rozpieszcza nas złocistobrązowymi liśćmi na drzewach, świeżą bryzą i ciepłymi promieniami słońca. Uchwyć ten nastrój i rozszerz Twoją aranżację na ścianie o trzy lub cztery hexxasy utrzymane w tym klimacie. Niezwykle pięknie prezentują się fotografie liści, zdjęcia dyni lub kadry z ukochaną osobą na spacerze w lesie. Upewnij się, że używasz ziemistych odcieni od ochry po rdzę, aby idealnie oddać przytulny nastrój jesieni.

A potem nadchodzą Święta

Po prostu wymień kilka hexxasów i stwórz świąteczną atmosferę.

Dla wielu z nas dekoracje świąteczne to jeden z najpiękniejszych elementów oczekiwania. Przy tym możesz naprawdę odpocząć. Zanurz się w barwach i energii takich kolorów jak złoty i czerwony. Elastyczne hexxas pozwalą Ci ciągle na nowo wymyślać ulubioną aranżację.

Możesz łatwo stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim domu. Życzymy miłej kreatywnej zabawy w czasie tworzenia dekoracji z naszymi hexxasami!