Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Na stole stoi rama wykonana z klocka drewna. Błyskawiczne zdjęcia CEWE zawieszone są na dwóch haczykach. Obok jest wazon zieleni.

Wskazówki projektowe

Naturalny stojak na zdjęcia rodzinne

Zaprojektuj minimalistyczny drewniany stojak na zdjęcia, dzięki któremu możesz raz po raz przeżywać ulubione chwile lub opowiedzieć fotograficzną historię. Projekt jest bardzo elastyczny, dzięki czemu możesz wymieniać Twoje kadry z łatwością.

Wakacje z dziećmi na wsi u dziadków, a może wizyta u siostry w jej malowniczym domku w górach, kto wie? Jak spędzisz wolny letni weekend? W końcu to właśnie w wakacje można czerpać najwięcej radości ze spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Gdy planujesz wycieczkę do nich, to możesz podarować im cudny i pełen radości prezent. Spróbuj Wasze najpiękniejsze chwile utrwalone na zdjęciach zaprezentować na nowoczesnej i naturalnej ramce. Wystarczy przekształcić prosty kawałek drewna w ozdobny stojak na fotografie. Wskazówka: możesz wymienić kadry w ciągu kilku sekund. Po prostu wydrukuj zdjęcia natychmiastowe, dodając do nich białą ramkę zdjęcia z białą ramką w CEWE Fotokiosku i prezent gotowy. A w dodatku jest wyjątkowy, ponieważ w zrobienie go włożyłeś wiele serca! Po wspólnych wakacjach będziecie mogli uzupełnić galerie fotografii o kolejne wspólne kadry! Co za fantastyczna zabawa!

Materiały potrzebna do wykonania drewnianej dekoracji:

Użyj ładnego kawałka drewna, by wykonać stojak na zdjęcia. Możesz go znaleźć na przykład w sklepie z narzędziami.

• zdjęcia natychmiastowe z ramką o wymiarach 10 x 15 cm
• kawałek drewna
• wiertarka bezprzewodowa
• śruby hakowe
• linijka
• ołówek
• Szczypce do dziurkowania

Krok po kroku do Twojej nowej dekoracji

Zamknij się z dwóch rąk, co zaznacza na bloku drewna ołówkiem i linijką. Obok znajdują się błyskawiczne zdjęcia CEWE i haczyki.

Narysuj otwory

Narysuj dwa znaki na Twoim drewnianym bloku. Umieść linijkę na lewej i prawej krawędzi bloku i zaznacz położenie śrub hakowych małą kropką. Upewnij się, że zaznaczasz tę samą odległość po obu stronach. Oznacza to, że zdjęcia będą później zawieszone symetrycznie.

Zbliżenie na dwie ręce mocujące śrubę hakową w bloku drewna.

Wkręć śruby hakowe

Przykręć wkręt hak do drewna na każdym z oznaczeń. W zależności od rodzaju materiału można to zrobić na dwa sposoby: Jeśli używasz miękkiego kawałka drewna, możesz przykręcić śruby własnymi rękami, używając niewielkiej siły. W przypadku twardszego drewna należy wstępnie wywiercić mały otwór za pomocą wiertarki akumulatorowej.

Obraz dwóch rąk wykonujących ślad na błyskawicznym zdjęciu CEWE za pomocą ołówka i linijki. Obok znajduje się drewniany klocek i trzy kolejne błyskawiczne zdjęcia.

Przygotuj zdjęcia natychmiastowe

Teraz możesz ponownie użyć linijki i ołówka. Umieść ją na jednym z Twoich zdjęć natychmiastowych. Następnie narysuj mały znak pośrodku, czyli na wysokości pięciu centymetrów na górnej krawędzi fotografii. Powinien pojawić się na linii między białą ramką a zdjęciem. W ten sposób wszystkie kadry będą później wisiały na tej samej wysokości.

Dwie ręce przebijają błyskawiczne zdjęcie CEWE szczypcami do dziurkowania.

Zrób dziurki na zdjęciach

Użyj szczypiec do zrobienia dziurki w zdjęciach natychmiastowych CEWE w wyznaczonym wcześniej miejscu. W ten sposób możesz później zawiesić projekty na haczyku. Podczas dziurkowania upewnij się, że zdjęcia są proste, aby uniknąć zagnieceń. Powtórz ten krok ze wszystkimi fotorafiami.

Obraz dwóch rąk zawieszających perforowane błyskawiczne zdjęcia CEWE na haczykach w drewnianym bloku.

Ułoż rodzinne zdjęcia

Teraz wystarczy poukładać zdjęcia na dóch haczykach. Możesz wypróbować różne kombinacje i zestawienia fotografii zanim zdecydujesz się na to, które jest dla Ciebie najlepsze. W przyszłości możesz dodać kolejne kadry na ten pełen wspomnień stojak lub po prostu wymienić wszystkie zdjęcia i opowiedzieć inną historię.

Dzięki praktycznemu rozmiarowi drewniana dekoracja ze zdjęciami DIY zmieści się w wielu miejscach. Biurko, stolik nocny czy kredens - dzięki temu kreatywnemu stojakowi Twoje najpiękniejsze wspomnienia utrwalone na zdjęciach będą pieknie się prezentowac i wywoływać uśmiech na twarzy.

Twój zespół CEWE życzy dużo radości z tworzenia.

Twoja droga do zdjęć natychmiastowych

Zaprojektuj swoje indywidualne prezenty z natychmiastowych zdjęć w pobliskim fotokiosku