Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Utrzymywanie więzi: W czasach, gdy nie ma bezpośrednich spotkań, dzieci mogą skorzystać z CEWE FOTOKSIĄŻKI, aby na bieżąco informować dziadków o tym, co u nich słychać i powiedzieć im "dziękuję".

Kreatywne wskazówki

Bliskość jest ważna: wyjątkowa fotoksiążka dla babci i dziadka

Relacja między wnukami i dziadkami, jednoczy pokolenia jest bardzo wyjątkowa: pełna bezwarunkowej miłości i radości. Nawet jeśli teraz, w natłoku obowiązków nie ma miejsca na osobiste spotkania, babcia i dziadek nadal mogą uczestniczyć w życiu młodszych! Za pomocą CEWE FOTOKSIĄŻKI możecie kreatywnie przekazywać wiadomości i w wyjątkowy sposób dać bliskim znać, że o nich myślicie i chcecie, aby uczestniczyli w Waszym życiu. Nawiasem mówiąc, projektowanie fotoksiążki to dla dzieci świetna zabawa.

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole. Na okładce widać dwoje dzieci z napisem "Tęsknimy za Wami".
Utrzymywanie więzi: W czasach, gdy nie ma bezpośrednich spotkań, dzieci mogą skorzystać z CEWE FOTOKSIĄŻKI, aby na bieżąco informować dziadków o tym, co u nich słychać i powiedzieć im "dziękuję".

Rozbudzaj emocje zdjęciami

Najważniejsze: chodzi o to, by dopasować zdjęcia do charakteru danej osoby i pokazać to na fotografiach. Zastanów się, także razem z dziećmi, co dokładnie określa relacje między dziećmi a babcią i dziadkiem. Czy dziadek lubi opowiadać śmieszne historie? Czy babcia zawsze gra w coś z maluchami? Czy są jakieś żarty lub powiedzenia, których używają w swoich rozmowach? Podsumuj na zdjęciach, co składa się na codzienne życie z dziadkami lub co jest Waszą tradycją w czasie odwiedzin w ich domu. To obudzi piękne wspomnienia i jednocześnie zwiększy radość oczekiwania na ponowne spotkanie. Prezentujemy dwa pomysły, jak razem z dziećmi możesz zaprojektować wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla dziadków!

Małe zdjęcia, duża wiadomość

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole. Na podwójnej stronie znajduje się 18 małych zdjęć, na których każde dziecko trzyma literę ze zdania "Tęsknimy za Wami".
W CEWE FOTOKSIĄŻCE w formacie XL masz dużo miejsca na przedstawienie pełnego przekazu na wielu zdjęciach.

Ten kreatywny pomysł wymaga pełnego zaangażowania całej rodziny: namaluj poszczególne litery zdania na kartkach A4 i zrób aparatem pojedynczo zdjęcie dzieciom, które trzymają poszczególne kartki. Następnie użyj CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie XL. Kwadratowy format ułatwi ich rozłożenie, a rozmiar ułatwi odczytanie wiadomości. Pamiętaj, aby ułożyć zdjęcia we właściwej kolejności.

Pokażcie wasze stopy!

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole. Na podwójnej stronie można zobaczyć stopy dzieci, na których jest napisane "Kochamy Was Babciu i Dziadku".
Oznakowane stopy dziecięce to fantazyjny sposób na okazanie uczuć.

Kreatywna wskazówka z łaskotkami: stopy dzieci świetnie nadają się do powiedzenia babci i dziadkowi, jak bardzo są kochani. Aby to zrobić, w zależności od liczby stóp w Waszym domu :), namaluj poszczególne słowa farbą na stopie i sfotografuj je wszystkie obok siebie, aby wiadomość była czytelna. Ważne, aby twarze dzieci były również widoczne w tle. Umieść zdjęcie na podwójnej stronie w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE w formacie XL. A właśnie dwie kwadratowe strony obok siebie tworzą piękną panoramę stworzoną do tego zdjęcia. Wskazówka: jeśli masz jedno dziecko, wymyśl zabawne alternatywy. Pokaż wiadomość np. na stopach i dłoniach lub na kilku pojedynczych zdjęciach.

Artystyczny wkład najmłodszych

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole. Na podwójnej stronie, po lewej stronie, samodzielnie namalowany obrazek z napisem "Tęsknię za Tobą" oraz po prawej stronie zdjęcie dziadka i wnuka.
Maksymalne emocje: samodzielnie namalowane obrazy połączone ze zdjęciami wnuków.

Ten pomysł na projekt zachęca również najmłodszych członków rodziny do udziału w kreatywnej zabawie: CEWE FOTOKSIĄŻKA w formacie kwadratowym jest idealna do łączenia samodzielnie malowanych przez dzieci obrazków ze zdjęciami. Pozwól dzieciom pisać w żywych kolorach, to co chciałyby powiedzieć swoim dziadkom. Następnie możesz łatwo sfotografować lub zeskanować obrazy, aby użyć ich w swojej fotoksiążce.

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole. Po lewej stronie podwójnej strony znajduje się namalowany przez siebie obraz z napisem "Lubię Ciebie", a po prawej dziewczynka dekorująca ciastka.
Połącz przekaz ze zdjęciami pasującymi do słów.

Po lewej stronie możesz umieścić namalowane przez dzieci rysunki. Połączenie zdjęć oraz obrazków tworzy szczególnie osobisty akcent i pozwala dziadkom zobaczyć wiele z życia ich wnuków. Motyw po prawej stronie powinien podkreślać przesłanie obrazu. Na przykład, jeśli chodzi o pieczenie ciasteczek, po prostu zrób zdjęcie maluchom wykonującym te czynności i umieść na nim pole tekstowe z napisem: "Właśnie razem pieczemy najsmaczniejsze ciasteczka".

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole. Na podwójnej stronie po lewej stronie samodzielnie namalowany obrazek z napisem "Brakuje mi Ciebie", a po prawej zdjęcie dziewczynki jedzącej lody.
Szczegóły z życia codziennego jako wspomnienia i jednocześnie wyraz radości z oczekiwania - na przykład wspólne spożywanie lodów.

Małe wiadomości są szybko znajdowane. Pamiętaj: to małe rzeczy sprawiają, że wspólne życie jest lepsze. Rodzinne jedzenie lodów lub spacer, oglądanie ulubionego programu, pomoc przy zawiązywaniu sznurówek lub odrabianiu lekcji - cokolwiek dziadkowie robią z dziećmi, na pewno sprawi im w przygotowanej CEWE FOTOKSIĄŻCE wiele radości. Projektując, nie każda strona musi mieć określony komunikat. Zaopatrz strony w najnowsze zdjęcia z codziennego życia rodzinnego. W końcu chodzi o to, by uczestniczyli w nim babcia i dziadek.

Kto wie? Wysyłając fotoksiążkę pocztą, możesz również załączyć list z osobistą wiadomością - miłość ma tak wiele pięknych obliczy.

Twój zespół CEWE życzy miłego projektowania!

CEWE FOTOKSIĄŻKA: współdzielona radość to podwójna radość

W ten sposób zaczniesz swój następny projekt prosto z serca