Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Dwa domowe flower hoops ze zdjęciami natychmiastowymi wiszą na ścianie. Po lewej stronie stołu: eukaliptus w wazonie, złota taca i szklana trumna.

Wskazówki projektowe

Pomysł na dekorację - połączenie Twoich zdjęć i kwiatów

Kwiatowe obręcze są bardzo modne i wpisują się w nowoczesny styl dekorowania wnętrz. Ich naturalny wygląd - w połączeniu z osobistymi zdjęciami natychmiastowymi - wnosi powiew świeżości do Twojego domu.

Szukasz nietypowej dekoracji? A może chcesz sprawić radość Twoim bliskim z okazji wyjątkowego wydarzenia, takiego jak narodziny dziecka czy ślub? Dlaczego więc nie zrobić własnej pełnej emocji i wspomnień obręczy kwiatowej? Możesz połączyć piękno Twoich fotografii w formie zdjęć natychmiastowych oraz urok kwiatów i nadać tej kompozycji rustykalnego charakteru.

W CEWE Fotokiosku można szybko i łatwo wydrukować Twoje ulubione kadry z weekendowej wycieczki za miasto, ślubu lub rodzinnego spotkania. Oprócz zdjęć, do wykonania Flower Hoop potrzebne będą następujące elementy.

Materiały potrzebne do wykonania Flower Hoop

Na stole leżą drewniane obręcze, zestawy zdjęć natychmiastowych, nożyczki, szczypce do dziurkowania, nici jubilerskie i różne rośliny.
Za pomocą kilku przyborów możesz stworzyć stylową naturalną dekorację.
  • Drewniane obręcze z linką
  • Nożyczki
  • Wstążka
  • Szczypce do przebijania
  • Kwiaty i rośliny (np. eukaliptus)

A więc tak należy zrobić:

Ujęcie dwóch rąk kadrujących zestaw do zdjęć natychmiastowych CEWE z dwoma zdjęciami. W tle znajdują się pozostałe przybory do wykonania Flower Hoop.

Kadrowanie zdjęć natychmiastowych

Użyj naszych zestawów CEWE zdjęć natychmiastowych do wykonania Flower Hoop. Masz możliwość stworzenia ośmiu różnych kompozycji. Kiedy już zdecydujesz się na Twoje ulubione fotografie, wytnij je nożyczkami. Pozostaw małą białą ramkę wokół kadru.

Ujęcie dwóch rąk dziurkujących wycięte zdjęcie szczypcami do dziurkowania. W tle znajdują się drewniane słoje, kwiaty i ozdobna nitka.

Dziurkowanie zdjęć

Wycięte zdjęcia należy nawlec na sznurek, a następnie zawiesić w drewnianej obręczy. Aby to zrobić, zrób dziurki w prawym górnym rogu każdego z Twoich zdjęć przy użyciu szczypiec do dziurkowania. Możesz również zrobić otwory z lekkim przesunięciem. W ten sposób podział fotografii ulega pewnemu rozluźnieniu.

Ujęcie dwóch rąk nawlekających na nitkę zdjęcia natychmiastowe. W tle znajdują się drewniane obrączki, kwiaty i rolka nici jubilerskiej.

Układanie zdjęć

W tym kroku przeprowadź nić dekoracyjną przez otwory, które właśnie wydrążyłeś. Upewnij się, że nić jest wystarczająco długa, abyś mógł ją później zawiązać na drewnianej obręczy. Podczas układania kadrów warto eksperymentować i przygotować kilka wersji, tak by wybrać najlepszą z nich.

Ujęcie dwóch rąk mocujących gotową sekwencję obrazów do nitki w drewnianym pierścieniu. W tle znajduje się więcej drewnianych obrączek, kwiaty i pojedyncze zdjęcie.

Przymocowanie zdjęć do drewnianej obręczy

Przymocuj Twoje sekwencje zdjęć do drewnianej obręczy. Najlepszym sposobem na to jest owinięcie nici jubilerskiej wokół pierścionka koła kilka razy, a następnie zawiązanie jej na supełek. To ile zdjęć decydujesz się przymocować do obręczy, powinno być uzależnione od tego, w jakim jest ono rozmiarze. W mniejszym wariencie nawet pojedyncze zdjęcie natychmiastowe może wyglądać zachwycająco, w większych obręczach można powiesić kilka zdjęć i stworzyć pełną emocji historię.

Zespół CEWE życzy Państwu miłej zabawy przy tworzeniu dekoracji.

Twoja droga do zdjęć natychmiastowych

Zaprojektuj swoje indywidualne prezenty z natychmiastowych zdjęć w pobliskim fotokiosku