Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83

Prezenty dla Babci i Dziadka

Zabawy z wnukami, spacery po parku, wspólne celebrowanie najważniejszych momentów. Babcia i Dziadek zajmują szczególne miejsce w sercach całej rodziny - wybierz najpiękniejsze zdjęcia i stwórz z nich niezwykłą opowieść.

Prezent dla Babci i Dziadka - od serca dla serca

Podaruj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wyraź w niej swoje uczucia

Odkryj świat pełen inspiracji

Zaprojektuj prezent dla Babci i Dziadka

Fotoobraz na płótnie

Babcia i Dziadek będą cieszyć się tym prezentem przez długi czas. Umieść ich zdjęcie na płótnie o wysokiej jakości - zaprojektuj domowe dzieło sztuki dla najbliższych.

od 75,99 zł*

Kalendarz ścienny A4

Podaruj Babci i dziadkowi coś więcej niż prezent – radość na cały rok! Wybierz 12 magicznych chwil na 12 miesięcy i stwórz wyjątkowy fotokalendarz.

od 65,99 zł*

Pudełko ze zdjęciami

Jak kreatywnie zorganizować zdjęcia i jednocześnie podarować je w formie sentymentalnego prezentu? Wykorzystaj do tego stylowe pudełko ze zdjęciami, które pomieści aż 100 fotografii.

od 67,99 zł*

Kubek do kawy Latte

Kawa i piękne wspomnienia są po prostu nieodłączne - podaruj Babci i Dziadkowi kubek z ulubionym zdjęciem i podaruj im chwile codziennej radości.

od 44,99 zł*

Kartki składane

Zaprojektuj składaną kartkę z wybranym przez Ciebie zdjęciem i podaruj ją swoim najbliższym. Dodaj oryginalności poprzez nałożenie na fotografię tekstu bądź clipartów.

od 44,99 zł*

Kalendarz ścienny A3

Dużo szczęścia w nowym roku Babci i Dziadkowi zapewni fotokalendarz z Twoimi zdjęciami. Będzie w nim wiele miejsca na planowanie wspólnych spotkań.

od 89,99 zł*

Kreatywne wskazówki

Sprawdź, jak spersonalizować Twój projekt
Dodaj uszlachetnienie na okładce

Twoja fotoksiążka dla Babci i Dziadka będzie jeszcze bardziej elegancka, jeśli zdecydujesz się skorzystać z możliwości uszlachetnienia w kolorze złotym, różowego złota, srebrnym lub za pomocą lakieru dekoracyjnego. To mały szykowny akcent, który zrobi różnicę.

Dodaj cliparty i ramki

Możesz udekorować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wieloma elementami graficznymi dostępnymi w naszym programie projektowym, na przykład clipartami czy ramkami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na praktycznie każdą okazję. Dodaj energii Twojemu projektowi.

Dodaj filmy

Masz rodzinne filmy, które chciałbyś umieścić w Twoim projekcie? Możesz je dodać do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI - aby je odtworzyć, wystarczy zeskanować kod QR wygenerowany przez nasz program projektowy i obejrzeć wideo bezpośrednio ze smartfona!

Możliwość zmiany układu

Zmieniaj układy i dodawaj dynamiki swojej CEWE FOTKSIĄŻCE. W naszym programie projektowym znajdziesz dużą liczbę układów, które ułatwią Ci projektowanie. To naprawdę łatwe! Możesz także tworzyć własne kompozycje i zapisywać je w celu lepszego wyszukiwania.

Małe i duże radości do podarowania

Odkryj różne rodzaje fotoprezentów

Kalendarze ścienne

Tekstylia

Naczynia na napoje

Fotoprezenty zdjęcia ArtFotoprezenty zdjęcia Art

Zdjęcia Art

Kartki składane

CEWE FOTOKSIĄŻKA