Tak to działa

Fotokiosk

Dostępny w wybranych punktach !

Wydruk zdjęć natychmiastowych - Jak działa Fotokiosk?

Fotokiosk

Klikaj, twórz i drukuj na miejscu! 

Fotokioski znajdziesz w drogeriach Rossmann. Posłużą Ci one do otrzymania drukowanych fotografii niemal natychmiast.

Jak to działa? Podpinasz smartfon lub inny nośnik zdjęć i otrzymujesz odbitki nawet po 2 minutach.

Samodzielnie i na miejscu, bez poszukiwań fotografa i długiego oczekiwania. 

Oprócz odbitek zdjęć, w Fotokiosku możesz też stworzyć i zamówić również inne fotoprodukty marki CEWE.  

Zobacz cennik usług druku natychmiastowego

FOTOKIOSK - tak to działa

Czym są Fotokioski?

Będąc w drogerii Rossmann zapewne przeszło Ci przez głowę pytanie: czym są te charakterystyczne czerwone urządzenia z ekranem dotykowym? To właśnie Fotokioski do druku zdjęć natychmiastowych. Założenie ich obecności w drogeriach Rossmann jest bardzo proste i przydatne jednocześnie - posłużą Ci do szybkiej i wygodnej zmiany postaci Twoich zdjęć - z cyfrowej na papierową.

 

Co zrobię w Fotokiosku?

Wspomnieliśmy wyżej o tym, że dzięki Fotokioskom w Rossmannie wydrukujesz zdjęcia. Proces ten może potrwać bardzo krótko, wręcz błyskawicznie (nawet 2 minuty!). Wystarczy podpiąć swój smartfon lub inny nośnik elektroniczny (np. karta pamięci, pendrive) - bez żadnej instalacji. Chwilę potem możesz już swobodnie wybierać fotografie ze swojej galerii. Możesz po prostu wydrukować sobie odbitki w formatach 10x15, 13x18, 15x20 albo kreatywnie się zdjęciami pobawić. W Fotokiosku stworzysz pocztówki, kalendarze i inne fotoprodukty marki CEWE - część z nich wydrukujesz na miejscu, a inne zostaną wykonane w laboratorium i otrzymasz je wkrótce.        

 

Gdzie znajdę Fotokioski?

Tak jak wspominaliśmy na początku, te czerwone Fotokioski znajdziesz w wybranych drogeriach Rossmann w całej Polsce. Jeśli więc jesteś ze znajomymi w galerii, lub spacerujesz po mieście i drogeria Rossmann rzuci się w oczy to warto tam zajrzeć i sprawdzić zalety Fotokiosku. Nie musisz szukać fotografa, który wywoła Ci zdjęcia - wystarczy Fotokiosk, który go wyręczy. Szybciej i wygodniej.   

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej