SKANSERWIS

USŁUGA SKANOWANIA ZDJĘĆ

Zeskanuj stare rodzinne fotografie

Nie pozwól, aby najcenniejsze rodzinne wspomnienia, stare czarno-białe fotografie zniszczyły się bezpowrotnie na dnie szuflady rodzinnego domu.

Z naszą pomocą zamienisz je w zdjęcia cyfrowe, które możesz następnie wielokrotnie wykorzystać, tworząc piękne pamiątki dla całej rodziny.

Poza skanowaniem zdjęć, również stare slajdy i negatywy zgramy dla Ciebie na cyfrowy nośnik.

Dlaczego warto?
  • Zachowasz i utrwalisz cenne, rodzinne pamiątki
  • W łatwy sposób zamówisz nowoczesne produkty: kroniki rodzinne w oprawie CEWE FOTOKSIĄŻKI, jak również fotoobrazy, fotokalendarze, fotokartki i fotoprezenty.
  • Oferujemy Ci dogodny i szybki sposób zamawiania: po prostu pozbieraj negatywy czy stare zdjęcia i oddaj je do najbliższego punktu partnerskiego.
  • Usługa zawiera skanowanie i nagranie zdjęć w cyfrowej wersji na płytę CD (z opakowaniem).
Stwórz kronikę rodzinną w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI

Zadbaj o stare rodzinne fotografie - najcenniejsze pamiątki Twoich dziadków i rodziców. Stwórz kronikę rodzinnną - dla Ciebie i Twoich bliskich. Korzystając z usługi skanserwis, otrzymasz zdjęcia w formie plików cyfrowych. Co dalej? Pobierz darmowy program projektowy CEWE FOTOŚWIAT i zaprojektuj CEWE FOTOKSIĄŻKE - nowoczesny fotoalbum w pięknej oprawie. Korzystaj z gotowych szablonów, kolorowych teł, elementów graficznych. Projektuj kronikę rodzinną, która zostanie z Tobą na lata.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej