WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ

zamówienie internetowe

Nie trać czasu, wywołaj
swoje wspomnienia

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

WYGODNE ZAKUPY ONLINE. CO ZYSKUJESZ?

CZAS

Pośpiech to zły doradca. Na spokojnie wybierzesz najlepsze zdjęcia i zlecisz ich wydruk z domu.

KOMFORT

Dla przyjaciół? Dla rodziny? Dla chłopaka? W domowym zaciszu przemyślisz liczbę zamówionych zdjęć i ich format.

EDYCJA

Dopieścisz swoje zdjęcia dzięki automatycznej optymalizacji i wzmocnisz ich przekaz.

JAKOŚĆ

Błyszczący czy matowy? Wybierzesz papier, który najlepiej podkreśli urok Twoich zdjęć.

DOSTAWA

Zdecydujesz gdzie odbierzesz zamówienie - dostawa do domu lub odbiór w drogerii Rossmann. Oszczędź sobie stania w kolejkach, nie marnuj czasu, który możesz spędzić w ciekawszy sposób.

WSZYSTKO OSIĄGNIESZ ZA POMOCĄ KILKU KLIKNIĘĆ

Wszystko osiągniesza za pomocą kilku kliknięć

Możliwość złożenia zamówienia na odbitki przez Internet to prosty i wygodny sposób na otrzymanie zdjęć. Wiemy też, że niełatwo zdecydować, które fotografie, czy to z wesela, czy z urlopu, czy z niedawnego spotkania w gronie przyjaciół, są najlepsze. Każde zdjęcie ma swój urok, a Ty chcesz wydrukować te najbardziej wyjątkowe. Dlatego możesz wybierać bez pośpiechu w domowym zaciszu, a następnie łatwo złożyć zamówienie online. Po kliku danich możesz odebrać gotowe odbitki w wybranej drogerii Rossmann lub czekać w domu na kuriera z paczką. Maksymalne uproszczenie procesu zamawiania zdjęć to tylko kilka kroków do otrzymania wyjątkowych fotografii - szybko, wygodnie i spokojnie.


Fotografia w formie papierowej

Za pomocą fotografii można uchwycić tak wiele pięknych chwil. Zatrzymaj je przy sobie na zawsze w formie odbitek, które oddają pełnię koloru i jakości obrazu. Mimo przechowywania dużej ilości zdjęć cyfrowych w folderach na komputerze, tak wiele osób wciąż decyduje się na wykonywanie klasycznych odbitek, zwłaszcza że nowoczesne metody wydruku zapewniają ich najwyższą jakość.

Usługi poligraficzne online

Nowoczesna technologia pozwala w łatwy sposób samodzielnie robić zdjęcia wysokiej jakości, a także wykonywać z nich odbitki – nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Teraz bowiem zdjęcia można zamówić za pośrednictwem Internetu, korzystając ze specjalnych aplikacji. Wywoływanie odbitek stało się więc dużo łatwiejsze i dużo szybsze, a uzyskany efekt jest naprawdę wyjątkowy.

Zdjęcia z serwisem fotousługi.pl

Za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl możesz wykonać dowolną ilość odbitek fotograficznych w rozmiarach standardowych i wielkoformatowych. Z możliwości tej każdego dnia korzysta tysiące Klientów, a profesjonalny zespół CEWE dba o najwyższą jakość świadczonych usług poligraficznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby Klienci otrzymali jak najlepiej wykonane odbitki z jak najszybszą realizacją zamówienia.

Czas realizacji zamówienia uwarunkowany jest od rodzaju zdjęć – standardowo to około 2-3 dni, ale w przypadku zdjęć w większym formacie lub fotoplakatów czas realizacji może wynieść 4 dni robocze. Wykonane zamówienie możesz odebrać osobiście lub otrzymać pocztą.

Samodzielnie wykonane odbitki

Aby złożyć zamówienie wystarczy wybrać zdjęcia, określić ilość kopii (dla jednego zdjęcia) i ich format, a następnie trzeba wskazać rodzaj i jakość papieru fotograficznego, na którym odbitki mają zostać wykonane. Zamawiając za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl, uzyskasz odbitki zdjęć w wysokiej jakości - dokładnie takie, jakich oczekujesz. A wszystko dlatego, że cały czas masz możliwość kontrolowania jakości zdjęć i ich optymalizowania. Możesz więc samodzielnie dokonać kadrowania i poprawy jakości obrazu poprzez korekcję kolorów i efektu czerwonych oczu, a także dodania efektów artystycznych.

Zamawianie zdjęć za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl jest naprawdę bardzo proste, a przed wysłaniem zawsze możesz jeszcze sprawdzić, czy Twoje zdjęcia są dobrze przygotowane. Dzięki temu do końca masz całkowity wpływ na ostateczny efekt wykonania Twoich zdjęć.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej