Fotokartki

Zadzwoń do nas!
pn.-pt.: 9:00-22:00,
sob.-niedz.: 10:00-22:00

77 40 63 183

Najczęściej zadawane pytania: Pomocne informacje
Zawsze dobrze poinformowany!
Zdjęcia retro
Pobierz program
Fotokartki pocztowe z Twoim zdjęciem
Fotokartki z pozdrowieniami
Moja CEWE FOTOKSIĄŻKA
Komunia Święta

Wyślij zaproszenie lub podziękowanie z okazji Pierwszej Komunii Świętej!

CEWE FOTOKARTKI – Ponad 1.200 szablonów

Już ponad 1000 szablonów -

wybierz coś dla siebie!
Urodziny

Zaproszenie na urodziny z Twoim zdjęciem i tekstem - zamów już teraz!

Ślub

Wyślij zaproszenie lub podziękowanie z okazji ślubu

Dzieci

Powiadom bliskich o narodzinach dziecka w orginalny sposób!

Wielkanoc

Wyślij wyjątkowe życzenia rodzinie i bliskim na Święta Wielkanocne

Boże Narodzenie

Wyślij piękne życzenia na Święta Bożego Narodzenia w CEWE FOTOKARTCE

Kartki z video

CEWE FOTOKARTKI z filmem wideo

wyślij wyjątkowoą fotokartkę z nagranymi pozdrowieniami
Fotokartki pojedyncze

FOTOKARTKI POJEDYNCZE

Wyślij pozdrowienia Swoim bliskim.

Fotokartki z wysyłką bezpośrednio do adresata

- teraz zrobimy to za Ciebie!

Specjalnie dla Swoich bliskich wykonaj z własnych zdjęć unikalną i oryginalną kartkę pocztową. Możesz skorzystać z bezpośredniej wysyłki, a wówczas my dostarczymy kartkę wybranej przez Ciebie osobie.

od 9,79 zł*
Przegląd formatów

Wybierz swoją ulubioną fotokartkę w różnym formacie oraz papierze

Oraz wiele innych atrakcyjnych formatów. Zobacz teraz!

 

Rodzaj papieru

Nadaj fotokartce wyjątkowy styl. Wybierz odpowiedni rodzaj papieru:

Rodzaje papieru dostępne są również dla fotokalendarzy.

 

Zestawy 10 sztuk Fotokartek - Na specjalne okazje w życiu!

Pocztówka XL

POCZTÓWKA XL (zestaw 10szt.)

Wyjątkowa pocztówka z ciekawie dobranymi zdjęciami w formacie 148x104 mm. Spraw radość bliskim, wysyłając samodzielnie zaprojektowaną fotokartkę.
od 39,99 zł*
Karta Menu oraz wizytówki

KARTY MENU oraz WIZYTÓWKI (zestaw 10 szt.)

Teraz jeszcze więcej możliwości wykorzystania zdjęć. Estetyczne karty menu i wizytówki na stół to idealne i praktyczne rozwiązanie na przyjęcie okolicznościowe.
od 29,99 zł*
Fotokartki z pozdrowieniami

KLASYCZNE FOTOKARTKI (10 szt.)

Tradycyjna pocztówka w nowoczesnym wydaniu, bo ze specjalnie wybranym zdjęciem. Klasyczna kartka jest idealna na każdą okazję, nawet najbardziej wyjątkową.
od 29,99 zł*
FotoKartki składane klasyczna

KLASYCZNE FOTOKARTKI SKŁADANE (10szt.)

Elegancką formą klasycznej pocztówki jest kartka składana. Indywidualnie zaprojektowana z wykorzystaniem pięknego zdjęcia może stać się wyjątkową pamiątką.
od 44,99 zł*
Fotokartki składane 14x14

FOTOKARTKI SKŁ. 14x14 (zestaw 10szt.)

Ciekawa i oryginalna fotokartka ze zdjęciem w niestandardowym formacie 14x14 sprawi wielką radość bliskim. Dzięki możliwości wykorzystania wielu szablonów może być projektowana na wiele okazji.
od 49,99 zł*

Kartka pocztowa wciąż aktualna

Kartka pocztowa jest ponadczasowa i uniwersalna, idealna na każdą okazję. Stanowi piękny gest wobec bliskich, dzięki któremu będą wiedzieć, jak ważni są dla nas bez względu na to, w jak odległej części świata w danym momencie się znajdują. Kartka pocztowa to doskonały sposób na przekazanie pozdrowień z wakacji i przesłanie życzeń urodzinowych czy świątecznych – sposób na pokazanie bliskim, że się o nich pamięta.

Tradycyjne kartki w nowoczesnym stylu

Dzięki nowoczesnej technologii okolicznościowe kartki pocztowe mogą mieć jeszcze bardziej osobisty charakter. Teraz zamiast gotowej kartki można przygotować jedyną i niepowtarzalną, która dla bliskich stanie się jedną z najcenniejszych pamiątek. Za pomocą aplikacji CEWE FOTOŚWIAT można zaprojektować i zamówić oryginalne fotokartki, zawierające specjalnie dobrane zdjęcie cyfrowe i piękną, bardzo osobistą dedykację. W ten sposób przesyłane bliskim pozdrowienia lub życzenia zyskają na znaczeniu.

Indywidualny projekt kartki okolicznościowej

Aplikacja CEWE FOTOŚWIAT pozwala zrealizować każdy pomysł. Projektując, można korzystać z gotowych szablonów, wzorów, wersji kolorystycznych, ciekawych grafik, wyszukanych ramek, aby ostatecznie stworzyć kartkę dostosowaną nie tylko do zaistniałej okoliczności, ale przede wszystkim do konkretnej osoby. Aplikacja pozwala na eksperymentowanie z układem zdjęć i tekstów, co ułatwia poszukiwanie doskonałej kreacji fotokartki.

Wyjątkowy charakter fotokratki to przede wszystkim niepowtarzalny projekt, ale i wysokiej jakości papier, na którym jest ona drukowana. Może być wykonana na papierze standardowym, błyszczącym, jak i fotograficznym.

Fotokartki, zaproszenia, wizytówki…

Dzięki możliwości samodzielnego projektowania możesz stworzyć pocztówkę o niepowtarzalnym stylu. Mogą się na niej znaleźć zdjęcia portretowe, grupowe, krajobrazy – w dowolnym rozmiarze i układzie. Twoja fotokartka może być klasyczna i składana, w formacie standardowym i nieco bardziej oryginalnym, w układzie poziomym lub pionowym. Nowoczesna kartka pocztowa może być tradycyjną kartką okolicznościową, ale też zaproszeniem na uroczystość i wizytówką na stół. Doskonale sprawdza się również jako podziękowanie za uczestnictwo w ważnym wydarzeniu, jak chrzest, ślub czy rocznica. Dodatkowo za pomocą kodu QR możesz zamieścić na kartce nagranie z możliwością odczytu za pomocą urządzenia mobilnego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej