Zobacz nasz szeroki asortyment

Zdjęcia cyfrowe

Wywołaj zdjęcia ze swojego aparatu lub smartfona

Doskonałej jakości odbitki, zestawy zdjęć i zdjęcia retro

od 0,29 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Małe zdjęcia zamiast wielkich słów!

Mininaklejki zawsze wyglądają dobrze: Zarówno gdy chcesz okleić sobie nimi zeszyt, czy na odwrotnej stronie koperty chcesz zaznaczyć nadawcę.

9,99 zł*
ZDJĘCIA ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

ZDJĘCIA ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Nadaj zdjęciom nowe perspektywy

Zdjęcie cyfrowe za szkłem akrylowym to doskonała jakość obrazu, intensywność koloru i niezwykły blask. Zaprezentuj w wyjątkowy sposób swoje ulubione zdjęcie w formacie 10x15.

od 29,00 zł*
Zdjęcia Retro

Zdjęcia Retro

Nowość w naszej ofercie. Zamów Twoje zdjęcie w starym stylu!

od 39,99 zł*
Więcej informacji

Zamów zdjęcia i odbierz w dowolnym sklepie

Formaty zdjęć

FORMATY ZDJĘĆ

Formaty zdjęć - wszystko o proporcjach boków

Format fotografii zależy od matrycy w Twoim aparacie. Jeśli nie wiesz, jakie proporcje będzie miało zdjęcie po wywołaniu, sprawdź szczegółowe informacje na ten temat.

APPS

APPS - OPROGRAMOWANIE MOBILNE

Mobilne aplikacje firmy CEWE dla tych, którzy są w drodze. Odpowiednie aplikacje na różne potrzeby.
Drukuj w salonie

ZDJĘCIA NATYCHMIASTOWE

Wydrukuj zdjęcie od ręki w naszych fotokioskach dostępnych w drogeriach

  • Wysokiej jakości wydruki ze smartfona lub z karty pamięci
  • Odczyt plików w różnym formacie
  • Szeroka gama produktów
Więcej informacji

Nasze darmowe aplikacje do projektowania

Sentymentalna wartość zdjęć papierowych

Przechowywanie zdjęć na komputerze i oglądanie ich na ekranie monitora jest wprawdzie praktyczne, jednak to wydruk na papierze najlepiej przywołuje wspomnienia i emocje związane z wydarzeniem uwiecznionym na fotografii. Sentyment do tej tradycyjnej formy wynika również z tego, że zdjęcie papierowe zawsze można mieć w pobliżu, a nawet przy sobie – w ramce powieszonej na ścianie, postawionej na półce lub biurku – nawet w pracy. W ten sposób zdjęcie staje się też uniwersalnym prezentem, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Spotkania przy pamiątkowych fotografiach

Kolekcje drukowanych zdjęć są również doskonałą okazją do spotkania z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, kiedy to wspólnie można wspominać najpiękniejsze chwile, oglądając pamiątkowe zdjęcia z niezapomnianych wakacji czy ważnych uroczystości rodzinnych. Z tego też powodu w każdym domu można znaleźć najwspanialsze kolekcje zdjęć dokumentujących historię rodziny, na które składają się zarówno stare czarno-białe fotografie, jak nowe, wysokiej jakości zdjęcia cyfrowe, doskonale odzwierciedlające piękno uchwyconego obrazu.

Piękne chwile ujęte z każdej perspektywy

Dzięki technologii cyfrowej piękne zdjęcia może robić zarówno zawodowiec, jak i amator. W ten sposób każdy ma możliwość stworzyć swoją własną wyjątkową kolekcję pamiątkowych fotografii, po które będzie sięgał nawet po latach, by przypomnieć sobie te najwspanialsze chwile spędzone z bliskimi.

Spośród dużej ilości wykonanych zdjęć cyfrowych można wybrać te najpiękniejsze, tworząc bogatą kolekcję fotografii rodzinnych, dotyczących ważnych wydarzeń, uroczystości i innych okazji.
Mogą się w niej znaleźć odbitki różnej wielkości, w standardowych, jak i większych formatach.

Wystarczy wybrać zdjęcia, a następnie przesłać zamówienie za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl, aby w ciągu zaledwie kilku dni otrzymać najpiękniejsze odbitki, które złożą się na wyjątkową, pamiątkową kolekcję.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej