ZdjęciaZamówienie online
Zamów zdjęcia cyfrowe online

Twoje zamówienie przez internet

Gwarantowana jakość zdjęć!

 

Zalety zamawiania online za pomocą KOMFORTOWEGO-ZAMAWIANIA

Zalety zamawiania online w KOMFORTOWYM ZAMAWIANIU

Format i liczba kopii dla wybranego zdjęcia 
Przeglądaj folder z podglądem zdjęć
Dodaj jednorazowo więcej zdjęć
Kontrola jakości zapewnia doskonałą jakość
INSTRUKCJA INSTALACJI w przypadku korzystania z Internet Explorer

INSTRUKCJA INSTALACJI w przypadku korzystania z Internet Explorer

Jeśli zdecydujesz się przesłać zdjęcia za pomocą Komfortowego Ładowania poprzez Active X, pojawi się następujący komunikat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należy pamiętać, że podczas instalacji wyświetlą się instrukcje dotyczące bezpieczeństwa :

ZAMAWIANIE STANDARDOWE

Nie chcesz używać komfortowego zamawiania, użyj uproszczonej funkcji zamawiania.

Fotografia w formie papierowej

Za pomocą fotografii można uchwycić tak wiele pięknych chwil. Zatrzymaj je przy sobie na zawsze w formie odbitek, które oddają pełnię koloru i jakości uchwyconego obrazu. Z tego też względu, mimo przechowywania dużej ilości zdjęć cyfrowych w folderach na komputerze, tak wiele osób wciąż decyduje się na wykonywanie odbitek, zwłaszcza że nowoczesne metody wydruku zapewniają ich najwyższą jakość.

Usługi poligraficzne online

Nowoczesna technologia pozwala w łatwy sposób samodzielnie robić zdjęcia wysokiej jakości, a także wykonywać z nich odbitki – nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Teraz bowiem zdjęcia można zamówić za pośrednictwem Internetu, korzystając ze specjalnych aplikacji. Wywoływanie odbitek stało się więc dużo łatwiejsze i dużo szybsze, a uzyskany efekt jest naprawdę wyjątkowy..

Zdjęcia z serwisem fotousługi.pl

Za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl możesz wykonać dowolną ilość odbitek fotograficznych w rozmiarach standardowych i wielkoformatowych. Z możliwości tej każdego dnia korzysta tysiące Klientów, a profesjonalny zespół CEWE dba o najwyższą jakość świadczonych usług poligraficznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby Klienci otrzymali jak najlepiej wykonane odbitki z jak najszybszą realizacją zamówienia.

Czas realizacji zamówienia uwarunkowany jest od rodzaju zdjęć – standardowo trwa około 2-3 dni, ale w przypadku zdjęć w większym formacie lub fotoplakatów może wynieść 4 dni robocze. Zrealizowane zamówienie możesz odebrać osobiście lub otrzymać pocztą.

Samodzielnie wykonane odbitki

Aby złożyć zamówienie wystarczy wybrać zdjęcia, określić ilość kopii (dla jednego zdjęcia) i ich format, a następnie wskazać rodzaj i jakość papieru fotograficznego, na którym odbitki mają zostać wykonane. Zamawiając za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl, uzyskasz odbitki zdjęć w wysokiej jakości - dokładnie takie, jakich oczekujesz. A wszystko dlatego, że cały czas masz możliwość kontrolowania jakości zdjęć i ich optymalizowania. Możesz więc samodzielnie dokonać kadrowania i poprawy jakości obrazu poprzez korekcję kolorów i efektu czerwonych oczu, a także dodania efektów artystycznych.

Zamawianie zdjęć za pośrednictwem serwisu fotousługi.pl jest naprawdę bardzo proste, a przed wysłaniem zawsze możesz jeszcze sprawdzić, czy Twoje zdjęcia są dobrze przygotowane. Dzięki temu do końca masz całkowity wpływ na ostateczny efekt wykonania Twoich zdjęć.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej