CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Zdjęcia Mini Zdjęcia Mini Zdjęcia Mini Zdjęcia Mini

Zdjęcia Mini

Fotografie utrzymane w stylistyce retro na dziesięciu paskach

  • 10 elementów ze stylowym opakowaniem
  • Możliwość wyboru różnych filtrów i układów
  • Świetny format do wydrukowania zdjęć ze smartfona i mediów społecznościowych
39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Szczegóły produktu

Format:

Format zewnętrzny: 14,5 cm x 5,2 cm

Każde zdjęcie: 4,4 cm x 4,4 cm

Grubość papieru:

300 g/m² Papier

Zestaw i akcesoria:

Zestaw 10 sztuk z trzema zdjęciami

Ozdobne opakowanie

Zaprojektuj własne Zdjęcia Mini z CEWE

Fotobudki znów są bardzo popularne. Urocze pozowanie do zdjęć, a na koniec pamiątka w postaci paska ze zdjęciami to świetny pomysł na utrwalenie wspólnych chwil. Ten retro styl kusi i jest bardzo modny. Dzięki CEWE nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, żeby móc cieszyć się fotografiami w takiej stylistyce. Możesz wygodnie tworzyć Zdjęcia Mini z CEWE w domu - za pomocą programu projektowego CEWE Fotoświat lub przeglądarki internetowej. Już po chwili będziesz mieć w rękach indywidualnie zaprojektowane paski ze zdjęciami.

Zdjęcia Mini - niezwykła dekoracja, wyjątkowy prezent

Zdjęcia Mini z CEWE - to trzy lub cztery zdjęcia na jednym pasku w formacie 5 x 14,5 cm. Ten produkt otwiera przed Tobą wiele możliwości: jeden pasek ze zdjęciami może opowiadać o niezapomnianych wakacjach, inny pokaże Ciebie i Twojego najlepszego przyjaciela. Możesz oprawić Twoje Zdjęcia Mini według własnego uznania lub zamocować je na przykład w uchwytach na zdjęcia, które zdobią stół. Dzięki eleganckiemu, ozdobnemu opakowaniu Zdjęcia Mini świetnie sprawdzą się również jako prezent.

Zamów Zdjęcia Mini online: To takie proste

Możesz łatwo stworzyć Twoje osobiste Zdjęcia Mini na komputerze. Masz do wyboru dwie opcje: Zaprojektuj mini odbitki online w przeglądarce internetowej lub za pomocą bezpłatnegoprogramu projektowego CEWE Fotoświat. Możesz w nim projektować Twoje fotoprodukty, gdy jesteś w ruchu i nie masz dostępu do internetu. Będzie on potrzebny tylko w momencie składania zamówienia. Umieść wybrane zdjęcia w programie do zamawiania i przytnij je, aby były widoczne najlepsze kadry. Każde zamówienie zawiera dziesięć pasków ze zdjęciami. Możesz użyć tych samych fotografii kilka razy na Twoich Zdjęciach Mini lub wybrać dziesięć różnych kadrów. Różne filtry i układy nadają Zdjęciom Mini ostateczny szlif. Na koniec skompletuj zamówienie i wskaż, czy chciałbyś otrzymać Zdjęcia Mini z CEWE do domu, czy odebrać je osobiście w punkcie.