CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Zdjęcie Retro Zdjęcia Retro Zdjęcia Retro Zdjęcia Retro

Zdjęcia Retro

Najwyższej jakości druk z eleganckim, wypukłym lakierem dekoracyjnym.

  • Dwustronny indywidulany projekt
  • Możliwość wykorzystania funkcji dodawania tekstów i szablonów
  • 3 wyjątkowe zestawy z eleganckim pudełkiem
od 59,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

Wymiary zewnętrzne: 10,2 x 12,7 cm

Obszar obrazu: 9 x 9 cm

Grubość papieru:

Papier 300gr/m²

Zestaw i akcesoria:

16, 24 i 32 sztuki wraz z pudełkiem do przechowywania

Twoje cenne chwile na Zdjęciach Retro

W ostatnich czasach powrócił do nas uwielbiany styl retro. Jest obecnie bardzo modny. Widać to zarówno w modzie, makijażu, jak i zdjęciach. Jeśli jesteś fanem takich klimatów, to jesteśmy pewni, że spodobają Ci się nasze Zdjęcia Retro CEWE. Ten typ zdjęć charakteryzuje się przybliżonym wyglądem do zdjęć, które pamiętamy z lat 80. Do wydruku tego typu fotografii wykorzystujemy papier o gramaturze 300 g/m², zapewniający obszar o wymiarach 10,2 x 12,7 cm, dzięki któremu możemy nadać zdjęciom uroku minionych dekad. Zdjęcia Retro CEWE to piękny element dekoracyjny do Twojego domu, albo prezent dla bliskiej osoby.

Stwórz Twoje Zdjęcia Retro CEWE i ciesz się Twoimi chwilami

Zdjęcia Retro zostały stworzone w ten sposób, by nawiązywały do popularnych w latach 80. Zdjęć natychmiastowych. W programie projektowym CEWE Fotoświat możesz zaprojektować Twoje zdjęcia i nadać im uroku i charakteru retro. Możesz wykorzystać, wiele filtrów, ramek i clipartów. Możesz stworzyć jeszcze bardziej spersonalizowany projekt dzięki opcji dodawania osobistego tekstu pod fotografią. Możesz napisać tam kilka miłych słów, wyznanie miłości, czy życzenia urodzinowe. Warto również skorzystać z opcji uszlachetnienia lakierem dekoracyjnym.

Zamów Zdjęcia Retro – łatwo i przyjemnie w CEWE

Chcesz wydrukować zdjęcia i nadac im stylistyki retro. Świetnie. Postaw więc na Zdjęcia Retro. Do wyboru masz zestawy z 16, 24 lub 32 sztukami. Otrzymasz Twoje odbitki retro w stylowym pudełku. To nie tylko chroni Twoje kadry przed zagnieceniami i zabrudzeniami, ale jest również idealne jako opakowanie na prezent. Gotowy do zamówienia Twoich Zdjęć Retro? Zacznij od razu - online w przeglądarce lub w programie projektowym CEWE Fotoświat. Wybierz zdjęcia, dodaj efekty i gotowe!