FotokalendarzeKalendarze biurkowe

Zadzwoń do nas!
pn.-pt.: 9:00-22:00,
sob.-niedz.: 10:00-22:00

77 40 63 183

Najczęściej zadawane pytania: Pomocne informacje
Zawsze dobrze poinformowany!
Zdjęcia retro
Pobierz program
Tischkalender
KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

Najpiękniejsze zdjęcia będą zawsze widoczne

Można dobrać odpowiednie zdjęcia do swojego projektu i formatu. Dzięki temu możesz stworzyć unikatowy kalendarz z Twoim zdjęciem.

od 29,99 zł*
TERMINARZ BIURKOWY

TERMINARZ BIURKOWY

Łatwo zaplanuj terminy

Przejrzysty i funkcjonalny terminarz biurkowy to przedmiot, którego nie może zabraknąć w żadnym miejscu pracy. Nie tylko przypomni Ci o ważnych wydarzeniach, ale również będzie doskonałym źródłem wspomnień, dzięki unikalnym zdjęciom.

od 39,99 zł*
KALENDARZ BIURKOWY STOJĄCY

KALENDARZ BIURKOWY STOJĄCY

Najpiękniejsze zdjęcia stale w zasięgu wzroku

Biurkowy kalendarz stojący to stylowy, a jednocześnie funkcjonalny dodatek na biurko zarówno w pracy, jak i w domu. Dzięki niemu z łatwością można zaznaczać ważne terminy, ciesząc się przy tym pięknymi zdjęciami.

od 39,99 zł*

Kalendarze biurkowe

Miejsce Twojej pracy jest pozbawione wyrazu? Zmień to! Ozdób swoje biurko samodzielnie zaprojektowanym kalendarzem biurkowym! Niech najpiękniejsze zdjęcia i wspomnienia będą zawsze blisko Ciebie!

Funkcjonalność i estetyka

Poręczny i praktyczny – taki powinien być biurkowy kalendarz. To właśnie w nim zaznaczamy daty spotkań czy zapisujemy informacje o ważnych wydarzeniach i uroczystościach. Jednak poza funkcjonalnością równie ważna jest estetyka wykonania takiego kalendarza. Wśród dostępnych wzorów znajdziesz: kalendarze biurkowe stojące, kwadratowe kalendarze biurkowe czy biurkowe terminarze. Dzięki naszemu narzędziu, stworzysz spersonalizowany fotokalandarz biurkowy, w którym zanotujesz wszystko, co istotne, a przy tym będziesz mógł cieszyć się niesamowitymi fotografiami osób i miejsc bliskich Twojemu sercu.

Intuicyjny kreator

Swój unikalny fotokalendarz na biurko stworzysz dzięki naszemu intuicyjnemu kreatorowi. Jest to narzędzie pełne różnego rodzaju wzorów i szablonów, z wykorzystaniem których powstanie w pełni oryginalny projekt. Wystarczy, że wybierzesz preferowany motyw i dodasz zdjęcia, które mają ozdabiać poszczególne miesiące. Mogą to być fotografie rodziny, przyjaciół, krajobrazów – wszystkiego tego, co ma dla Ciebie duże znaczenie. Kreator umożliwia również dodawanie tekstów i rysunków. Kiedy projekt jest gotowy, wystarczy, że złożysz zamówienie, a w przeciągu kilku dni otrzymasz swój spersonalizowany fotokalendarz biurkowy.

Pomysł na prezent

Chcesz zaskoczyć bliską osobę, która z racji charakteru wykonywanej pracy spędza dużą ilość czasu przy biurku? Stwórz dla niej niepowtarzalny fotokalendarz na biurko, który na pewno uprzyjemni godziny pracy. Wybierz zdjęcia, które będą przypominały obdarowanej osobie o wspólnie spędzonych chwilach. Umiejętnie spersonalizowany kalendarz na pewno będzie dla niej prezentem, o którym długo nie zapomni.

Poznaj naszą ofertę fotokalendarzy biurkowych i stwórz unikalny kalendarz, dzięki któremu praca stanie się przyjemnością!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej