FotokalendarzeTerminarze
Terminarze
TERMINARZ ROCZNY A4

TERMINARZ ROCZNY A4

W naszym terminarzu rocznym sam wyróżniasz ważne daty. Dodatkowo przy każdej dacie możesz zamieścić własne zdjęcie.
19,99 zł*
TERMINARZ ROCZNY A3

TERMINARZ ROCZNY A3

Cały rok w zasięgu wzroku

Chcesz od razu wiedzieć, na jaki termin możesz się już cieszyć? Nasz kalendarz roczny jest rozwiązaniem tego problemu w dodatku ozdobiony Twoimi zdjęciami.

od 22,99 zł*
TERMINARZ KUCHENNY

TERMINARZ KUCHENNY

Dla dotrzymujących terminów

Zanotuj wszystko, co istotne na tym praktycznym terminarzu kuchennym. Skorzystaj z cudownych szablonów graficznych i indywidualnych zdjęć, dzięki którym, Twój terminarz będzie w pełni unikalny.

od 39,99 zł*
TERMINARZ

TERMINARZ

Planowanie terminów może być przyjemne!

Ciekawe szablony i dużych rozmiarów zdjęcia sprawią, iż kalendarz 3-miesięczny to doskonałe dopełnienie każdego wnętrza, a użyteczny układ miesięcy ułatwia planowanie wydarzeń i zaznaczanie istotnych terminów.

od 59,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY

TERMINARZ SZKOLNY

Dzięki temu terminarzowi zawsze zdążysz!

To niezwykle funkcjonalny terminarz w poręcznym formacie A5, który dzięki spersonalizowanym zdjęciom zyskuje wyjątkowego charakteru. Pozwala z łatwością uporządkować plan działania na konkretny dzień tygodnia.

od 59,99 zł*
TERMINARZ RODZINNY A4

TERMINARZ RODZINNY A4

Wszystkie rodzinne terminy na właściwym miejscu

Dzięki temu terminarzowi na pewno nie zapomnisz o żadnej okazji ani wydarzeniu. Posiada liczne kolumny, gdzie zanotujesz wszystko, co istotne, a wybrane zdjęcia nadadzą mu spersonalizowanego charakteru.

od 59,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A3

TERMINARZ ŚCIENNY A3

Pokaż, co jest dla Ciebie ważne!

Ten wysokiej jakości terminarz ścienny nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Wyróżnia go duża ilość przestrzeni na zdjęcia oraz sporo miejsca na notowanie.

od 59,99 zł*
TERMINARZ RODZINNY A3

TERMINARZ RODZINNY A3

Wszystkie terminy w zasięgu wzroku

To terminarz, który pozwala w prosty sposób uporządkować terminy ważne dla członków rodziny. Duża ilość miejsca na notatki sprawia, że na pewno nie zabraknie wolnej przestrzeni, by zanotować wszystkie istotne informacje.

od 79,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

Świetny towarzysz na każdy dzień

Świetny towarzysz na każdy dzień. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz 3-miesięczny na pewno zwróci na niego uwagę każdego Twojego gościa.

od 129,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A2

TERMINARZ ŚCIENNY A2

Dla całej rodziny

Doskonały terminarz, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się łatwy dostęp do terminów dla wielu osób. Spraw, by wyróżniał się na ścianie, dzięki odpowiednio dobranym fotografiom.

od 129,99 zł*

Fototerminarze

Terminarz to praktyczny i poręczny produkt, który w przejrzysty sposób pozwala uporządkować wszystkie ważne daty i wydarzenia. By jednak nie stanowił on wyłącznie zbioru ważnych dat, notatek o spotkaniach i planowanych wydarzeniach, warto uczynić go unikalnym. W jaki sposób? Poprzez wypełnienie go spersonalizowanymi zdjęciami!

Zróżnicowanie fototerminarzy

Liczne formaty, szablony i warianty fototerminarzy pozwalają znaleźć produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W szerokiej gamie dostępnych produktów znajdziesz m.in. terminarze ścienne, terminarze rodzinne, terminarze kuchenne czy terminarze szkolne. Jednocześnie każdy z dostępnych produktów można z łatwością spersonalizować poprzez wybór odpowiednich zdjęć, które nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru i uprzyjemnią całoroczny proces planowania.

Zdjęcia do fototerminarzy

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu, uwielbiasz przyrodę czy też zawsze nosisz przy sobie zdjęcia swojej rodziny lub przyjaciół, terminarz to idealny produkt, aby uzewnętrznić swoje zainteresowania. To Ty decydujesz, jak będzie prezentował się Twój fototerminarz! Możesz opatrzyć go wspólnymi zdjęciami rodzinnymi, fotografiami przepięknych krajobrazów czy zdjęciami swojego dziecka lub zwierzaka. Możliwości są w tym przypadku niemalże nieograniczone i zależą wyłącznie od indywidualnej wizji.

Stwórz własny fototerminarz

Stworzenie własnego fototerminarza zamyka się w kilku prostych krokach. Wystarczy wybrać format terminarza, preferowany szablon oraz dodać zdjęcia, które mają ozdabiać konkretne miesiące. Na etapie projektowanie swojego fototerminarza możliwe jest także dodawanie tekstu oraz rysowanie różnych elementów. Po zakończeniu personalizacji produktu, wystarczy złożyć zamówienie i czekać aż terminarz będzie gotowy do odbioru.

Fototerminarz to doskonały pomysł na spersonalizowanie własnego terminarza, jak i na oryginalny prezent dla bliskich! Sprawdź naszą ofertę!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej