Tischkalender
KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

Najpiękniejsze zdjęcia będą zawsze widoczne

Estetyczna, wyjątkowa ozdoba biurka, która przyjemnie przypomni Ci o ważnych datach. Terminy, o których musisz pamiętać, znajdą się w towarzystwie Twoich wspomnień. Te umieścisz w postaci swoich wyjątkowych zdjęć.

od 29,99 zł*
KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY DUŻY

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY DUŻY

Najpiękniejsze zdjęcia zawsze w jednym spojrzeniu

Nasz największy kalendarz biurkowy. Umieść w nim swoje ulubione zdjęcia, które przyjemnie przypomną o ważnych wspomnieniach, a sam kalendarz w formacie 21x21 cm nie da zapomnieć o ważnych terminach.

od 49,99 zł*
TERMINARZ BIURKOWY

TERMINARZ BIURKOWY

Łatwo zaplanuj terminy

Przejrzysty i funkcjonalny terminarz biurkowy to przedmiot, którego nie może zabraknąć w żadnym miejscu pracy lub na biurku ucznia. Przypomni o ważnych datach i będzie źródłem wspomnień, dzięki zdjęciom, które umieścisz w jednym z zaproponowanych szablonów.

od 39,99 zł*
KALENDARZ BIURKOWY STOJĄCY

KALENDARZ BIURKOWY STOJĄCY

Najpiękniejsze zdjęcia stale w zasięgu wzroku

Biurkowy kalendarz stojący to stylowy, a jednocześnie funkcjonalny dodatek na biurko. Sprawdzi się w pracy oraz w domu. Dzięki niemu z łatwością możesz zaznaczać ważne terminy, ciesząc się przy tym pięknymi zdjęciami, które zawsze wprawiają w dobry nastrój. 

od 39,99 zł*

Funkcjonalne ozdoby biurka

Sprawy, aby przebywało Ci się w pracy przyjemniej. Kalendarze i terminarze biurkowe pozwolą Ci nie tylko na pilnowanie ważnych dat, ale i na szybką poprawę humoru. Czasem przecież wystarczy jedno spojrzenie na ulubione zdjęcie, a już otrzymujemy zastrzyk pozytywnej energii. Swój fotokalendarz biurkowy możesz przecież stworzyć z dowolnych zdjęć. Miej wspomnienia dosłownie w zasięgu ręki.  Kalendarz na biurko to idealny dodatek nie tylko do miejsca pracy, ale też i do domu. 

Estetycznie, sentymentalnie, przydatnie

Poręczna i praktyczna forma kalendarzy czy terminarzy biurkowych przyda się pracownikowi biurowemu, dziecku w wieku szkolnym albo osobom pracującym w domu. Pisarz, copywriter, dziennikarz - wszyscy oni przecież przesiadują godzinami przy biurku, więc taki powinien być biurkowy kalendarz. To właśnie w nim zaznaczamy daty spotkań czy inne ważne terminy. Jeśli takiego pomocnika wzbogacimy własnym, dowolnym zdjęciem, które działa na nas pozytywnie, to możemy zyskać idealnego towarzysza zajęć przy biurku. W ofercie mamy stojące kalendarze kwadratowe i prostokątne. Zamówisz tez u nas terminarz, który tak jak i fotokalendarze, spersonalizujesz według własnego pomysłu. Niech Twoje miejsce pracy czy zajęć będzie bardziej... Twoje.

Łatwe projektowanie

Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione zdjęcia. Umieścisz je w danym szablonie i możesz uznać się za Twórcą unikatowego kalendarza na biurko. Każdy miesiąc może mieć swoje zdjęcie, a te zawierać będzie pozytywnie nakręcające wspomnienie. Przyjaciele, rodzina, krajobrazy lub inne kadry, które sprawiają, że się uśmiechasz, czyli tylko 12 miesięcy, a setki miłych myśli. Dodawaj też teksty lub rysunkowe dodatki. 

Na prezent lub dla siebie

Zaskocz bliską osobę takim unikatowym fotokalendarzem. Niech zajmie honorowe miejsce na biurku i pozwala mieć coś pozytywne wspomnienia pod ręką i jednocześnie nie zapomnisz o ważnych datach. Taki gadżet jest godzien każdego biurka - szczególnie polecamy osobom, które spędzają przy biurku dużo czasu.        

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej