Zyskaj rabat -20% na WYBRANE FOTOPREZENTY z kodem DZIENTATY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Kolaż ze zdjęć obrazy Kolaż ze zdjęć obrazy

Kolaż zdjęć

Ciekawy Fotoobraz z wieloma wyjatkowymi wspomnieniami utrwalonymi na Twoich fotografiach. Zaprojektuj kolaż ze zdjęć.

Przegląd kolaży zdjęć

Odkryj różnorodność kolaży zdjęć

Kilka Twoich ulubionych fotografii jako ciekawy kolaż

Kreatywna zabawa - połącz Twoje ulubione wspomnienia

Kolaże z Twoich zdjęć - wyjątkowe forma utrwalenia wspomnień

Na pewno masz wiele pięknych wspomnień, które udało Ci się utrwalić na zdjęciach. Wspólne wakacje, rodzinne uroczystości, ważne momenty z życia dziecka, czy kadry ze ślubu. Warto je wydrukować w formie kolażu ze zdjęć i oprawić w ramę. Sam wybierasz, jakie wymiary będzie miał Twój kolaż oraz z ilu zdjęć będzie się składał.

Kolaż ze zdjęć może przedstawiać jedno wydarzenie na kilku fotografiach lub wiele różnych wspomnień. Świetnym pomysłem jest również stworzenie kolażu ze zdjęciami rodziny oraz przyjaciół. Dzięki temu masz blisko ważnych dla Ciebie ludzi. Wybierz odpowiedni materiał, który będzie współgrał z wystrojem Twojego domu oraz charakterem pomieszczenia, które ozdobi. Zdjęcia wydrukowane na płótnie, Gallery Print lub szkle akrylowy wyglądają niezwykle stylowo i elegancko.

Możesz zobaczyć, jak wiele pięknych kombinacji za pomocą kilku kliknięć stworzysz z Twoich zdjęć.

Kolaż ze zdjęć - idealna dekoracja

Kolaż ze zdjęć to idealna dekoracja, którą możesz łatwo dopasować do wystroju Twojego wnętrza. Dzięki najwyższej jakości druku, kolory charakteryzują się niezwykłą ostrością oraz głębią. Możesz podarować go jako wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Taki upominek na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy, przypominając jej o tych wszystkich wspaniałych chwilach.

Przed wyborem materiału, na którym mają zostać nadrukowane fotografie, warto zastanowić się nad tym, gdzie będzie znajdować się ten obraz. Jeśli chcesz, by ozdobił Twój Salon lub sypialnię, to postaw na zdjęcie na Gallery Print lub szkle akrylowym. Jeśli natomiast szukasz odpowiedniej dekoracji do kuchni, łazienki lub na balkon, to idealnym materiałem będzie łatwy do czyszczenia Alu-Dibond.

Ciekawe możliwości, dzięki kolażom ze zdjęć

Możesz stworzyć kolaż, który będzie się składał z wielu zdjęć i dzięki temu upamiętnisz najpiękniejsze momenty w roku lub po prostu Twoje ulubione wspomnienia. Możesz też pokazać zdjęcia natury, które pięknie korespondują z minimalistycznymi wnętrzami. Wyjątkowe pejzaże, które robisz podczas Twoich podróży pięknie ozdobią wnętrze, a także pokażą Twoją pasję. Poznaj możliwości: - Dostępnych jest siedem materiałów o różnych właściwościach - Możliwość wyboru szablonów, ramek, formatów i rozmiarów - Intuicyjny bezpłatny program do projektowania - Dostępne również jako atrakcyjna fotolistwa - Najwyższa jakość - 100% Gwarancji satysfakcji lub zwrot