Zyskaj rabat -20% na WYBRANE FOTOPREZENTY z kodem DZIENTATY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Stwórz puzzle z Twoich zdjęć

Układanka magicznych wspomnień

Piękna pamiątka – puzzle z Twoim zdjęciem

Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Warto utrwalać te urocze momenty razem takie jak – wyjście do parku, wycieczka rowerowa, lepienie bałwana zimą i wiele innych cudownych chwil, które mogą ulec zapomnieniu. Dzięki puzzlom zawsze pozostawisz je w swojej pamięci, a ulotne chwile utrwalą się na zawsze.

Co powiesz na to, by zaprojektować własne puzzle ze zdjęciem z jednym z tych szczęśliwych wspomnień. Pomyśl, jak wiele radości sprawi Wam wieczór razem, który spędzicie układając puzzle z jednym z Waszych ulubionych wspomnień.

Fotopuzzle to nie tylko produkt, ale także wyjątkowy sposób, by zbliżyć się do siebie i świetnie się bawić. To również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Dlaczego warto stworzyć fotopuzzle CEWE?

Puzzle ze zdjęciem CEWE to przede wszystkim najwyższa jakość. Każdy element charakteryzuje się trwałością i estetyką. Puzzle zapakowane są w eleganckie pudełko, dzięki któremu możesz być pewny, że nie zgubisz żadnej części układanki. A jeśli chciałbyś podarować puzzle jako spersonalizowany prezent dla bliskich osoby to możesz wykorzystać to opakowanie i upominek gotowy. Dzięki fotopuzzlom CEWE ułożysz niezapomniany prezent, który będzie zawierał Twoje indywidualne zdjęcie. Może to być zdjęcie zarówno Twoich bliskich jak i dowolne zdjęcie, które chciałbyś ułożyć.

Aby mieć jeszcze więcej zabawy z puzzlami, oferujemy puzzle Ravensburger z 500, 1000 lub 1500 elementami.

Zamów wysokiej jakości fotopuzzle z Twoimi zdjęciami w CEWE

W CEWE zamówisz puzzle ze zdjęciem w szybki i łatwy sposób. Możesz to zrobić online lub w programie projektowym CEWE Fotoświat. Pierwszym krokiem jest wybór zdjęcia lub kilku fotografii, które chcesz na nich umieścić. Możesz użyć na przykład kolażu zdjęć i stworzyć ciekawą opowieść na puzzlach. Następnie decydujesz o tym z ilu elementów ma składać się Twój zestaw.

W CEWE możesz również doskonalić Twoje projekty, wykorzystując cliparty. Oferujemy wiele elementów graficznych dopasowanych tematycznie, a także możliwość wpisania własnego tekstu.

Wskazówka: w czasie projektowania puzzli możesz również użyć własnego rysunku lub obrazka namalowanego przez dziecko. Wystarczy je zeskanować i umieścić na powierzchni układanki.