CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
cops5 zdjęcie slider

Zdjęcia

Zachowaj piękne chwile dzięki odbitkom cyfrowym oraz Zdjęciom Art. Już od 0,39 zł!

Zaprojektuj własny
Odbitki

Odbitki cyfrowe

Wywołaj zdjęcia z najpiękniejszych momentów Twojego życia i utrwal wspomnienia z wyjazdów, rodzinnych spotkań, rocznic, ślubu i wielu innych bezcennych chwil.

Do produktu

Pudełko ze zdjęciami

Możesz wydrukować aż 100 fotografii, utrwalić najpiękniejsze chwile i umieścić je w stylowym pudełku ze zdjęciami. To idealny prezent i dekoracja.

Do produktu
cops5 zdjęcia Art slider

Zdjęcia Art

Ciekawy design, wyjątkowe szablony. Poznaj Zdjęcia Retro, kwadratowe i mini.

Do produktu
cops 5 cewe zdjęcia natychmiastowe slider

Zdjęcia natychmiastowe

Wygodny i szybki wydruk zdjęć w naszych sklepach i punktach partnerskich.

Do produktu

Twoje najpiękniejsze zdjęcia zawsze pod ręką

Doskonała jakość zdjęć
Dodatkowe opcje projektowania
Markowy papier fotograficzny

Wykorzystaj jedno zdjęcie w wielu formatach

Poznaj nasze ciekawe fotozestawy

Poznaj wyjątkowe materiały i struktury

Szkło akrylowe, naklejka lub duży format - wiele możliwości na aranżację Twojego zdjęcia
cops5 inne fotoprodukty zdjęcie za szkłem akrylowym karta informacyjna 02

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Naklejki minifotki

cops5 inne fotoprodukty duże zdjęcia karta informacyjna 04

Duże zdjęcie na papierze fotograficznym

cops5 inne fotoprodukty plakaty premium karta informacyjna 05

Plakat Premium

Popularne pytania naszych Klientów dotyczące zdjęć

W przypadku zamówień on-line nie ma przewidzianych limitów ilościowych. Niemniej jednak wysyłając dużą ilość zdjęć upewnij się, że wybrałeś odpowiedni Format. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie jest możliwe dokonanie jakichkolwiek zmian.

W naszym Laboratorium zdjęcia wywołujemy na wysokiej klasy papierze fotograficznym. W ofercie posiadamy zdjęcia wykonywane w linii Premium oraz linii Standard.

Zdjęcia w linii Standard wykonujemy tylko na powierzchni błyszczącej, na papierze fotograficznym o gramaturze 200 g/m²

W przypadku linii Premium zdjęcia są około 20% grubsze i charakteryzują się głębszym nasyceniem kolorów. W przypadku tej linii papieru możemy dokonać wyboru między powierzchnią błyszczącą, a matową.

Produkt dostępny jest w zakładce „Zdjęcia” u dołu strony.

Znajdziesz go tutaj

Format 10 podany w naszej ofercie jest to podany wymiar krótszej krawędzi boku zdjęcia. Nie podajemy długości, ponieważ może być ona zmienna, będzie określona z proporcji boków pliku przesłanego do realizacji.

Czas realizacji to zazwyczaj od 4 do 8 dni roboczych.

Cennik z terminami dostępny jest na stronie Cennik i terminy

Jeśli zamieszczony plik będzie zbyt niskiej rozdzielczości względem wybranego Formatu, pokaże się znak ostrzegawczy w formie wykrzyknika.

Wywołaj zdjęcia z aparatu fotograficznego w najlepszej jakości bezpośrednio na papierze

Wywołaj fotografie i na zawsze zachowaj najlepsze wspomnienia

Sentyment do papierowych fotografii

Trzymasz ulubione kadry na twardym dysku (czy innym nośniku elektronicznym) i przeglądasz je na monitorze lub telewizorze. Owszem, taki pokaz jest praktyczny nawet w grupce znajomych, ale to nie to samo co wydrukowane zdjęcia, które mają w sobie tę nutkę sentymentu. Ta tradycyjna forma fotografii to lepszy sposób na dzielenie się wspomnieniami lub dekorowanie swoich miejsc (np. ściana w mieszkaniu, biurko w pracy, lodówka w kuchni). Fotografia, którą możesz trzymać w dłoni jest unikatowym i zawsze pozytywnym prezentem.

Spotkania przy fotografiach

Kolekcjonowanie wydrukowanych zdjęć to też świetna okazja do spotkań rodzinnych czy ze znajomymi. Można razem powspominać wakacje, uroczystości rodzinne czy pamiętne imprezy.

Zbierając zdjęcia teraz, tworzysz też pamiątkę dla swoich dzieci - gdy dorosną, na pewno powrócą z Wami do tamtych lat lub pokażą wnukom dziadków z młodości. Może tak powstać stylowa mieszanka czarno-białych fotografii z wysokiej jakości zdjęciami zrobionymi w technice cyfrowej. Fotografie to świetny pretekst do spotkań i sentymentalnych rozmów o tym co było i co będzie.

Niezapomniane momenty - cenne dla każdego

Technologia cyfrowa pozwala robić świetne zdjęcia zarówno zawodowcom, jak i amatorom. Tak oto każdy może tworzyć własną kolekcję pamiątkowych zdjęć - zajrzymy do niej za miesiąc, za rok i za wiele lat, aby przypominać sobie ten wyjątkowy czas z bliskimi.

Ułatwienia technologiczne przekładają się na dużą ilość wykonywanych zdjęć, więc do dzielenia się z bliskimi wybieramy te najlepsze. Ulubione kadry stworzą unikatową kolekcję zdjęć rodzinnych z różnych okazji.

Tak jak i różne są wspomnienia, tak zróżnicowane mogą być formy zdjęć. Możesz nie tylko wybierać różne ich wielkości, ale też i decydować czy będą to fotonaklejki, zdjęcia kwadratowe, retro czy tzw. kreatywne zdjęcia Art lub fotoplakaty/fotoobrazy na ścianę.

Po prostu wybierz ulubione kadry i prześlij je poprzez serwis fotouslugi.pl. Swoje odbitki otrzymasz w ciągu kilku dni.