Artykuły szkolne

Kreatywniejsze podejście do szkoły

dostosuj szkolne gadżety do swojego dziecka

BIDON ALUMINIOWY

BIDON ALUMINIOWY

Napoje zawsze o prawidłowej temperaturze

Ulubione zdjęcie będzie wydrukowane w formie panoramy, w opcji z atrakcyjnym szablonem. Bidon ten może być doskonałym prezentem nie tylko dla sportowców.

od 39,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Indywidualne fotonaklejki z Twoimi zdjęciami

Naklejka z własnym zdjęciem to oryginalny sposób podpisania swoich rzeczy. Otrzymasz je w różnych rozmiarach i możesz wykorzystać na wiele sposobów. Dekoruj swoje miejsca ulubionymi wspomnieniami.

9,99 zł*
NOTATNIK

NOTATNIK

Do szkoły i nie tylko

Spersonalizowany, samodzielnie zaprojektowany - po prostu Twój notatnik. Najoryginalniejszy, bo według Twojego pomysłu. Świetny pomysł na prezent nie tylko dla ucznia w każdym okresie roku szkolnego. 

od 19,99 zł*
PODKŁADKA POD MYSZKĘ (GUMA PIANKOWA)

PODKŁADKA POD MYSZKĘ (GUMA PIANKOWA)

Kreatywność w codziennej nauce

Dla uprzyjemnienia pracy i nauki na komputerze. Korzystanie z myszki komputerowej to codzienność, ale przecież możemy sprawić, by nawet taki zwykły gadżet, jak podkładka pod mysz, był czymś wyjątkowym. Ozdób ją własnym, dowolnym zdjęciem lub pomysłową grafiką.

od 25,99 zł*
BLOK SZKOLNY

BLOK SZKOLNY

Blok szkolny w wielu ciekawych szablonach!

Dla ucznia, dla studenta, dla poety lub dla kogoś kto lubi zapisywać swoje myśli. Blok szkolny z własnym zdjęciem na okładce to Twoja indywidualność. Zawsze pod ręką, zawsze przydatny.

od 15,99 zł*
POJEMNIK NA ŚNIADANIE

POJEMNIK NA ŚNIADANIE

Najlepsze na świecie pudełko śniadaniowe

Najlepsze przerwy spędzisz ze swoim pojemnikiem śniadaniowym. W środku będzie czekać pyszna kanapka, a zewnętrzną część pudełka ozdobisz dowolnym zdjęciem. Czerwone, żółte, niebieskie - jaki kolor pudełka wybierasz?

od 39,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY

TERMINARZ SZKOLNY

Dzięki temu terminarzowi zawsze zdążysz!

Poręczny format A5 oferuje na podwójnych stronach przegląd tygodnia. W ten sposób masz przegląd nie tylko dni szkolnych, ale i wolnego czasu.

od 69,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej