CEWE Myphotos
Zobacz nasze poradniki

Zaprojektuj CEWE FOTOKSIAŻKĘ w 3 prostych krokach

Poznaj rodzaje i formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

21 x 28 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

28 x 21 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

14 x 13 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

30 x 30 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

od 149,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

28 x 36 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

38 x 29 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

od 289,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

19 x 15 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

21 x 21 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

15 x 11 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

od 29,99 zł*
Rodzaje papieru

Rodzaje papieru

Okładki CEWE FOTOKSIĄŻEK

Oprawy CEWE FOTOKSIĄŻEK

Pudełko prezentowe

Weź udział w konkursie - CEWE FOTOKSIĄŻKA Roku

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure

CEWE FOTOKSIĄŻKA z uszlachetnieniem

Zainspiruj się dziełami naszych Klientów

Oprogramowanie do zamawiania

Zrealizuj swoje pomysły

CEWE FOTOŚWIAT to program projektowy o najwyższym standardzie, który posiada w sobie niemal wszystko, co potrzebne do zrealizowania Twoich pomysłów. Wiemy, że wspomnienia są dla Ciebie niezwykle ważne, dlatego za priorytet postawiliśmy sobie spełnić Twoje wszelkie wymagania względem zdjęć. Pragniemy, by Twoja inwencja twórcza nie została niczym ograniczona. Twoje osobiste wspomnienia otrzymają należyte miejsce i formę, na jaką zasługują.
Zalety naszego programu

Zalety programu CEWE FOTOŚWIAT

Czy wiecie, że nasz program został wyróżniony wieloma nagrodami? Bez wątpienia do jego największych zalet należy zaliczyć:

  • Powyżej 340 dostępnych produktów
  • Tła w ponad 1.000 kolorach
  • Maski i ramki w przeszło 1.000 wersjach
  • Więcej niż 3.000 kolorowych clipartów
  • Łącznie 10.000 elementów projektowych
CEWE FOTOŚWIAT App

Elastyczność i mobilność w projektowaniu

Nie zawsze masz czas, by usiąść przy komputerze? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować osobistą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dosłownie w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Z pomocą przychodzi stworzona przez nas aplikacja mobilna App CEWE FOTOŚWIAT, dzięki której zaprojektujesz wiele wspaniałych produktów – tam, gdzie jesteś. Wystarczy, że zbierzesz swoje projekty i pomysły na tablecie lub smartfonie i zaprojektujesz następną fotoksiążkę.
Kronika roczna

Przykłady klientów

Kronika roczna

Rodzina

Przykłady klientów

Rodzina

Hobby

Przykłady klientów

Hobby

Podróże

Przykłady klientów

Podróże

Natura

Przykłady klientów

Natura

Wesele

Przykłady klientów

Wesele

Równowaga technologii i tradycji

Technika, która w fotografii daje mnóstwo możliwości twórczych, nie musi wyrzekać się tradycji. Tak samo nowoczesna fotografia nie musi odrzucać zdjęć w formie drukowanej. Tradycyjne fotoalbumy to coś z czym stykaliśmy jeszcze w dzieciństwie - przeglądaliśmy je z babciami, z rodzicami, tworzyliśmy własne i trzymaliśmy je jak skarb lub dawaliśmy w prezencie. Takie fotoalbumy były jednak nietrwałe, ograniczały nas umiejętności czy technika. Teraz jednak możemy tworzyć fotoksiążki, czyli coś co łączy sentyment albumów z brakiem ograniczeń dla kreatywności. Estetyczne CEWE FOTOKSIĄŻKI w różnym rozmiarze, na różnym papierze to pole do popisu dla Twojej pomysłowości i miejsce na najlepsze wspomnienia. Ułóż swoją opowieść ze zdjęć.

Pamiątka i prezent "szyty na miarę"

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ można tworzyć na smartfonie lub na komputerze. Decydujesz o formacie, papierze, ilości i układzie zdjęć czy o rodzaju okładki. Dodajesz ozdobniki, teksty, bawisz się rozmiarem zdjęć. Po prostu decydujesz o wszystkim, bo to Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - pamiątka i prezent szyty na miarę. Kreatywność możesz tu wykorzystać też dla bliskich, bo zdjęcia można przecież dopasować do okazji prezentowej - tych może być naprawdę mnóstwo. Ulubione fotografie stworzą tu niesamowitą opowieść, którą szczególnie miło przegląda się w towarzystwie bliskich (lepiej trzyma się zdjęcia w dłoni niż ogląda na monitorze, prawda?). Tak, emocjami można się dzielić oryginalniej niż masowo w social mediach. 

Kreatywne możliwości dla każdego

CEWE FOTOKSIĄŻKA występuje w 10 formatach (Mini, Mała, Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Duża, Duża Panorama, XL, XXL, Panorama XXL i Pure). Miękką lub twardą okładkę również dostosujesz do swojego pomysłu - będzie to wizytówka Twojego projektu. Tekst na stronie tytułowej może być też pisany wypukłą czcionką w kolorze srebra, złota lub pokryć go lakierem dekoracyjnym. Prócz tekstu, możesz też dodawać elementu w tym stylu. To tzw. uszlachetnienie. CEWE FOTOKSIĄŻKA musi mieć co najmniej 26 stron (oprócz Pure, bo tu zawsze są to 22 strony), a w niektórych formatach możesz nawet przekroczyć 100 stron (istnieje dolny limit, ale nie górny). Miejsca na wspomnienia i fotohistorie na pewno Ci nie zabraknie. 

CEWE FOTOŚWIAT - Twój świat fotografii

Własna CEWE FOTOKSIĄŻKA może zostać wykonana na dwa sposoby: samodzielnie lub z automatycznym asystentem. W pierwszym wariancie pieczołowicie dbasz o każdy szczegół Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI projektując ją krok po kroku. W drugim wariancie określasz kilka podstawowych rzeczy, a resztą zajmuje się asystent (Ty tylko zatwierdzasz całość lub edytujesz). Ciekawym pomysłem jest też umieszczenie w drukowanym projekcie... filmu. W jaki sposób? Po prostu podczas kreowania CEWE FOTOKSIĄŻKI, na dowolną stronę przeciągasz materiał video. Tworzy się kod QR, więc, aby film odtworzyć, wystarczy po wydrukowaniu tenże kod zeskanować smartfonem. Zaskocz wszystkich pomysłowością.  


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej