Terminarze
TERMINARZ ROCZNY A4

TERMINARZ ROCZNY A4

W naszym terminarzu rocznym samodzielnie wyróżnisz ważne daty. Dodatkowo, przy każdym istotnym terminie, możesz zamieścić własne zdjęcie, które w formacie A4 będzie wyglądać na Twojej ścianie niczym dzieło sztuki.

19,99 zł*
TERMINARZ KUCHENNY DUŻY

TERMINARZ KUCHENNY DUŻY

Na czas dostawy

Dzięki naszemu dużemu kalendarzowi kuchennemu możesz udowodnić swój dobry gust: każda strona kalendarza ukazuje Twoje ulubione zdjęcia na skonałym papierze i stylowym wzornictwie.

44,99 zł*
TERMINARZ ROCZNY A3

TERMINARZ ROCZNY A3

Cały rok w zasięgu wzroku

Lubisz od razu wiedzieć na jaki termin możesz się już cieszyć i przyjemnie odliczać dni do tej daty? Nasz kalendarz roczny w formacie A3 na pewno Ci w tym pomoże, a dodatkowo ozdobisz go własnymi zdjęciami. 

od 22,99 zł*
TERMINARZ KUCHENNY

TERMINARZ KUCHENNY

Dla dotrzymujących terminów

Zanotuj wszystko, co dla Ciebie istotne na tym praktycznym terminarzu kuchennym. Skorzystaj z cudownych szablonów graficznych i własnych zdjęć, dzięki którym, Twój terminarz będzie w pełni unikalny. To również uniwersalny pomysł na prezent, który sprawia, że kuchnia zyskuje pożyteczną dekorację.  

od 39,99 zł*
TERMINARZ A5

TERMINARZ A5

Planowanie terminów może być przyjemne!

Wyjątkowy terminarz w książkowym formacie A5 to rozwiązanie dla tych, którzy lubią planować i pamiętać o ważnych dniach. Ciekawe szablony i Twoje zdjęcia sprawią, że będzie to pomocny gadżet usprawniający organizację życia lub pomysł na prezent.

od 59,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY

TERMINARZ SZKOLNY

Osobisty asystent dla uczniów

Coś co powinien mieć każdy uczeń i uczennica. To funkcjonalny terminarz w poręcznym formacie A5, który pomaga młodemu człowiekowi lepiej organizować sobie czas. Wyjątkowy charakter takiego terminarza gwarantuje opcja umieszczenia na okładce własnego zdjęcia. 

od 59,99 zł*
TERMINARZ RODZINNY A4

TERMINARZ RODZINNY A4

Wszystkie rodzinne terminy na właściwym miejscu

Dzięki temu terminarzowi rodzina znajdzie więcej czasu zarówno na wspólne chwile, jak i organizację własnych planów. Liczne kolumny to dużo miejsca na ważne notatki, a Wasze zdjęcia to wyjątkowy charakter terminarza.

od 59,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A3

TERMINARZ ŚCIENNY A3

Pokaż, co jest dla Ciebie ważne!

Ten wysokiej jakości terminarz ścienny A3 nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Wyróżnia go duża ilość przestrzeni na zdjęcia oraz sporo miejsca na Twoje notatki. Fotokalendarze to najprzyjemniejszy sposób przypomnień o ważnych datach.

od 59,99 zł*
TERMINARZ RODZINNY A3

TERMINARZ RODZINNY A3

Wszystkie terminy w zasięgu wzroku

To terminarz, który pozwala w prosty sposób uporządkować terminy ważne dla członków całej rodziny. Duża ilość miejsca na notatki sprawia, że na pewno nie zabraknie przestrzeni na istotne informacje. Jeśli dobrze zorganizujecie sobie czas, okazuje się, że możecie go mieć więcej. 

od 79,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

Świetny towarzysz na każdy dzień

Świetny towarzysz na każdy dzień. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz 3-miesięczny, w którym umieścisz własne, niepowtarzalne zdjęcia, na pewno nastawi Cię pozytywnie każdego dnia i nie pozwoli zapomnieć o żadnej ważnej dacie. 

od 129,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A2

TERMINARZ ŚCIENNY A2

Dla całej rodziny

Doskonały terminarz w formacie A2, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się wygodny przegląd ważnych dat. Umieszczając w wybranych szablonach ciekawe fotografie, sprawisz, że Twój terminarz będzie przyjemnie się wyróżniał w pomieszczeniu, a jednocześnie do niego pasował.

od 129,99 zł*

Fototerminarze

Terminarz to praktyczny i poręczny produkt, który pozwala uporządkować wszystkie ważne daty i wydarzenia w przejrzysty sposób. Jednak, aby nie stanowił on wyłącznie zbioru ważnych dat, notatek o spotkaniach i planowanych wydarzeniach, warto uczynić go unikalnym. W jaki sposób? Poprzez wypełnienie go spersonalizowanymi zdjęciami!

Zróżnicowanie fototerminarzy

Liczne formaty, szablony i warianty fototerminarzy pozwalają znaleźć produkt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. W szerokiej gamie dostępnych produktów znajdziesz m.in. terminarze ścienne, terminarze rodzinne, terminarze kuchenne czy terminarze szkolne. Jednocześnie każdy z dostępnych produktów można łatwo spersonalizować poprzez wybór odpowiednich zdjęć, które nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru i uprzyjemnią całoroczny proces planowania.

Zdjęcia do fototerminarzy

Niezależnie od tego czy jesteś fanem sportu, uwielbiasz przyrodę czy też zawsze nosisz przy sobie zdjęcia swojej rodziny lub przyjaciół, terminarz to idealny produkt, aby uzewnętrznić swoje zainteresowania. To Ty decydujesz jak będzie prezentował się Twój fototerminarz. Możesz opatrzyć go wspólnymi zdjęciami rodzinnymi, fotografiami przepięknych krajobrazów czy też zdjęciami swojego dziecka lub zwierzaka. Możliwości są w tym przypadku niemalże nieograniczone i zależą wyłącznie od indywidualnej wizji.

Stwórz własny fototerminarz

Stworzenie własnego fototerminarza zamyka się w kilku prostych krokach. Wystarczy wybrać format terminarza, preferowany szablon oraz dodać zdjęcia, które mają ozdabiać konkretne miesiące. Na etapie projektowania swojego fototerminarza możliwe jest także dodawanie tekstu oraz rysowanie różnych elementów. Po zakończeniu personalizacji produktu, wystarczy złożyć zamówienie i czekać aż terminarz będzie gotowy do odbioru.

Fototerminarz to doskonały pomysł na spersonalizowanie własnego terminarza i oryginalny prezent dla bliskich! Sprawdź naszą ofertę i wprowadź swój pomysł w życie!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej