CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Fotonaklejki
Fotonaklejki
Fotonaklejki
Fotonaklejki

Fotonaklejki

Zaprojektowane przez Ciebie naklejki to coś, co znajdzie wiele zaskakujących zastosowań w codziennym życiu. Podaruj je swoim dzieciom, jeżeli chcesz, żeby ich rzeczy były nie tylko podpisane, ale i spersonalizowane oraz pięknie ozdobione. Naklejki zachwycą Twoje pociechy i sprawią, że ich szkolna wyprawka będzie wyjątkowa.

  • na arkuszu z 4, 8 lub 16 zdjęciami
  • idealne do podpisania zeszytów czy jako zastępstwo karteczki z nazwiskiem przy prezentach
  • z szerokimi możliwościami projektowymi
od 15,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

arkusz: 18 cm x 12,7 cm

okrągła: średnica 4 cm (8 szt.)

kwadratowa: 4 cm x 4 cm (8 szt.)

prostokątna:

  • 8,2 cm x 5,7 cm (4 szt.)
  • 5,8 cm x 3,8 cm (8 szt.)
  • 4 cm x 2,9 cm (16 szt.)

Materiał:

  • Papier kredowy błyszczący

Samoprzylepne fotonaklejki - naklej swoje zdjęcia w dowolnym miejscu

Kreatywne naklejki na walizkę, zeszyty i wiele innych

Fotonaklejki świetny element dekoracyjny

Uwielbiamy otacz się przedmiotami, które mają dla nas emocjonalną wartość, które mają duszę. Warto wykorzystać jest nasze Fotonaklejki do tego, by spersonalizować zeszyt, notatnik, książkę,walikę, laptopa. Dzięki naklejeniu zdjęcia na te przedmioty od razu zyskują większą wartość i łatwo jest je rozpoznać. Szczególnie przydatne jets to na walizkach, kiedy odbieramy je na lotnisku, warto by przedmiot ten miał cechę charakterystyczną. Naklejki to świetny element dekoracyjny, który dopełni każdą aranżację, andając jej osobistego charakteru.

Fotonaklejki - idealna opcja dla najmłodszych

Naklejki mogą być również świetne dla najmłodszych. Dzici moga użyć swojej wyjatkowej wyobraźni i kreatywnie spędzić czas z rodzicami.

Możecie spólnie ozdabić ich zeszyty do szkoły i podpisać je nie tylko imieniem i nazwiskiem, ale także zdjęciem dziecka lub całej Waszej rodziny. Świetnym pomysłem jest również użycie naklejek do ozdobienia pudełka śniadaniowego lub plecaka, czy piórnika.

Naklejki ozdobą prezentu

Fotonaklejki świetnie sprawdzą się również jako ozdoba prezentu. Kiedy chcemy podarować komuś spersonalizowany i wyjatkowy upominek warto zadbać również o to, jak go zapakujemy. Naklejki ze zdjęciami mogą posłużyć jako podpowiedź tego, co bliska osoba może znaleźć w środku, możesz też oddobić opakowanie wspólnymi zdjęciami, by pokazać, że cieszysz się na każdą chwilę razem.

Naklejka może być równiez ciekawym sposobem na podpisanie tego, komu ten prezent chcemy podarować. Możesz zrezygnować z imienia, a zamiast tego przykleić zdjęcie obdarowywanej osobie.

Zaprojektuj fotonaklejki

Naklejki są drukowane na matowym papierze fotograficznym. Dzięki temu uzyskujemy niezwykle żywe kolory. W zależności od wielkości zdjęć na arkuszu jest miejsce na 4, 8 lub 16 naklejek. Sam arkusz ma wymiary 13×18 cm i oferuje wiele możliwości na wykonanie portretów, zdjęć z wakacji oraz zdjęć partnera, dzieci lub zwierzaka. Użyj jednego zdjęcia wielokrotnie lub wybierz inną fotografię dla każdej naklejki.

Możesz zamówić fotonaklejki ze zdjęciami online przez przeglądarkę internetową lub za pomocą bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat. Jakieś pytania? Nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością Ci pomoże.