CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamawiaj wygodnie online z darmową dostawą już od 99 zł.

Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Fotonaklejki Fotonaklejki Fotonaklejki Fotonaklejki

Naklejki minifotki

Możesz stworzyć 4, 8, 16 naklejek z Twoimi ulubionymi kadrami

Uwiecznij osobiste pozdrowienia i udekoruj prezenty pięknymi wspomnieniami – do kolekcjonowania i naklejania.

  • Najwyższej jakości papier fotograficzny premium
  • Do wyboru arkusze z 4, 8 lub 16 fotografiami
  • Idealnie pasują do ozdabiania prezentów i zastępują tradycyjny podpis imieniem i nazwiskiem
9,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

Arkusz naklejek ok.13x18 cm:

4 duże naklejki (rozmiar naklejki 6x8 cm)
8 średnich naklejek (rozmiar naklejki 4x6 cm)
16 małych naklejek (rozmiar naklejki 3x4 cm)

Materiał:

Papier fotograficzny Premium

Samoprzylepne naklejki minifotki - naklej swoje zdjęcia w dowolnym miejscu

Kreatywne naklejki na walizkę, zeszyty i wiele innych

Naklejki minifotki świetny element dekoracyjny

Uwielbiamy otacz się przedmiotami, które mają dla nas emocjonalną wartość, które mają duszę. Warto wykorzystać jest nasze Naklejki minifotki do tego, by spersonalizować zeszyt, notatnik, książkę,walikę, laptopa. Dzięki naklejeniu zdjęcia na te przedmioty od razu zyskują większą wartość i łatwo jest je rozpoznać. Szczególnie przydatne jets to na walizkach, kiedy odbieramy je na lotnisku, warto by przedmiot ten miał cechę charakterystyczną. Naklejki to świetny element dekoracyjny, który dopełni każdą aranżację, andając jej osobistego charakteru.

Naklejki minifotki - idealna opcja dla najmłodszych

Naklejki mogą być również świetne dla najmłodszych. Dzici moga użyć swojej wyjatkowej wyobraźni i kreatywnie spędzić czas z rodzicami. Możecie spólnie ozdabić ich zeszyty do szkoły i podpisać je nie tylko imieniem i nazwiskiem, ale także zdjęciem dziecka lub całej Waszej rodziny. Świetnym pomysłem jest również użycie naklejek do ozdobienia pudełka śniadaniowego lub plecaka, czy piórnika.

Naklejki ozdobą prezentu

Fotonaklejki świetnie sprawdzą się również jako ozdoba prezentu. Kiedy chcemy podarować komuś spersonalizowany i wyjatkowy upominek warto zadbać również o to, jak go zapakujemy. Naklejki ze zdjęciami mogą posłużyć jako podpowiedź tego, co bliska osoba może znaleźć w środku, możesz też oddobić opakowanie wspólnymi zdjęciami, by pokazać, że cieszysz się na każdą chwilę razem. Naklejka może być równiez ciekawym sposobem na podpisanie tego, komu ten prezent chcemy podarować. Możesz zrezygnować z imienia, a zamiast tego przykleić zdjęcie obdarowywanej osobie.

Zaprojektuj naklejki minifotki

Naklejki są drukowane na matowym papierze fotograficznym. Dzięki temu uzyskujemy niezwykle żywe kolory. W zależności od wielkości zdjęć na arkuszu jest miejsce na 4, 8 lub 16 naklejek. Sam arkusz ma wymiary 13 x 18 cm i oferuje wiele możliwości na wykonanie portretów, zdjęć z wakacji oraz zdjęć partnera, dzieci lub zwierzaka. Użyj jednego zdjęcia wielokrotnie lub wybierz inną fotografię dla każdej naklejki.

Możesz zamówić minifotki ze zdjęciami online przez przeglądarkę internetową lub za pomocą bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat. Jakieś pytania? Nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością Ci pomoże.