Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83

Marka CEWE po raz piąty otrzymała międzynarodową nagrodę TIPA World Awards

Statuetki TIPA (Technical Image Press Association) przyznaje zespół ekspertów, który składa się z redaktorów renomowanych magazynów branżowych na całym świecie. Dzięki doświadczeniu, obiektywizmowi i wiedzy specjalistów, wyróżnienia te są uznawane za najbardziej wiarygodne i prestiżowe.

Marka CEWE w 2021 roku po raz czwarty z rzędu otrzymała nagrodę TIPA World Awards. Jesteśmy jedyną firmą w całej historii konkursu, zajmującą się fotousługami, która zdobyła ją aż pięciokrotnie.

2021: Fotokalendarz A2 Gold Edition

W 2021 roku marka CEWE zdobyła podwójną nagrodę TIPA. W kategorii „Best Photo Service Worldwide” uznanie międzynarodowego jury zdobył nasz niezwykle elegancki Fotokalendarz A2 Gold Edition z uszlachetnieniem w kolorze złotym.

  • Dostępny w formacie pionowym i poziomym
  • Wysokiej jakości papier o matowym wyglądzie
  • Możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
  • Najwyższa jakość i uszlachetnienie w kolorze złota

2021: CEWE Fotocentrum

Druga nagroda TIPA w 2021 roku została przyznana marce CEWE za CEWE Fotocentrum. Zostało ono wyróżnione w kategorii” Best Retail System Worldwide” za intuicyjny i łatwy proces zamawiania. W naszych Fotokioskach oferujemy szeroki wybór produktów zamówisz tam m.in. zdjęcia, plakaty, fotoobrazy, fotoksiążki, kalendarze, kubki i wiele innych. Masz również możliwość ze skorzystanie z druku natychmiastowego.

2020: skórzane i lniane okładki CEWE FOTOKSIĄŻKI

W 2020 roku międzynarodowe Jury doceniło nasz flagowy produkt, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. W kategorii „Najlepszy na świecie serwis fotousługowy”. Eksperci nagrodzili skórzane i lniane okładki z możliwością uszlachetnienia, które dodają klasycznej elegancji Twoim wspomnieniom.

2019: Innowacyjne hexxas

Nasza nagroda za rok 2019 jest uznaniem naszych hexxas, a eksperci pochwalili innowacyjne podejście do prezentowania zdjęć. Doceniono również jakość hexxas i ich druk na utwardzonych piankach odpornych na promieniowanie UV.

2018: uszlachetnienie

W 2018 roku Stowarzyszenie TIPA wyróżniło naszą ofertę okładek CEWE FOTOKSIĄŻKI, w szczególności twardą oprawę z uszlachetnieniem. Jury doceniło to, w jaki sposób „natychmiast można nadać CEWE FOTOKSIĄŻCE wyjątkowego blasku, wykorzystując uszlachetnienie”. Eksperci byli również pod wrażeniem możliwości projektowania z asystentem, który „ułatwia wybór i tworzenie fotoksiążek”.

2008: CEWE FOTOKSIĄŻKA

W 2008 roku marka CEWE została doceniona i wyróżniona przez ekspertów jako „Najlepszy na świecie serwis fotusługowy” w kategorii fotousługi ze specjalnym wyróżnieniem naszego flagowego produktu, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Czym jest nagroda TIPA World Awards?

  • Stowarzyszenie Technical Image Press Association składa się z redaktorów magazynów fotograficznych z całego świata i co roku honoruje najlepsze produkty w branży fotograficznej.
  • TIPA World Awards, najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży fotograficznej nagradza innowacje, postęp technologiczny, wzornictwo, ergonomię, łatwość obsługi i stosunek jakości do ceny. Wyróżnienia TIPA przyznawane są od niemal trzydziestu lat. Wybierając wyróżniony produkt, możesz być pewien, że wybierasz to, co najlepsze.
  • Kategorie konkursowe są co roku dostosowywane do aktualnych trendów w świecie fotograficznym