Zyskaj rabat -20% na FOTOPREZENTY z kodem DZIENMAMY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Zamów online i wydrukuj na miejscu

Przygotuj zdjęcia w dowolnym miejscu i złóż zamówienie. Po 30 minutach w wybranym punkcie zeskanuj otrzymany kod QR i rozpocznij drukowanie.

Zdjęcia z wydrukiem w sklepie po 30 min.

Przekonaj się jakie to proste!
1. Przygotuj zdjęcia1. Przygotuj zdjęcia

1. Przygotuj zdjęcia

Wybierz zdjęcia do druku w zaciszu własnego domu lub z innego dowolnego miejsca, np. kawiarni.

2. Wybierz najbliższy punkt, format zdjęć i złóż zamówienie2. Wybierz najbliższy punkt, format zdjęć i złóż zamówienie

2. Wybierz najbliższy punkt, format zdjęć i złóż zamówienie

Wybierz miejsce, gdzie chcesz wydrukować swoje zdjęcia. Wybierz spośród 6 dostępnych formatów i złóż zamówienie.

3. Zeskanuj kod QR w fotokiosku CEWE i rozpocznij drukowanie3. Zeskanuj kod QR w fotokiosku CEWE i rozpocznij drukowanie

3. Zeskanuj kod QR w fotokiosku CEWE i rozpocznij drukowanie

W niedługim czasie (po około 30 minutach od złożenia zamówienia) otrzymasz e-maila z kodem QR umożliwiającym wydruk Twoich zdjęć. Wpisz go na ekranie fotokiosku i rozpocznij drukowanie.

Dostępne formaty zdjęć

10x15 cm

15x15 cm15x15 cm

15x15 cm

15x20 cm15x20 cm

15x20 cm

Przygotuj w domu i wydrukuj w wybranym punkcie

Dzięki przygotowaniu zdjęć w domu, proces wydruku staje się bardziej efektywny, dając pewność, że finalne produkty będą dokładnie takie, jakie chcesz, z maksymalizacją jakości i zadowolenia z efektów swojej pracy.

Edytując i przygotowując zdjęcia w domu, zaoszczędzisz czas spędzony na fotokiosku, szczególnie jeśli masz dużo zdjęć do wydruku. Dodatkowo, dokładny wybór i edycja zdjęć minimalizuje ryzyko potrzeby ponownego drukowania z powodu niezadowolenia z pierwszego efektu, co przekłada się na oszczędność pieniędzy.

Korzystaj z możliwości przygotowywania i zamawiania zdjęć online z późniejszym ich wydrukiem w wybranym punkcie, w fotokiosku CEWE.

ZAMÓW ZDJĘCIA ONLINE >

Zamów przez aplikację CEWE Fotoświat

Możesz także zamówić swoje zdjęcia z wydrukiem w fotokiosku CEWE poprzez naszą aplikację CEWE Fotoświat. Pobierz aplikację i przygotuj zdjęcia do wydruku. Wybierz ulubione fotografie, zdecyduj się na format zdjęć w ramach dostępnych możliwości oraz prześlij zdjęcia. W ciągu ok. 30 minut otrzymasz od nas e-mail z kodem QR. Zeskanuj kod w wybranym punkcie i rozpocznij drukowanie swoich zdjęć.

Przygotuj zdjęcia w domu, w kawiarni, podczas przerwy w pracy czy w każdym innym momencie. Wybór zdjęć, edycja i składanie zamówienia za pomocą smartfona jest szybkie i wygodne, co oszczędza czas i zapewnia pełen komfort oraz prywatność.

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ >