Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
Fotoprezenty kategoria slider Fotoprezenty kategoria slider

Fotoprezenty

Tchnij nowe życie w Twoje zdjęcia i wykorzystaj je do stworzenia wyjątkowych fotoprezentów - dla siebie, jak i Twoich bliskich. Zatrzymaj wspomnienia na dłużej!

Wyjątkowe prezenty od serca dla bliskich

Zamów online i odbierz w wybranej drogerii Rossmann

Z łatwością zaprojektuj fotoprezenty od CEWE

Jedno zdjęcie – 1000 możliwości

Spersonalizowane prezenty ze zdjęciami w najwyższej jakości

Przygotowując prezent dla bliskiej osoby, chcemy, żeby dał jej wiele radości. Najbardziej upominki to te, które są wykonane samodzielnie, mówią o tym, że myśleliśmy o bliskiej osobie, poświęciliśmy czas, by się zastanowić, co sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech.

Zaprojektowanie fotoprezentu to świetny wybór, a tworzenie to dobra i kreatywna zabawa.

Poznaj prezentowe inspiracje i podaruj bliskiej osobie wyjątkowy upominek z Waszymi fotografiami. Możesz zrobić to w kilku krokach. Wystarczy, że wybierzesz fotografie, zdecydujesz, który z naszych produktów chcesz podarować i wykonać projekt online lub w programie projektowym CEWE Fotoświat.

Nasze fotoprezenty wykonywane są z największą dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu charakteryzują się najwyższą jakością.

Dzięki profesjonalnym technikom druku prezenty z Twoim zdjęciem mają profesjonalny sznyt, a kolory są niezwykle żywe.

Stwórz wyjątkowe prezenty od serca, wykorzystując Twoje zdjęcia

Dzień Kobiet, urodziny, Walentynki, Święta, rocznica, chęć zrobienia komuś radości zupełnie bez okazji? Na wszystkie te potrzeby możesz znaleźć odpowiedni prezent.

Wystarczy, że wybierzesz Wasze zdjęcia, które zawsze wywołują uśmiech i zaprojektujesz fotoprezent online, w programie projektowym lub aplikacji mobilnej CEWE Fotoświat.

Możesz urozmaicać Twój program licznymi szablonami, clipartami, tekstami, ramkami. Kilka kliknięć i prezent gotowy, a radość bliskiej osoby bezcenna. Postaw na sprawdzoną jakość - zwłaszcza jeśli chodzi o prezenty dla bliskiej osoby.

Zaczynając od kubków, przez poduszki, kule ze zdjęciem i koszulki na puzzlach kończąc. Odkryj wyjątkowy świat prezentów

Poznaj paletę możliwości i sposobów, jak zaskoczyć bliską osobę prezentem od serca. Zobacz, jak wiele fotoproduktów możesz podarować i samodzielnie zaprojektować.

Wyjątkowo zachwycające zdjęcia w postaci Zdjęć Art, ulubiony kubek ze zdjęciem, własne puzzle, czy miękka poduszka z fotografią. Możesz sprawić radość partnerowi, Dziadkom, dziecku, przyjacielowi, rodzeństwu z naszymi fotoprezentami.