CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
sześciokątne płytki Obrazy hexxas sześciokątne kafelki obraz heksagonalny ze zdjęciami

hexxas

Modne sześciokątne płytki z Twoimi fotografiami

 • Sześciokątne kafelki - modny design
 • Możliwość zaprojektowania ciekawej aranżacji zdjęć
 • Dowolne zestawy z możliwością rozszerzenia
od 44,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • 18×15,6 cm
 • 27×23,4 cm

Materiał:

 • Drukowane bezpośrednio na płycie piankowej o grubości 5 mm
 • Druk w 7 kolorach

Mocowanie:

 • Mocowanie magnetyczne
 • Element dystansowy Y

hexxas

Dowiedz się więcej na temat naszych hexxas!

Kreatywne dekoracje z wykorzystaniem hexxas

Wyjątkowa forma i ciekawa aranżacja, którą możesz dowolnie łączyć i rozszerzać
Cewe fotoobrazy Hexxas właściwości produktu rozmiary Cewe fotoobrazy Hexxas właściwości produktu rozmiary Wszystkie formaty w zestawieniu

Pokaż jedno zdjęcie na kilku płytkach lub połącz różne hexxasy w rozmiarach 18×15,6 lub 27×23,4 cm jako kreatywny kolaż.

cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu wieszak naścienny cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu wieszak naścienny Uchwyt ścienny i mocowanie

Dzięki elementowi w kształcie litery Y i mocowaniu magnetycznemu możesz dowolnie łączyć swoje indywidualne płytki ze zdjęciami w kompletne dzieło sztuki, a także powiększyć je w dowolnym momencie.

cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu pianka utwardzana cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu pianka utwardzana Hexxas na piance utwardzanej

Nadaj swoim zdjęciom niezwykłego wyglądu, dzięki genialnemu nadrukowi na sześciokątnych płytkach wykonanych z wysokiej jakości pianki utwardzanej!

Najwyższa jakość i wyjątkowy kolaż z Twoich zdjeć

Pozwól się zainspirować!

Wskazówki projektowe

Tutaj znajdziesz pomysły na swój innowacyjny projekt ścian

Pokaż zdjęcia w wyjątkowej formie – heksagonalnych obrazów z Twoimi zdjęciami

Indywidualne i elastyczne - po prostu zaprojektuj Hexxas

Modna, elegancka, nowoczesna aranżacja na sześciokątnych płytkach z Twoimi zdjęciami

Geometria jest niezwykle modna w aranżacji wnętrz. Dlatego nasze fotoobrazy hexxas idealnie prezentują się jako dekoracja ścienna. Możesz użyć kilku Twoich fotografii i zaprojektować Twoje sześciokątne płytki, dzięki którym Twoje wnętrze stanie się ciekawe, a najlepsze wspomnienia stworzą w Twoim domu przytulną atmosferę.

Możesz wybrać jedno zdjęcie i rozłożyć je na kilku kafelkach lub zaprojektować każdy kafelek osobny z innym kadrem. Projektując, określasz liczbę kafelek i decydujesz, czy mają one mieć wymiary 18 x 15,6 cm lub 27 x 23,4 cm. Jeśli chcesz, możesz dodać również cliparty i własny tekst, aby dodać jeszcze więcej osobistego charakteru.

Możesz stworzyć hexxas online – dlaczego warto

Sześciokątne obrazy hexxas są bardzo modne i ciekawe, a zaprojektowanie ich zajmuje tylko chwilę. To bardzo łatwy i prosty proces. Możesz to zrobić online lub w programie projektowym.

Dowolna i zmienna aranżacja

Ciekawe cechy fotoobrazu hexxas:

 • 7-kolorowy nadruk bezpośredni UV na usztywnianej piance – która jest lekka, stabilna i trwała
 • Kafelki można łatwo i elastycznie ustawiać za pomocą zawieszenia magnetycznego
 • Trójnik w kształcie litery Y zapewnia idealną odległość między hexxasami
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe sześciokątne kafelki ze zdjęciami

Obrazy hexxas to wyjątkowo plastyczna aranżacja.

Ich kształt pozwala na to, by w ciekawy sposób je łączyć i zmieniać kompozycję. To świetna propozycja dla osób, które uwielbiają podróżować. Z każdej wyprawy mogą dołożyć hexxas ze zdjęciem z danego miejsca. Z czasem Twoja kolekcja może stać się Twoim dokumentem podróżnika. To również ciekawa opcja dla osób, którzy uwielbiają spędzać czas z bliskimi.

Możesz zadedykować kafelek każdemu członkowi rodziny, aby na koniec dnia na ścianie prezentował się wyjątkowy portret rodzinny.

Od zdjęcia po hexxas na ścianie

Nawet jeśli nigdy nie projektowałeś fotoobrazu, plakatu czy innego fotoproduktu, na pewno z łatwością uda Ci się zaprojektować te sześciokątne kafelki. Po prostu wybierz jeden z dwóch wariantów formatu hexxas i Twoje ulubione zdjęcie lub zdjęcia w zależności od tego, czy zdecydujesz się rozłożyć jeden kadr na wiele sześciokątnych płytek, czy każdą z nich zaprojektujesz osobno. Możesz wygodnie projektować przez internet.

Dzięki podglądowi produktu wiesz dokładnie, jak będzie wyglądało Twoje dzieło i czy będzie pasować do pomieszczenia. Jak tylko wszystko będzie już idealne, zamów swoje osobiste hexxasy.

Jeśli pojawią się zupełnie nowe ulubione zdjęcia, możesz w dowolnym momencie zaprojektować dodatkowe kafelki i powiększyć Twoje osobiste dzieło o następne sześciokątne elementy.