CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Twoje oryginalne etui ze zdjęciem podkreśli Twój styl

Zamów online i odbierz w wybranej drogerii Rossmann

Oryginalny projekt z Twoją fotografią

Wybierz model idealny dla Ciebie

Etui na smartfon: zaprojektuj etui z własnym zdjęciem

Praktyczne i osobiste

Wyjątkowa i spersonalizowana ochrona smartfona

Smartfon mamy przy sobie każdego dnia. Zabieramy go w wiele miejsc i często z niego korzystamy. Warto zadbać o to, by zawsze był bezpieczny. Jednak smartfon to także element naszych stylizacji i chcemy, żeby etui, które go chroni było również ciekawe, odnosiło się do naszych pasji lub przywoływało miłe chwile.

Możesz zaprojektować zupełnie wyjątkowe etui na smartfon z Twoim zdjęciem. Na pewno masz fotografię, z której jest szczególnie dumny lub taką, która przywołuje na myśl przyjemne wspomnienia.

Stylowe i modne etui na smartfona

Etui na smartfon ma nie tylko dobrze chronić nasz telefon, ale także dobrze i ciekawie wyglądać. W końcu smartfon towarzyszy nam w czasie eleganckiego wyjścia na randkę, do teatru, do szkoły, pracy, na spotkania biznesowe, wycieczki i podróże. Warto więc postawić na taki design, który będzie nam się podobać i będzie ciekawe i oryginalne.

Możesz ozdobić Twoje etui zdjęciem, które sam zrobiłeś, fotografią przedstawiającą Ciebie i bliską osobę, Twojego pupila, a może Twoim rysunkiem, który wpisuje się w nurt sztuki współczesnej? Spersonalizowane etui na smartfon będzie towarzyszyć Ci każdego dnia.

Etui na prezent?

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, to jesteś w dobrym miejscu. Wystarczy zdjęcie, które w jakiś sposób powoduje uśmiech bliskiej osoby. Ulubione zwierzę, idol, może ukochana drużyna piłkarska lub cokolwiek innego – wszystko to możesz umieścić na wybranym etui smartfonowym. Takie etui jest jak wizytówka, która wyróżnia z tłumu, a dodatkowo chroni urządzenie.

Podaruj wyjątkowy i spersonalizowany prezent od serca.