CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zyskaj rabat -20% na FOTOPREZENTY z kodem DZIENMAMY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Etui na smartfony

Wyjątkowe wspomnienie możesz mieć zawsze przy sobie, dzięki etui na smartfon. Do wszystkich modeli. Już od 79,99 zł!

Zaprojektuj własny

Twoje oryginalne etui ze zdjęciem podkreśli Twój styl

Zamów online i odbierz w wybranej drogerii Rossmann

Oryginalny projekt z Twoją fotografią

Wybierz model idealny dla Ciebie

Etui na smartfon: zaprojektuj etui z własnym zdjęciem

Praktyczne i osobiste

Wyjątkowa i spersonalizowana ochrona smartfona

Smartfon mamy przy sobie każdego dnia. Zabieramy go w wiele miejsc i często z niego korzystamy. Warto zadbać o to, by zawsze był bezpieczny. Jednak smartfon to także element naszych stylizacji i chcemy, żeby etui, które go chroni było również ciekawe, odnosiło się do naszych pasji lub przywoływało miłe chwile.

Możesz zaprojektować zupełnie wyjątkowe etui na smartfon z Twoim zdjęciem. Na pewno masz fotografię, z której jest szczególnie dumny lub taką, która przywołuje na myśl przyjemne wspomnienia.

Stylowe i modne etui na smartfona

Etui na smartfon ma nie tylko dobrze chronić nasz telefon, ale także dobrze i ciekawie wyglądać. W końcu smartfon towarzyszy nam w czasie eleganckiego wyjścia na randkę, do teatru, do szkoły, pracy, na spotkania biznesowe, wycieczki i podróże. Warto więc postawić na taki design, który będzie nam się podobać i będzie ciekawe i oryginalne.

Możesz ozdobić Twoje etui zdjęciem, które sam zrobiłeś, fotografią przedstawiającą Ciebie i bliską osobę, Twojego pupila, a może Twoim rysunkiem, który wpisuje się w nurt sztuki współczesnej? Spersonalizowane etui na smartfon będzie towarzyszyć Ci każdego dnia.

Etui na prezent?

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, to jesteś w dobrym miejscu. Wystarczy zdjęcie, które w jakiś sposób powoduje uśmiech bliskiej osoby. Ulubione zwierzę, idol, może ukochana drużyna piłkarska lub cokolwiek innego – wszystko to możesz umieścić na wybranym etui smartfonowym. Takie etui jest jak wizytówka, która wyróżnia z tłumu, a dodatkowo chroni urządzenie.

Podaruj wyjątkowy i spersonalizowany prezent od serca.