Wandkalender
KALENDARZ ŚCIENNY A5 PANORAMA

KALENDARZ ŚCIENNY A5 PANORAMA

Towarzysz na cały rok!

Kalendarz ścienny A5 panoramiczny w praktycznym małym formacie zachwyci wszędzie Twoimi zdjęciami. Zaprojektuj go wykorzystując liczne opcje projektowe na wysokiej jakości papierze do druku cyfrowego.

od 34,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A4

KALENDARZ ŚCIENNY A4

Będzie towarzyszyć Tobie przez cały rok!

Stwórz swoje unikatowe dzieło w postaci indywidualnego kalendarza w formacie A4. Twoje piękne zdjęcia będą główną ozdobą tego kalendarza i ciekawą dekoracją mieszkania.

od 59,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A3

KALENDARZ ŚCIENNY A3

Twoje najpiękniejsze chwile w XXL

Oba warianty  tego kalendarza (pionowy lub poziomy) na pewno staną się wielką atrakcją w biurze lub mieszkaniu. Nie zapomnisz ważnych dat, zyskasz ciekawą dekorację lub wręczysz komuś taki ciekawy prezent. 

od 79,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A3

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A3

Praktyczny i indywidualny

Trzy miesiące ogarnięte jednym spojrzeniem. Funkcjonalna dekoracja, która przypomni ważne daty i ozdobi mieszkanie. Kalendarz zapewnia przegląd sytuacji w dłuższym okresie czasu i będzie doskonałym prezentem lub własnym gadżetem.

od 79,99 zł*
KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY NA PAPIERZE FOTO

KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY NA PAPIERZE FOTO

Zadowolenie do kwadratu

Taki kalendarz ze zdjęciami będzie Cię dobrze motywował każdego dnia. Możesz tu zastosować ciekawe, przygotowane przez nas szablony i połączyć całość ze swoimi fotografiami w wyjątkową formę kwadratowego kalendarza na ścianę - na prezent lub dla siebie.

od 89,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY XXL PANORAMA

KALENDARZ ŚCIENNY XXL PANORAMA

Dla wielkich zdjęć

Szczególne miejsce na krajobrazy lub ekspresyjne portrety. Tak, to Twoje unikalne zdjęcia w formie kalendarza. Użyj swoich fotografii i naszych szablonów, zaprojektuj najlepszy kalendarz oraz spraw, aby pomagał Ci pozytywnie nastrajać się każdego dnia.

99,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A2

KALENDARZ ŚCIENNY A2

Dla wielkich zdjęć

Proponujemy kalendarz w  formacie A2 i ciekawe miejsce na Twoje najpiękniejsze fotografie. Sięgnij po jeden z naszych szablonów, umieść zdjęcia i stwórz wyjątkowy prezent lub własny gadżet do mieszkania.

od 199,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej