Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Dwa domowe flower hoops ze zdjęciami natychmiastowymi wiszą na ścianie. Po lewej stronie stołu: eukaliptus w wazonie, złota taca i szklana trumna.

FOTOTRENDY I INSPIRACJE

Pomysł na dekorację - połączenie zdjęć i kwiatów

Kwiatowe obręcze wpisują się w nowoczesny styl dekorowania wnętrz. Ich naturalny wygląd - w połączeniu z osobistymi zdjęciami - wnosi powiew świeżości do Twojego domu.

Szukasz nietypowej dekoracji? A może chcesz sprawić radość Twoim bliskim z okazji wyjątkowego wydarzenia, takiego jak narodziny dziecka czy ślub? Dlaczego więc nie zrobić własnej, pełnej emocji i wspomnień obręczy kwiatowej? Możesz połączyć piękno Twoich fotografii w formie zdjęć natychmiastowych oraz urok kwiatów i nadać tej kompozycji rustykalnego charakteru.

W fotokiosku CEWE można szybko i łatwo wydrukować Twoje ulubione kadry z weekendowej wycieczki za miasto, ślubu lub rodzinnego spotkania. Wydrukujesz je na miejscu w fotokiosku CEWE w salonie CEWE FOTOJOKER lub zamówisz online, na smartfonie lub komputerze, a Twoje zdjęcia będą gotowe do druku w ciągu 30 min po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem z kodem.

NA MIEJSCU NA MIEJSCU
ONLINE

Materiały potrzebne do wykonania Flower Hoop

Na stole leżą drewniane obręcze, zestawy zdjęć natychmiastowych, nożyczki, szczypce do dziurkowania, nici jubilerskie i różne rośliny.
Za pomocą kilku przyborów możesz stworzyć stylową naturalną dekorację.

Potrzebujesz:

  • drewnianych obręczy z linką
  • nożyczek
  • wstążki
  • szczypiec do przebijania
  • kwiatów i roślin (np. eukaliptus)

Jak należy to zrobić:

Ujęcie dwóch rąk kadrujących zestaw do zdjęć natychmiastowych CEWE z dwoma zdjęciami. W tle znajdują się pozostałe przybory do wykonania Flower Hoop.

Kadrowanie zdjęć natychmiastowych

Skorzystaj z szerokich możliwości jakie dają Ci nasze zdjęcia natychmiastowe i wykonaj Flower Hoop. Masz możliwość stworzenia ośmiu różnych kompozycji. Kiedy już zdecydujesz się na Twoje ulubione fotografie, wytnij je nożyczkami. Pozostaw małą białą ramkę wokół kadru.

Ujęcie dwóch rąk dziurkujących wycięte zdjęcie szczypcami do dziurkowania. W tle znajdują się drewniane słoje, kwiaty i ozdobna nitka.

Dziurkowanie zdjęć

Wycięte zdjęcia należy nawlec na sznurek, a następnie zawiesić w drewnianej obręczy. Aby to zrobić, zrób dziurki w prawym górnym rogu każdego z Twoich zdjęć przy użyciu szczypiec do dziurkowania. Możesz również zrobić otwory z lekkim przesunięciem. W ten sposób podział fotografii ulega pewnemu rozluźnieniu.

Ujęcie dwóch rąk nawlekających na nitkę zdjęcia natychmiastowe. W tle znajdują się drewniane obrączki, kwiaty i rolka nici jubilerskiej.

Układanie zdjęć

W tym kroku przeprowadź nić dekoracyjną przez otwory. Upewnij się, że nić jest wystarczająco długa, aby można ją było później zawiązać na drewnianej obręczy. Podczas układania kadrów warto eksperymentować i przygotować kilka wersji, tak by wybrać najlepszą z nich.

Ujęcie dwóch rąk mocujących gotową sekwencję obrazów do nitki w drewnianym pierścieniu. W tle znajduje się więcej drewnianych obrączek, kwiaty i pojedyncze zdjęcie.

Przymocowanie zdjęć do drewnianej obręczy

Przymocuj Twoje sekwencje zdjęć do drewnianej obręczy. Najlepszym sposobem na to jest owinięcie nici jubilerskiej wokół pierścionka koła kilka razy, a następnie zawiązanie jej na supełek. To, ile zdjęć decydujesz się przymocować do obręczy, powinno być uzależnione od tego, w jakim jest ono rozmiarze. W mniejszym wariancie nawet pojedyncze zdjęcie może wyglądać zachwycająco, w większych obręczach można powiesić kilka zdjęć i stworzyć pełną emocji historię.


Data publikacji: 20.05.2021 r.

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.