Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Kalendarz na ścianę na 2025 r.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy ściennych na 2025 r. Wiele formatów do wyboru – od najpopularniejszego A4 po XXL panoramiczny.

Kalendarze ścienne na 2025 r.

Wzbogać wnętrze swojego domu o kalendarz ścienny z Twoimi ulubionymi zdjęciami.

Zaprojektuj swój kalendarz ze zdjęciami

Twój projekt - Twoje wspomnienia

Wyeksponuj swój kalendarz

Dobierz nowoczesną, drewnianą listwę do swojego kalendarza i nadaj swoim zdjęciom jeszcze bardziej ponadczasowego charakteru. Listwa wykonana jest z najlepszego drewna z certyfikatem FSC®. Bez wysiłku wsuwa się na górną część kalendarza, w miejscu łączenia. Dzięki temu Twój kalendarz ścienny ze zdjęciami stanie się także niezwykłą ozdobą domu czy mieszkania.

Stwórz >

Wysoka jakość potwierdzona nagrodami

Produkty CEWE nagradzane są nagrodami TIPA World Awards. W kategorii „Best Photo Service Worldwide” uznanie zdobył elegancki kalendarz ścienny A2 Gold Edition z uszlachetnieniem w kolorze złota. Produkt drukowany jest na profesjonalnym, matowym papierze. Dostępny jest w wersji pionowej i poziomej.

Stwórz >

Miejsce na notatki

Wybierz matowy papier kredowy i rób notatki na kartach swojego fotokalendarza. Jego teksturowane wykończenie jest idealne do pisania po nim czy zakreślania dat, a jego grubość pozwala pióru czy długopisowi gładko przesuwać się po powierzchni.

Wybierz dowolny miesiąc początkowy

Tworzenie fotokalendarza od dowolnego miesiąca pozwala Ci rozpocząć kalendarz w każdym wybranym miesiącu roku, a nie tylko od stycznia. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dostosować kalendarz do swoich indywidualnych potrzeb, na przykład zaczynając od miesiąca urodzin dziecka, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Każdy miesiąc można ozdobić własnymi zdjęciami, co sprawia, że fotokalendarz jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale także sentymentalnym prezentem pełnym wspomnień.

Stwórz >

Personalizowany kalendarz ścienny na 2025 r.

Korzystaj z szablonów, clipartów, ramek oraz innych możliwości projektowych

Personalizacja pozwala na stworzenie unikalnego i wyjątkowego kalendarza. Oprócz dodawania własnych zdjęć, możesz ozdobić strony różnorodnymi clipartami. Ramki wokół zdjęć pomagają wyróżnić ważne momenty i nadać im szczególnego charakteru. Dodatkowo, możesz dodać także specjalne notatki, cytaty, a nawet oznaczać ważne daty, takie jak urodziny czy rocznice. Dzięki takim opcjom personalizacji, kalendarz staje się nie tylko praktycznym narzędziem do organizacji czasu, ale także piękną pamiątką pełną osobistych akcentów i wspomnień.

Stwórz >

Kalendarz ścienny na prezent

Zapakuj swoje emocje w eleganckie opakowanie

Stylowe opakowanie prezentowe łączy w sobie szlachetne złote tłoczenie z wysokiej jakości tekturą i okienkiem na osobistą wiadomość. Dostępne jest dla formatów A4, A3 oraz kwadratowego.

Stwórz >

Rodzaje papierów

Papier kredowy matowy

Po papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Papier kredowy błyszczący

Błyszczący druk na papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Papier kredowy głęboki mat

Lekko chropowany, niepowlekany, naturalny papier o gramaturze 260 g/m². Sprawi, że Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami.

Papier fotograficzny matowy

Pięknie podkreśla Twoje zdjęcia, dzięki lekko mieniącej się powierzchni w naturalnych kolorach. Zapewnia także wysoki poziom szczegółowości oraz głębię ostrości.

Papier fotograficzny błyszczący

Papier o gramaturze 230 g/m² zapewnia wysoką szczegółowość i wyjątkową głębię ostrości. Jest szczególnie trwały kolorystycznie i odporny na promieniowanie UV.

Papier fotograficzny głęboki mat

Nasz najwyższej jakości matowy papier fotograficzny charakteryzuje się doskonałą szczegółowością i głębią ostrości, a także pozbawioną refleksów powierzchnią.

Papier kredowy matowy (w 100% z recyklingu)

Jasnobiały papier pochodzący w 100% z recyklingu o grubości 250 g/m² o jedwabiście matowej powierzchni. Nadaje fotografiom naturalną kolorystykę oraz zrównoważone kontrasty.

Sprawdź pozostałe kalendarze

Kalendarze biurkowe
Terminarze Terminarze
Planery Planery

Utrwal osobiste zdjęcia na kalendarzu ściennym

Niepowtarzalny kalendarz ścienny z wyjątkowymi zdjęciami

Wyjątkowe wspomnienia utrwalone w CEWE Fotokalendarzu

W ciągu roku może wydarzyć się tak wiele, można przeżyć tyle cudownych momentów i stworzyć wyjątkowe wspomnienia. Warto utrwalić je w zachwycającej formie – ściennym Fotokalendarzu. Dzięki niemu będziesz mógł wrócić do ulubionych wspomnień z Twoich podróży, rodzinnych chwil i wielu innych pięknych przeżyć. Możesz samodzielnie zaprojektować Fotokalendarz z Twoimi ulubionymi fotografiami i zacząć od dowolnego miesiąca początkowego. Kalendarz ścienny to również zachwycająca dekoracja w Twoim salonie, jadalni, czy sypialni, a także świetny prezent od serca dla bliskich osób.

Ścienny Fotokalendarz CEWE wyjątkowy prezent od serca

Możesz stworzyć Fotokalendarz CEWE w różnych formatach. Dostępne jest: kompatkowy panoramiczny fotokalendarz A5, A4, kwadratowa panorama XXL i wile innych. Radość bliskich nam osób sprawia nam wiele przyjemności. Warto podarować im wyjątkowy upominek od serca, by wywołać uśmiech na ich twarzach. Może z okazji urodzin, imienin wręczysz im kalendarz ścienny ze zdjęciami? Wybierz Wasze wspólne kadry, przypominające o podróżach, randkach, wieczorach filmowych i wielu innych chwilach, dzięki którym docenicie, z jak wielu pięknych momentów składa się Wasza historia. Fotokalendarz ścienny to również wyjątkowy upominek dla Dziadków. Na pewno będą szczególnie szczęśliwi, gdy podarujesz im kalendarz ze zdjęciami ich wnuków. Dzięki niemu będą zawsze mieć blisko tych, których kochają.

Projektowanie to świetna i kreatywna zabawa

Projektowanie to czas, kiedy możesz uruchomić Twoją kreatywność i zrealizować ciekawe pomysły. Tworzenie to niezwykle przyjemnie spędzone chwile. Możesz zaprojektować je w programie projektowym CEWE Fotoświat lub online. Wystarczy, że wybierzesz Twoje ulubione fotografie, dopasujesz szablon, a także ozdobisz Twoje zdjęcia clipartami, tekstami i ramkami. Możesz decydować o każdym elemencie Twojego projektu i sprawić, by miał jeszcze bardziej osobisty charakter.