Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Kalendarz biurkowy kwadratowy

Nowoczesny i stylowy format kalendarza z Twoimi zdjęciami - idealny do postawienia na biurku

Zaprojektuj własny

Wyjątkowe kalendarze biurkowe według Twojego projektu

Idealne połącznie - praktyka i ciekawy design

Kalendarz na biurko ze zdjęciami. Najpiękniejsze zdjęcia zawsze w zasięgu wzroku

Poręczny kalendarz na biurku – dla Ciebie lub jako wyjątkowy prezent

Kalendarze biurkowe z własnymi zdjęciami - szeroki wybór najlepszych produktów

W CEWE masz możliwość zaprojektowania kalendarzy biurkowych, które dokładnie spełnią Twoje oczekiwania. Możesz stworzyć swój własny kalendarz biurkowy kwadratowy. Jego nowoczesna forma będzie prezentować się atrakcyjnie na biurku w home office lub w miejscu pracy.

Możliwość wydrukowania w kalendarzu swoich własnych zdjęć to wyjątkowa opcja, dzięki której Twoje najważniejsze momenty uchwycone przy pomocy telefonu lub aparatu, zawsze będą blisko Ciebie!

Kalendarz biurkowy ze zdjęciami - dlaczego warto go mieć?

Kalendarz biurkowy ze zdjęciami zwykle stoi w ważnym miejscu np. na biurku, przy którym pracujesz, w widocznym miejscu u kuchni albo w na komodzie salonie. Dzięki temu w każdej chwili możesz do niego podejść i zanotować ważne wydarzenie lub sprawdzić zbliżające się terminy. Jednak nic lepiej nie umila korzystania z kalendarza niż własne fotografie! Jeśli chcesz stworzyć kalendarz na biurko na nadchodzący rok, możesz wybrać jedno najciekawsze zdjęcie, które udało Ci się zrobić w każdym miesiącu tego roku. Taki zabieg sprawi, że przewracając karty kalendarza będziesz wspominać miłe chwile spędzone w gronie najbliższych podczas ekscytujących wyjazdów lub innych zdarzeń.

Kalendarz biurkowy ze zdjęciami Twoich bliskich będzie stanowił swego rodzaju galerię, do której możesz wracać każdego dnia!

Kalendarz biurkowy stojący - praktyczny gadżet w miejscu pracy

Nie ulega wątpliwości, że kalendarz biurkowy to nieoceniona pomoc w miejscu pracy. Możesz oznaczyć na nim nadchodzące spotkania, urodziny współpracowników albo deadline’y. Oczywiście w dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z kalendarza online, jednak dla części z nich nic nie zastąpi klasycznej formy z możliwością ręcznego zapisywania planowanych zdarzeń.

Stojący kalendarz na biurko to także praktyczny pomysł na prezent dla Twoich współpracowników. Możesz wypełnić go ich zdjęciami ze wspólnych wyjazdów integracyjnych albo portretami. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i ostatecznego pomysłu na projekt kalendarza!

Fotokalendarz na biurko - jak go stworzyć samodzielnie w kilku krokach?

Projektowanie własnego kalendarza biurkowego w CEWE to bardzo łatwe zadanie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię typ produktu, a następnie rozpoczniesz projektowanie w kreatorze online lub programie CEWE FOTOŚWIAT, który możesz szybko pobrać na swój komputer.

Ciekawe, nowoczesne szablony zrobią większość pracy za Ciebie. Wybierz szablon, który najbardziej Ci się podoba, a następnie rozpocznij przypisywać zdjęcia do konkretnych miesięcy. Projektowanie kalendarza możesz rozpocząć od dowolnego miesiąca, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

Jeśli potrzebujesz terminarza od września, zacznij projektować od tego właśnie miesiąca. Kalendarze biurkowe z własnymi zdjęciami mogą być zaprojektowane w różnych kolorach. Dostępne są także formaty:

  • kalendarz kwadratowy mały 14×14 cm,
  • kalendarz kwadratowy duży 21×21 cm,

Doskonała jakość wydruku

Matowy druk cyfrowy, który wykorzystujemy podczas produkowania kalendarzy biurkowych, zapewni Ci możliwość pisania po każdej stronie. Twoje zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe - w każdym przypadku zapewniamy Ci najlepszą możliwą jakość. Matowy papier o gramaturze aż 200 g/m² gwarantuje nienaganny stan kalendarza nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Kolory zdjęć będą nasycone, a Ty będziesz mógł cieszyć się ich widokiem codziennie!

Kalendarz biurkowy miesięczny - zawsze z Tobą przez cały rok

Wybierając kalendarze biurkowe miesięczne od CEWE masz do zagospodarowania 12 stron oraz okładkę. Każda ze stron odpowiada jednemu miesiącowi. Wybierz więc 13 zdjęć, które mają znaleźć się na kartach kalendarza. Mogę być to fotografie tematyczne np. związane ze świętami wypadającymi w każdym miesiącu.

Kalendarze na biurko - świetny pomysł na upominek

Szukasz oryginalnego pomysłu na ciekawy upominek dla mamy, taty, babci, dziadka, przyjaciół albo znajomych z pracy? Kalendarze biurkowe z własnymi zdjęciami od CEWE to będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę. Sprawdź także inne kalendarze ze zdjęciami dostępne na Fotousługi Rossmann!

Osoby z Twojej rodziny z pewnością docenią fakt, że produkt został zaprojektowany przez Ciebie samodzielnie. Dzięki temu kalendarz może stać się niezwykłym podarunkiem od serca. Jeśli uwzględnisz w projekcie Wasze wspólne fotografie lub zdjęcia z miejsc, w których byliście razem, to z pewnością osoba obdarowana będzie zachwycona. Jednak kalendarz na biurko ze zdjęciami osób to nie jedyny pomysł, który możesz wykorzystać. Jeśli wiesz, że Twoja przyjaciółka jest na przykład miłośniczką wyjazdów w góry, możesz zawrzeć w kalendarzu zdjęcia z jej wypraw.

Dobrym sposobem na wywołanie uśmiechu u osoby obdarowywanej może być także wybór najbardziej zabawnych zdjęć z Waszej wspólnej historii. Baw się szablonami, zdjęciami, projektuj i stwórz wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby!