Zyskaj rabat -20% na FOTOPREZENTY z kodem DZIENMAMY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Planer

Ulubione wspomnienia możesz zabrać na uczelnie, do pracy i szkoły

Zaprojektuj własny

Spersonalizowany kalendarz kieszonkowy

Wyjątkowa przestrzeń na Twoje notatki i plany

Kalendarze kieszonkowe - idealne miejsce na codzienne notatki

W tej kategorii kupisz kalendarze kieszonkowe, które mogą zostać przez Ciebie zaprojektowane dokładnie tak, jak chcesz. To połączenie klasycznej formy terminarza, w którym warto notować wszystkie ważne wydarzenia lub przemyślenia z nowoczesnym i oryginalnym designem. Możliwość wykorzystania swoich własnych, być może ulubionych fotografii to dodatkowy atut kalendarzy kieszonkowych od CEWE. Zaprojektuj swój kalendarz kieszonkowy i ciesz się lepszą organizacją czasu każdego dnia!

Kalendarz szkolny kieszonkowy - nieoceniona pomoc w codziennych obowiązkach

Kalendarz szkolny kieszonkowy jest bardzo chętnie zamawiany przez rodziców dla swoich pociech, które uczą się planowania swojego czasu. Możliwość zaprojektowania własnej okładki uatrakcyjnia terminarz i sprawia, że chętniej chcemy po niego sięgnąć. Wykorzystanie ulubionych kolorów dziecka i jego najlepszych zdjęć zachęci do codziennego korzystania z kalendarza. Będzie on nieocenioną pomocą podczas nauki. Dziecko, które chodzi już do szkoły, nastolatek czy student mogą zapisać w kalendarzu swój plan zajęć, terminy zajęć dodatkowych i notować najważniejsze sprawy do zrobienia. Sprezentuj swojemu dziecku własnoręcznie zaprojektowany kalendarz szkolny kieszonkowy już dziś!

Terminarz czy terminarz szkolny?

W ofercie CEWE znajdziesz dwa typy kalendarzy kieszonkowych. To standardowy terminarz oraz terminarz szkolny. Czym dokładnie cechują się te dwa rodzaje produktów? Pierwszy z nich, czyli klasyczny terminarz to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem, możliwością wybrania dowolnego miesiąca początkowego i zaprojektowania aż 28 stron z własnymi fotografiami. Jeśli więc zależy Ci na sporej liczbie zdjęć na kartach kalendarza, klasyczny terminarz sprawdzi się idealnie.

Terminarz szkolny - co warto o nim wiedzieć?

Terminarz szkolny, podobnie jak klasyczny terminarz, daje Ci możliwość własnoręcznego zaprojektowania okładki z wybranym zdjęciem oraz wyboru dowolnego miesiąca początkowego. Kalendarium może zostać wydrukowane w jednym z wybranych przez Ciebie kolorów - czarnym, fioletowym, różowym lub jasnoniebieskim. Warto zwrócić także uwagę na przezroczystą folię na okładce. Zabezpiecza ona terminarz szkolny przez zabrudzeniami i sprawia, że nawet po roku intensywnego użytkowania, kalendarz nadal jest w świetnej formie!

Jakie zdjęcia wydrukować w kalendarzu kieszonkowym? Inspiracje

Kalendarz kieszonkowy z własnymi zdjęciami to nie tylko praktyczny gadżet, który pomoże Ci uporządkować swoje plany i pamiętać o ważnych wydarzeniach. Może przybrać także formę notatnika, który zabierzesz ze sobą do szkoły, na uczelnię lub do pracy. Podczas robienia notatek w tramwaju albo przerwy od zajęć, będziesz mógł przeglądać swoje fotografie. Jedną z opcji jest wybranie zdjęć swoich i osób sobie bliskich. Dzięki temu Twoja rodzina czy przyjaciele mogą być zawsze przy Tobie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz i jaka odległość Was dzieli.

Innym pomysłem jest wybranie najlepszych zdjęć swoich zwierząt, których wizerunki będą umilały Ci codzienne planowanie w kalendarzu. Jeszcze inna opcja, zwłaszcza dla osób, które kochają robić zdjęcia, to wydrukowanie na kartach kalendarza kieszonkowego swoich własnych zdjęć z podróży, fotografii krajobrazów albo architektury. Który z pomysłów podoba Ci się najbardziej? Zdecyduj i rozpocznij projektowanie swojego wyjątkowego kalendarza kieszonkowego!

Kalendarze kieszonkowe - poznaj różne możliwości projektowania!

Jeśli obawiasz się, że projektowanie kalendarza kieszonkowego sprawi Ci trudność, to nic bardziej mylnego! Poniżej prezentujemy Ci jak krok po kroku zaprojektować klasyczny terminarz lub terminarz szkolny.

Projektowanie kalendarza kieszonkowego krok po kroku

  1. Dostępny jest jeden format pionowy 15 x 21 cm, który zmieści się nawet do małej torebki czy plecaka!
  2. Do zagospodarowania będziesz mieć aż 28 stron z Twoimi zdjęciami, dlatego zdecyduj, które zdjęcia wejdą w jego skład.
  3. Aż 128 stron kalendarium zaprojektujesz bardzo szybko, wybierając jedynie interesujący Cię kolor.
  4. Druk cyfrowy matowy zapewni Ci możliwość wygodnego notowania na poszczególnych stronach Twojego kalendarium.
  5. Teraz czas wybrać, czy chcesz projektować w Kreatorze online czy wolisz ściągnąć program CEWE FOTOŚWIAT. Pierwsza opcja nie wymaga instalacji.
  6. Kreator lub Program są bardzo intuicyjne, dlatego wszystko będziesz widzieć na ekranie i łatwo zaprojektujesz swój terminarz!

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy kalendarz kieszonkowy!

Jeśli zbliża się wyjątkowa okazja np. Twój uczeń zaczyna nowy rok szkolny, sprezentuj mu praktyczny kalendarz kieszonkowy. Może wybierzesz jego zdjęcia od narodzin do dnia dzisiejszego i ozdobisz nimi kolejne karty terminarza? Taki spersonalizowany prezent będzie stanowił doskonałą pamiątkę ważnych wydarzeń i sprawi osobie obdarowanej wiele radości! Sprawdź pozostałe foto kalendarze!